Cinsellikten çok uzaklaştım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kedisininbitanesi_

Bir gün bende anne olacağım.
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
3.810
16.007
Kızlar selam, ben bu olaylardan beridir çok iyi değilim zaten çoğumuz psikolojik anlamda zor bir dönemden geçiyoruz. Trajik bir süreç yaşadık sürekli enkaz videoları çıkıyor karşıma hepsini izlerken ağlıyorum yüreğimde hep bir yumruk var ve çokta korkuyorum korkularım nüksediyor sürekli İstanbul depremi ile ilgili şeyler dinliyorum yaşamaktan, hamile kalmaktan bu dünyaya çocuk getirmekten, gülmekten, yarın için plan yapmaktan bile endişe duyuyorum. Eşimde çok üzüldü ama benim kadar yoğun yaşamıyor duyguları maşallah onun dürtüleri hep yerinde benim kalçama dokunsa sinirlerim bozuluyor sanki içten içe, yakınlaşmak istemiyorum libidom yerlerde sıfır sıfır sıfır. İnsanlar ne halde ben sevişemem, Ya sevişirken deprem olursa ya öyle ölürsek, ya abdestsiz gidersem diye sürekli avizelere bakıyorum düşüncelere boğuluyorum odaklanamıyorum bile. Çok boş bir olaymış gibi geliyor yakıştıramıyorum kendime çok saçma dimi ama sanki kafayı yedim :)
Ben mi çok kafaya taktım, herkes mi bu durumda gerçekten düşünmekten işin içinden çıkamıyorum kolum bile kalkmıyor iştahım kapandı karnıma kramplar giriyor stresten.

Emin olun hepimiz aynı durumdayiz..iki gün önceki depremde biz eşimle yeni birlikte olmuştuk.. ilişki bitti ardından deprem oldu hemen hızlıca duşa girdik tabi.. herşey Allah'tan.. kafanıza takmaya çalışın

Emin olun hepimiz aynı durumdayiz..iki gün önceki depremde biz eşimle yeni birlikte olmuştuk.. ilişki bitti ardından deprem oldu hemen hızlıca duşa girdik tabi.. herşey Allah'tan.. kafanıza takmaya çalışın
Bizde o gün yakınlaşmıştık ve ben yorgundum sabah yaparım demiştim sonra içime sıkıntı geldi yok uyanamam kalırım abdestimi alayım dedim aldım yattım ve sabah kalktığımda depremi gördüm çok ağladım. içime doğmuş sanki

Bizde o gün yakınlaşmıştık ve ben yorgundum sabah yaparım demiştim sonra içime sıkıntı geldi yok uyanamam kalırım abdestimi alayım dedim aldım yattım ve sabah kalktığımda depremi gördüm çok ağladım. içime doğmuş sanki
En iyisi ilişki biter bitmez abdestimizi almak.. başımıza neler geleceğini bilmiyoruz ☺️ deprem sürekli oluyor bizler bazılarını hissediyoruz bazılarının hissetmiyoruz..tabiki bu deprem hepimizi çok derinden üzdü ama buda Allahtan..

Deprem olsa da olmasa da sabaha gusül bırakmayın gece ölmeyecegimiz ne malum kalp krizinden başka bişeyden

Bende sizin gibiydim evde yalnız kalamıyorum gece olsun istemiyorum içime sıkıntı giriyor sürekli gözüm avizede Piskolojik olarak sallanıyorum iliski zaten hiç aklımıza gelmiyor ibadetlerimizi yapmaya çalışalım o zamn dua edince insan rahatliyor

Bende sizin gibiydim evde yalnız kalamıyorum gece olsun istemiyorum içime sıkıntı giriyor sürekli gözüm avizede Piskolojik olarak sallanıyorum iliski zaten hiç aklımıza gelmiyor ibadetlerimizi yapmaya çalışalım o zamn dua edince insan rahatliyor
yok mu arkadaşın bir tanıdığın felan ya sen git ya birisi gelsin böyle zamanlarda yalnız kalmamak en iyisi.

Yani kocanızla cinsel ilişki yaşamanız çok normal. Ne bu korku? Ölüm hayatın kanunu, ölümden bu kadar korkmanız çok anlamsız. Ben evli değilim, cinsel hayatım var ve gusül haftada 1 alıyorum. Bu kadar korkmuyorum. Sonuçta ölünce yıkayacaklar. Bu şekilde abdest yüzünden cinsellikten soğumanız komik😄

Yani kocanızla cinsel ilişki yaşamanız çok normal. Ne bu korku? Ölüm hayatın kanunu, ölümden bu kadar korkmanız çok anlamsız. Ben evli değilim, cinsel hayatım var ve gusül haftada 1 alıyorum. Bu kadar korkmuyorum. Sonuçta ölünce yıkayacaklar. Bu şekilde abdest yüzünden cinsellikten soğumanız komik😄
Ay inanmıyorum ya asıl komik olan sizsiniz asıl korkuyu kabire girince yaşayacaksıniz keşke eline bir telefon verseler o an da yazsanız korkmuyorummm diye 🤣😀 Allah akıl fikir versin ya Rabbimmm düzenli cinsel hayat olup haftada 1 kez gusül almak nedir ya sonra felaketler ard arda geliyor sizin sayenizde cunup gezen zina eden bide eş cinseller munafiklar olduğu sürece daha çok felaket görürüz

Olsun merak etme mezarın altında bol bol gıdıklarlar daha fazla komik şeyler yasatirlar. 🤣

Ay inanmıyorum ya asıl komik olan sizsiniz asıl korkuyu kabire girince yaşayacaksıniz keşke eline bir telefon verseler o an da yazsanız korkmuyorummm diye 🤣😀 Allah akıl fikir versin ya Rabbimmm düzenli cinsel hayat olup haftada 1 kez gusül almak nedir ya sonra felaketler ard arda geliyor sizin sayenizde cunup gezen zina eden bide eş cinseller munafiklar olduğu sürece daha çok felaket görürüz
Ha o yüzden gavur ülkelerinde deprem olmuyor vay be ben zina işledim diye deprem oldu. 30 bin kişi öldü Allah belamı versin benim. Mune Mune acil bu üyeyi tamamen yasaklayın bence çünkü sürekli dini yorum atıyor. Ben yaşayacağım korkuyu sanane ? Ha bazen protez tırnak yaptırıp 1 ay almadığım oluyor oldu mu? Kurban ol sen eşcinsellere

Olsun merak etme mezarın altında bol bol gıdıklarlar daha fazla komik şeyler yasatirlar. 🤣
İnşallah bu arada islam hoşgörü diniydi dimi? Burda belki bana güzellikle anlatsan hatamı anlayıp Ders alıp dine yöneleceğim belki, sizin gibiler varken islamdan daha çok uzaklaşıyoruz. Ama doğru başımızı kapatıp abdest alalım işte bu gerçek islam

Ha o yüzden gavur ülkelerinde deprem olmuyor vay be ben zina işledim diye deprem oldu. 30 bin kişi öldü Allah belamı versin benim. Mune Mune acil bu üyeyi tamamen yasaklayın bence çünkü sürekli dini yorum atıyor. Ben yaşayacağım korkuyu sanane ? Ha bazen protez tırnak yaptırıp 1 ay almadığım oluyor oldu mu? Kurban ol sen eşcinsellere
Bence senin gibi birini yasaklamilar insanlara kötü örnek olan gusül almayın haftada 1 yeter diyen ben hakkımı helal etmiyorum vallahi sizin gibiler yüzünzden felaket yaşıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X