Cinsellikten çok uzaklaştım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence senin gibi birini yasaklamilar insanlara kötü örnek olan gusül almayın haftada 1 yeter diyen ben hakkımı helal etmiyorum vallahi sizin gibiler yüzünzden felaket yaşıyoruz
Ya bu neyin kafası git depremin bilimsel sebebini oku. Ama siz de o yürek yok. Neyi kötü örnek? Herkes Müslüman mı? Evet protez tırnak yaptırıp 1 ay almadığım oluyor? Sizenee? İyi bizim gibiler yüzünden felaket yaşanıyorsa keşke sen enkaz altında kalsaydın yanlış kişiler enkaz altında

İnşallah bu arada islam hoşgörü diniydi dimi? Burda belki bana güzellikle anlatsan hatamı anlayıp Ders alıp dine yöneleceğim belki, sizin gibiler varken islamdan daha çok uzaklaşıyoruz. Ama doğru başımızı kapatıp abdest alalım işte bu gerçek islam
Ama sen güzellikle dinlemek istemiyorsun ki benim yorumuma Gülen yüz atmışsın guslü sabaha bırakmayın olan yorumuma . Ayrıca beni neden iptal edecekmiş yönetici doğruyu savundugum.icin mi bende mi deseydim boşver cenabet gez diye

Ama sen güzellikle dinlemek istemiyorsun ki benim yorumuma Gülen yüz atmışsın guslü sabaha bırakmayın olan yorumuma . Ayrıca beni neden iptal edecekmiş yönetici doğruyu savundugum.icin mi bende mi deseydim boşver cenabet gez diye
Dini mesaj yasak ve senin üyeliğin birazdan banlanıcak. Evet güldüm. Bana komik geldi. Ya abla de ya da deme ben zaten cenabet geziyorum. Takılma bu şeylere ayrıca sizden hiç hoşlanmıyorum diğer yorumlarınızı biliyorum oral sexe ahlaksızlık diyen sizle daha muhatap olmam

Ay inanmıyorum ya asıl komik olan sizsiniz asıl korkuyu kabire girince yaşayacaksıniz keşke eline bir telefon verseler o an da yazsanız korkmuyorummm diye 🤣😀 Allah akıl fikir versin ya Rabbimmm düzenli cinsel hayat olup haftada 1 kez gusül almak nedir ya sonra felaketler ard arda geliyor sizin sayenizde cunup gezen zina eden bide eş cinseller munafiklar olduğu sürece daha çok felaket görürüz
Simdi soyle de bir sey var

BAB4B105-220B-474F-B792-6B10807F6DE3.jpeg

Ozetle deprem kimse ya da kimseler yuzunden olmaz

Simdi soyle de bir sey var

Eki Görüntüle 3209983

Ozetle deprem kimse ya da kimseler yuzunden olmaz
Her şeyin bilimsel açıklaması varken bana bu yorumu atması gerçekten şaka gibi. Sırf zina işleyenler yüzünden deprem oluyormuş . O zaman Amerika’da her gün deprem olması lazım. Ama bunu anlayacak kapasitesi yok

Ay inanmıyorum ya asıl komik olan sizsiniz asıl korkuyu kabire girince yaşayacaksıniz keşke eline bir telefon verseler o an da yazsanız korkmuyorummm diye 🤣😀 Allah akıl fikir versin ya Rabbimmm düzenli cinsel hayat olup haftada 1 kez gusül almak nedir ya sonra felaketler ard arda geliyor sizin sayenizde cunup gezen zina eden bide eş cinseller munafiklar olduğu sürece daha çok felaket görürüz
Ya bi bitmedi su saçma zihniyetinin. Dediğiniz zihniyetler yüzünden oluyorsa bu depremler niye ölenler sadece onlar değil. Dindar kesimi de görüyoruz ahlak bekciligine gelince üstlerine yok ama tüm hırsızlık onlarda. İşini layıkıyla yapanların binaları nasıl sapasağlam duruyor. Burda malzemeden çalıp bina dikenlere laf edeceğinize dinî bakışı sizin gibi olmayanlara saydiriyosunuz. Asıl sizin zihniyetinizden kurultulamadigimiz sürece başımıza daha cok felaketler gelir bizim. Din insanın vicdanindadir. Benim kimseye bi kötülüğüm olmadıysa vicdanlı ve merhametli insansam kitap öyle diyo yapmazsak ceza alırız diye korkarak abdest alıp namaz kılan ama yaptığı dandik bina yüzünden yüzlerce insanın ölümüne sebep olan adamla aynı yere mi gidicem?Bu arada deistim abdest almıyorum bile hadi benide lincleyin

Ya bu neyin kafası git depremin bilimsel sebebini oku. Ama siz de o yürek yok. Neyi kötü örnek? Herkes Müslüman mı? Evet protez tırnak yaptırıp 1 ay almadığım oluyor? Sizenee? İyi bizim gibiler yüzünden felaket yaşanıyorsa keşke sen enkaz altında kalsaydın yanlış kişiler enkaz altında
Kaç yaşındasın bilmiyorum abla demişsin galiba ben 25 yaşındayım ama inan ben de senden hiç ama hiç hoşlanmıyorum birçok cinsel pozisyonu normalleştiriyorsun mesela anal gibi. Yani kısacası ne halin varsa gör imsenin ne yaptığı ben hiç ilgilendirmiyor ister inanın ister inanmayın ister cenabet gezin ister abdest alın . Ben diyeceğimi dedim alan alınır almayan cenabet gezsin
Ayrıca ben felaketler senin yüzünden oldu demedim sizin gibiler yüzünden oldu dedim çünkü bir kavim sırf eşcinsel ve sapkin oldukları yüzünden helak edildi bu arada ben banlanırsam senin de banlanman gerekiyor bunu söyleyeyim. Birbirimizden hoşlanmıyorsak birbirimizi engelleyebiliriz hadi size iyi cunuplukler 😀

Ya bi bitmedi su saçma zihniyetinin. Dediğiniz zihniyetler yüzünden oluyorsa bu depremler niye ölenler sadece onlar değil. Dindar kesimi de görüyoruz ahlak bekciligine gelince üstlerine yok ama tüm hırsızlık onlarda. İşini layıkıyla yapanların binaları nasıl sapasağlam duruyor. Burda malzemeden çalıp bina dikenlere laf edeceğinize dinî bakışı sizin gibi olmayanlara saydiriyosunuz. Asıl sizin zihniyetinizden kurultulamadigimiz sürece başımıza daha cok felaketler gelir bizim. Din insanın vicdanindadir. Benim kimseye bi kötülüğüm olmadıysa vicdanlı ve merhametli insansam kitap öyle diyo yapmazsak ceza alırız diye korkarak abdest alıp namaz kılan ama yaptığı dandik bina yüzünden yüzlerce insanın ölümüne sebep olan adamla aynı yere mi gidicem?Bu arada deistim abdest almıyorum bile hadi benide lincleyin
Siz sadece gözünüzün gördüğünü inanıyorsunuz Bir de gözümüzün görmediği arka kısmı var mesela ilah detayı gibi değil mi sadece çürük binalar yüzünden olmadı bu felaketler araştırın Allah akıl vermiş değil mi hepimize araştıralım diye ama ben artık hiçbir şey söylemiyorum çünkü birçoğunuzun zihniyeti aynı belli ki iyi günler size

Kaç yaşındasın bilmiyorum abla demişsin galiba ben 25 yaşındayım ama inan ben de senden hiç ama hiç hoşlanmıyorum birçok cinsel pozisyonu normalleştiriyorsun mesela anal gibi. Yani kısacası ne halin varsa gör imsenin ne yaptığı ben hiç ilgilendirmiyor ister inanın ister inanmayın ister cenabet gezin ister abdest alın . Ben diyeceğimi dedim alan alınır almayan cenabet gezsin
Ayrıca ben felaketler senin yüzünden oldu demedim sizin gibiler yüzünden oldu dedim çünkü bir kavim sırf eşcinsel ve sapkin oldukları yüzünden helak edildi bu arada ben banlanırsam senin de banlanman gerekiyor bunu söyleyeyim. Birbirimizden hoşlanmıyorsak birbirimizi engelleyebiliriz hadi size iyi cunuplukler 😀
Aynen ben de 24 yaşındayım. Senden daha kültürlüyüm emin ol. Eee o zaman yazma bana. Evet normal çünkü bir insan istiyorsa yaşar. Kimse senin tesettürüne yaşam tarzına karışıyor mu? Sen de karışma . Hala bu lut kavmi olayına inanan var yazık yazma daha bana olur şimdi gidip yine cünüp olucam

Siz sadece gözünüzün gördüğünü inanıyorsunuz Bir de gözümüzün görmediği arka kısmı var mesela ilah detayı gibi değil mi sadece çürük binalar yüzünden olmadı bu felaketler araştırın Allah akıl vermiş değil mi hepimize araştıralım diye ama ben artık hiçbir şey söylemiyorum çünkü birçoğunuzun zihniyeti aynı belli ki iyi günler size
Aynen Allah akıl vermiş akıl biraz araştır!!! Neden sağlam binalar yıkılmadı!!!

Allah istemese gerçekten bu depremden hiçbiri olmazdı bu felaketlerin hiçbiri olmazdı ama maalesef görmezden geliyorsunuz
Konuştuğun kişi avukat. Onun seviyesine çıkman için kırk fırın ekmek yemen lazım. Boşuna cevap vermeye kalkma . Git sen lut kavmi falan oku

Hepimiz dinî bütün insanlar olsak o faylar ne kadar enerji de biriktirse asla kırılmayacak dimi sizde haklısınız 🤣 ayrıca Allah'ın gerçekten kurunun yanında yaşı da yakacak bir güç olduğuna inanıyorsanız oda tartışılması gereken ayrı bi konu. Dinine uymayan insanlar yüzünden Allah masum bebeklerin çocukların canını aldı zaten dimi.

Bence senin gibi birini yasaklamilar insanlara kötü örnek olan gusül almayın haftada 1 yeter diyen ben hakkımı helal etmiyorum vallahi sizin gibiler yüzünzden felaket yaşıyoruz
Haklısın, kötü örnek oluyor, haftada bir gusül alın, nedir? Gerek duydukça yıkanmak yeterlidir.
Senin kafan hiç çalışmıyor, değil mi? Felaketin nedenini bu kadar anlayabiliyorsun cidden. Kızamıyorum da. Elinden gelen bu.

Hayatımda gusül almadım, tertemiz kadınım her gün duş alırım gusül abdesti almıyoruz diye temizlenmediğimizi mi düşünüyorsunuz, ben gusül abdesti almadım diye mi depremlerin olduğuna inanıyorsunuz? Size ne insanlar sizin dininize ve buyruklarına uymak zorunda mı? Depremler dinlerden de insanlıktan da eski. Birileri gusül almadı diye, seks yaptı diye depremler olmuyor. Biz olmasak da o depremler olacak, o eşcinsel münafık kâfir dediklerinizin ülkelerinde neden deprem olmuyor, olanların da neden can kaybı olmuyor ya da zaiyatı az oluyor bunu sorgulayın. Zihniyetinizi bir sorgulayın.

Son düzenleme:

Eminim öylesindir ilerde çocuğumu sizin gibi öğretmenlere asla teslim etmeyeceğim

Hepimiz dinî bütün insanlar olsak o faylar ne kadar enerji de biriktirse asla kırılmayacak dimi sizde haklısınız 🤣 ayrıca Allah'ın gerçekten kurunun yanında yaşı da yakacak bir güç olduğuna inanıyorsanız oda tartışılması gereken ayrı bi konu. Dinine uymayan insanlar yüzünden Allah masum bebeklerin çocukların canını aldı zaten dimi.

Haklısın, kötü örnek oluyor, haftada bir gusül alın, nedir? Gerek duydukça yıkanmak yeterlidir.
Senin kafan hiç çalışmıyor, değil mi? Felaketin nedenini bu kadar anlayabiliyorsun cidden. Kızamıyorum da. Elinden gelen bu.

Hayatımda gusül almadım, tertemiz kadınım her gün duş alırım gusül abdesti almıyoruz diye temizlenmediğimizi mi düşünüyorsunuz, ben gusül abdesti almadım diye mi depremlerin olduğuna inanıyorsunuz? Size ne insanlar sizin dininize ve buyruklarına uymak zorunda mı? Depremler dinlerden de insanlıktan da eski. Birileri gusül almadı diye, seks yaptı diye depremler olmuyor. Biz olmasak da o depremler olacak, o eşcinsel münafık kâfir dediklerinizin ülkelerinde neden deprem olmuyor, olanların da neden can kaybı olmuyor ya da zaiyatı az oluyor bunu sorgulayın. Zihniyete bak.
Arkadaşlar ne yapıyorsanız yapın bu benim son mesajım.ister cenabet gezin ister zina edin ister haram işleyin herkesin günahı da kendine zararı da ama umarım geç olmadan anlarsınız şuan beni linclemek isterseniz imza toplayip.siteden de attirin kolay e öldüğünüzde n'olacak kime gücünüz yetecek Allah için yapmayın ya dönün bu sapkın yoldan bende ölümlü bir kulun yerin ve göğün yaratıcısı olan Allah'ı unutmayın . Ben bu sitede daha fazla durmak istemiyorum zaten şaşkınlık içinde gidiyorum Rabbim .size doğru yolu göstersin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X