Cinsellik

Savata

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2021
4
0
33
Merhaba arkadaşlar 4 yıllık evliyim evliliğimin ilk altı ayı zor geçti vajinismus tüm asla ilişkiye giremiyorduk çok çaba sarf ederek bu konunun üstesinden geldik ve çok sağlıklı düzenli ve renkli bir cinsel hayatımız vardı üç yıldan sonra çocuk yapmaya karar verdik hamile kaldım hamileliğim boyunca da kötü değildi cinsel hayatımız sadece doğuma iki ay kala birliktelik yaşamadık çocuk doğduktan sonra her şey kötü gitmeye başladı kızım 8 aylık ve bizim cinsel hayatımız yok ben istiyorum uğraşıyorum da eşim yanaşmıyor bir kaç kez denedik eşim de sertleşme problemi oldu onu aştık şimdi de benim canım yanıyor kendimi geri çekiyorum bu yüzden eşim de yanaşmıyor artık ben çok uğraşıyorum ama tek taraflı olmuyor acaba hayatında başka biri mi var diye telefonunu karıştırdım instadan seksi kadınlara baktığını gördüm lütfen bana yardım edin nasıl baş edebiliriz bu durumla bilmiyorum

Oturup konuşun. Normal doğum yaptıysanız bende ilk ilişkiye girerken zorlandım iki üç hafta falan.
Ama oturup konuşun birbirinize ne istediğimizi eşinizin neden istemediğini falan konuşun

Oturup konuşun. Normal doğum yaptıysanız bende ilk ilişkiye girerken zorlandım iki üç hafta falan.
Ama oturup konuşun birbirinize ne istediğimizi eşinizin neden istemediğini falan konuşun
pardon konudan bağımsız ama merak ettiğim için soruyorum.
normal doğumda zorlanma sebebi neydi? dikiş atıldığı için mi? ya da aşırı genişleme olduğu için mi?

pardon konudan bağımsız ama merak ettiğim için soruyorum.
normal doğumda zorlanma sebebi neydi? dikiş atıldığı için mi? ya da aşırı genişleme olduğu için mi?
Dikiş atıldığı için. Bide ben doğumdan bir ay sonra dikişler olmadığı için tekrar kesip dikti. Herkeste olmaz bence

X