cinseyet belli oldu

P

pempe_panter_07

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pempe_panter_07
ikizlerimin cinsiyeti belli oldu arkadaşlar bir kız bir erkekmişkaydirigubbakcemile içimde kıpır kıpırlar eşimle evlenmeden önce karar vermiştik kızda olsa erkekde olsa adı derin olucak die kızımın adı derin oğlumun adı ise doruk olucak nasıl sizce çok çok güzel bir duygu allah herekeze kısmet etsin bu duuyguyu kendiniz ve bebeşlerinize ii bakın:nazar::nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
gözün aydın canıum. allah sağlıllakucağına almayı nasip etsin

amin cnm hepinize hayırlısıyla almayı nasip etsin

Hayırlısı olsun isimlerde çok hoş...

. rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin cnm

hayırlı olsun canım ben doruk ismini çok beğeniyorum oğluma koyucaktım ama eşim kabul etmedi sen koy benim yerime :)) güle güle büyüt bebişlerini

hayırlısı ile bebeklerinize kavuşun..... DERıN ve DORUK ta çok güzel olmuş....

amin hepimzin bebişlerini teşekkürler arkadaşlar

ikizlerimin cinsiyeti belli oldu arkadaşlar bir kız bir erkekmişkaydirigubbakcemile içimde kıpır kıpırlar eşimle evlenmeden önce karar vermiştik kızda olsa erkekde olsa adı derin olucak die kızımın adı derin oğlumun adı ise doruk olucak nasıl sizce çok çok güzel bir duygu allah herekeze kısmet etsin bu duuyguyu kendiniz ve bebeşlerinize ii bakın:nazar::nazar:
sizin adınıza çok sevindim benimde ikizim vardı 3 aylıkken kalbi durdu kızım doğdu adıda derin 1 yaşına girmek üzere umarım yine ikizim olur sevgiyle sağlıkla büyüsünler:1hug:a.s.

Ayyy ne mutlu sana:)) Hayırlı olsun... Allah isimleriyle büyümesini nasip etsin. Darısı bize:))
Canım eşinin ve ya senin ailende ikiz var mı?

geçmiş olsun cnm senin adına çok üzüldüminşallah bida iikizlerin olur allah gönlüne göre versin cnm:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amin cnm teşekürler hyr eşimin ailesinde veya benim ailemde ikiz yok

merhaba arkadasim ne mutlu sana neguzel birsey allah saglikli bi sekilde kucagina almak nasip etsin
bende ikiz hamilesiyim bende coooooooooooooooooooook istiyorum bi erkek bi kiz super bi sey bikerede ikisinede sahip oluyorsun resmen milli piyango darisi bana cok dua ediyorum doktor benimkileride birini erkege birini kiza benzetiyor ama tam belli degil olunca hemen yazicam

merhaba arkadasim ne mutlu sana neguzel birsey allah saglikli bi sekilde kucagina almak nasip etsin
bende ikiz hamilesiyim bende coooooooooooooooooooook istiyorum bi erkek bi kiz super bi sey bikerede ikisinede sahip oluyorsun resmen milli piyango darisi bana cok dua ediyorum doktor benimkileride birini erkege birini kiza benzetiyor ama tam belli degil olunca hemen yazicam

hadi hayırlısı cnm inşallah sneinkide bir kız bir erkektir buraya yazmayıda unutma

Allah öncelikle sağlıklı dünyaya getirmeyi nasip etsin,isimleri de cinsiyetleride hayırlı olsun.

Cok güzel... GErcekten cok sevindim...
Bende bugun doktora gittim iki tane kese var dedi ama biri kaybolabilir dedi sanada doktor böyle bişi dedi mi?

Cok güzel... GErcekten cok sevindim...
Bende bugun doktora gittim iki tane kese var dedi ama biri kaybolabilir dedi sanada doktor böyle bişi dedi mi?
yok cnm benim doktorum öyle birşey demedi ama içini ferah tut sen

X