Cinsellik olmadan evlilik sürer mi ?

7 yıl boyunca niye hiç bi doktora gitmeyi falan düşünmediniz? Eşiniz gitmiyosa siz gidin danışın fikir alın, 7 ay sandım ilk oyunca 7 yıl inanılmaz uzun yani nası dayandınız

Ikınız de asexuel olabilir misiniz? Siz cinsellik yaşamak istiyor musunuz? Hayal ediyor musunuz?
İkiniz de asexual seniz birlikteliğiniz bununla temellenmiş olabilir. Evliliği bir kalıba koymazsak bana göre paylaşımlı yaşam biçimi. Ev dışında neyi beraber yaşıyorsunuz? Neyi kaybetmekten korkuyorsunuz bunları düşünün.
Bence 7 yıl az bir süre değiş iki taraf da yaşamış bişekilde siz asexual bir çiftsiniz gibi geldi bana

Sürmez. Sürmemeli. Henüz çok gençsiniz. Bir uzmanla görüşmeye ikna olması lazım yoksa size büyük haksızlık. Ayrıca onda erkeklik gururu varsa sizde de kadınlık gururu var değil mi?

Ben diğer ilişkilerimde sizin gibiydim, güzel giyinir makyajımı yapardım parfümümü sıkardım ama 7 yıldır yapmıyorum beğenecekse böyle beğensin diyorum. Ona kendimi beğendirme çabasında değilim içimden gelmiyor.

Evet tartışmadan sürekli kaçıyor, susuyor yada konuşma benimle diyor. Sonra konu bir kaç gün kapanıyor. Ben tekrar açıyorum ama bir türlü sonuca ulaşmıyor.

Hayır olmadı. O kadar soru var ki herkese cevap veremiyorum
hiç sevişmeden 7 sürdürmüşsünüz, bazı tutuklu seks olan evliliklerden daha uzun bile sürmüş. Siz bu şekilde ömür boyu devam edersiniz gibi
Ha bu evlilikmi, bence değil. Yada bana göre değil.
Benki okadar düşkün değilim daha doğrusu artık eskisi gibi düşkün değilim ama ona rağmen 1 haftadan fazla olmasa bir noluyoruz ya derim.
Aslında yüzde yüz boşanma sebebi. Boşanmamak için her türlü bahanesi olan kadınlardan değilsiniz, işiniz var, babasına düşkün çocuğunuz yok. Korkma sebebiniz nedir?

Adam terapiye gidene kadar siz neden gitmediniz? Sevmiyorum, arzulamıyorum diyorsunuz sonra da 7 yıldır ilişkimiz yok diyorsunuz. Nasıl olsun arzulamadan? Sevmeden evlenince sonuç bu! Biriyle sadece iyi insan diye evlenilmez. Siz bu sonuçtaki kendi payınızı anlayıp onunla ilgilenin, eşinizi terapiye ikna etmeden önce. Bana eşinizden çok sizde sorun var gibi geldi. Siz bir terapiye gidin, eşiniz arkanızdan gelir.

Yalnızlık.. Yalnız kalmaktan korkuyorum, şimdi en azından yanımda biri var diyorum ama biliyorum ki buda yanlış. Ben yalnız büyüdüm korkum bu yüzden

Yalnızlık.. Yalnız kalmaktan korkuyorum, şimdi en azından yanımda biri var diyorum ama biliyorum ki buda yanlış. Ben yalnız büyüdüm korkum bu yüzden
Eşinizin yerini bir kedi yavrusu fazlasıyla doldurabilir bence. Hata daha iyi bile olur oda konuşmuyor ama seviyor, sevilmek istiyor. Canı sıkılınca kendine oyun buluyor durup dururken kahkaha attırıyor. Isterseniz yanınızdada yatar mışıl mışıl uyursunuz. Bence eşinizden daha iyi ev arkadaşı

Sizin aileniz yok mu? Çocuk esirgeme de felan mı büyüdünüz acaba diye düşündüm? Eğer aileniz varda onlarda bireylerin farkında olmalılar onlar ne diyor? Mesela iletişim olmamasına çocuksuz olmanıza? Bir sürü insan yorum yazmış ama tek tük cevaplıyorsunuz. Sevmeye çabalamayış boşvermişlik işi sarpasarmış. Böyle ömür geçmez ruh hastası olursunuz.

Diğer üyeler de yeterince şey yazmış zaten ama siz de hayatınızdan memnunsunuz. İyi kötü bir düzeniniz ve hayat kaliteniz var bunu bozmaktan rutinin dışına çıkmaktan korkuyorsunuz diğer yandan da hayatınızdaki anormalliği farkındasınız gibi. Sanki hafif depresif bir ruh halimizde var hayattan zevk almak gibi bir çabamız yok gibi azıcık aşım kaygısız başım. Hayatınızdan memnunsunuz hiç çaba göstermeyin rutini sürdürün ama hayattan daha fazla şey istiyorum daha fazla zevk istiyorum diyorsanız evliliğinizde düzeltilecek çok şey var ve bunu tek başınıza yapamazsınız.

Psikolojik çıkarımlarımdan bağımsız olarak bir şey söylemek istiyorum . Bazen akşamları eşim eve iş getiriyor , meşgul oluyor vs yada canı istemeyebilir yorgun oluyor adamla daha çok uğraşasım delirtesim geliyor ne biliyim azıcık cilve azıcık naz beğenildiğini hissetmek güzel şeyler. Şu üç günlük dünyada bunları her kadının yaşamasını isterim

adam sizi sevdiği için evlenmişsiniz ego tatmini yüzünden.7 yıl geçmiş ne kendiniz evli gibi yaşamışsınız ne kağıt üstündeki eşiniz,kınamıyorum ama yeni mi aklınız başınıza geldi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…