Cinsiyet belirleme yöntemleri

pamuk musun nesin

Şimdiden başka zaman yok
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
20.632
61.463
Selam herkese, uyandim ve böyle bir konu acma ihtiyacı hissettim. 😄 Benim sorum doğmuş çocuğu olanlara, bir de cinsiyeti belli anne adaylarına. Bilmiyorum biliyor musunuz ama bir yöntem var.

Alyans olarak kullanılan bir yüzüğü, saç teli ya da bir ipe bağlıyorsunuz. Çocuğumun cinsiyeti ne olacak diye niyet eder gibi bir soru soruyorsunuz. Hamile degilseniz avuç üstünde, hamile iseniz karın üstünde tutuyorsunuz. Yüzüğün hareket şekline göre cinsiyetin belli olacağı söyleniyor. İleri geri giderse oğlan bebek, yuvarlak çizerse kız bebek deniyor.

Bu yontem dogru mu diye cok merak ediyorum. Bedenimizden yukselen bir enerji ile Yüzüğün öyle hareket ettigini düşünüyorum.

Şunu da diyebilirsiniz. En cok istedigin cinsiyete şartlanır vücudun. Ondan oyle sallanir diyebilirsiniz. Ama benimki şartladığım cinsiyet dışında çıkıyor hep. En az 3 4 kez denedim. Hep ayni sıralama, hep ayni sayida çıkıyor hiç değişmiyor.

Sizlere danışmak istedim. Aranizda deneyen doğru çıkan var mi? Hiç duymayıp şu an deneyenler var mi? Benimle bizimle paylasirsaniz cok sevinirim. Haydi hep beraber deneyelim ve yorumlarda buluşalım.🥰

Cinsiyete şartlanmana. 😠
Şartlanma yok ki bunda. Açıkça konuda da yazdım. Kese şekliydi çin takvimiydi ramziydi burada bir sürü yöntem deneniyor anlatılıyor. Ben de bunu duydum ve denedim. Ayri ayri zamanlarda hep ayni sonucu verdi. Burada deneyenlerde dogru sonuç veriyor mu diye sormak istedim. Kimsenin de umrunda olmadi gerçi. Annemle yakın olsa annemde deneyeceğim ama değil malesef.

Şartladığım cinsiyet dedigim noktada yanlis bir kelime seçmişim aslında. Hep istedigim bir cinsiyet var. Cocukluktan beri hayal kurdugum. Vücudum ona şartlanmıştır illa ki. Ama bu ille de kiz olacak kiz olmazsa aldiririm gibi bir durum degil😊 aile icinde benim bebegimden bahsedilirken bile hep kız diye bahsedilir. Cok uzun yillarin konusu bu. Cocuklugumdan beri gundemde. Buna ailecek şartlanmış olabiliriz ama sadece hayal olarak yani. Yoksa erkek olsa da ayni sevgi kız olsa ayni sevgi olacak.

Selam herkese, uyandim ve böyle bir konu acma ihtiyacı hissettim. 😄 Benim sorum doğmuş çocuğu olanlara, bir de cinsiyeti belli anne adaylarına. Bilmiyorum biliyor musunuz ama bir yöntem var.

Alyans olarak kullanılan bir yüzüğü, saç teli ya da bir ipe bağlıyorsunuz. Çocuğumun cinsiyeti ne olacak diye niyet eder gibi bir soru soruyorsunuz. Hamile degilseniz avuç üstünde, hamile iseniz karın üstünde tutuyorsunuz. Yüzüğün hareket şekline göre cinsiyetin belli olacağı söyleniyor. İleri geri giderse oğlan bebek, yuvarlak çizerse kız bebek deniyor.

Bu yontem dogru mu diye cok merak ediyorum. Bedenimizden yukselen bir enerji ile Yüzüğün öyle hareket ettigini düşünüyorum.

Şunu da diyebilirsiniz. En cok istedigin cinsiyete şartlanır vücudun. Ondan oyle sallanir diyebilirsiniz. Ama benimki şartladığım cinsiyet dışında çıkıyor hep. En az 3 4 kez denedim. Hep ayni sıralama, hep ayni sayida çıkıyor hiç değişmiyor.

Sizlere danışmak istedim. Aranizda deneyen doğru çıkan var mi? Hiç duymayıp şu an deneyenler var mi? Benimle bizimle paylasirsaniz cok sevinirim. Haydi hep beraber deneyelim ve yorumlarda buluşalım.🥰
Kasik agrisindan da anlasiliyor diyorlar. Sag kasik agrirsq erkek sol kasik agrirsa kiz diolar. Ama ne kadar dogru bilinmiyor tabi. Ama her hamile kalan kisi cinsiyeti merak ediyor:))

Bu usul biraz düzmece gibi. Kesine yakın yöntem var Allah'ın izniyle de tutuyor çoğu kimse biliyor ama söylemiyo

Ay içerisindeki bütün birlikteliklerde ama istisnasiz bütün birlikteliklerde bu dediğimin olması şart. Birinde bile fire verilirse kız spernleri kolay kolay ölmüyor ve çok hareketli oluyorlar o yüzden yumurtayı kiz spermi dolleyebilir.
Hepsinde kadın orgazm olup sonrasında erkek üzerine boşalırsa Allah'ın izniyle erkek çocuk doğar.
Buradaki orgazm çok önemli ama! çoğu kadın yaşamıştır illa ki. Klitoral vajinal şeklinde iki tarzını biliyorum ben. Klitoral orgazm ne demek erkeğin eliyle yahut da ağız yoluyla kadının klitoris bölgesini uyarması yoluyla kadını orgazma ulaştırmasıdır. Vajinal orgazm ise uzun süreli cinsel ilişki sürdürebilen erkeklerin yapabileceği iş o da şöyle kadının vajinanın içinde g noktası var erkeğin o noktaya hizalayarak cinsel ilişkiyi sürdürmesi ve kadını orgazma ulaştırması sonrasında üzerine boşalmasıdır.

Burada orgazm ne demek? Bazıları malesef azıcık ıslaklık olduğunda yada azıcık etkilenmed veya his olduğunda bunu orgazm zannedebiliyo. Bu formülde orgazm kilit nokta öncelikle orgazm geldiğinde kadın elektrik çarpmış gibi olur kilitlenir gibi olur sonucunda da sanki nerdeyse tuvaletini yapıyor gibi ıslanır,orgazmın en temel belirtisi elektrik çarpması gibi hissin olması ve sonrasında rahatlama olması. böyle elektrik falan dedim diye gözünüz korkmasın ben orgazmı böyle ifade edebiliyorum.

Birde bu orgazmı kolaylaştıracak yöntem olarak kadınlar yumurtlama günleri yaklaştıklarında daha fazla isterik olurlar, bu da orgazma kısa sürede ulaşmalarını kolaylaştırır ovulasyon testi ile takip edebilirsin yumurtlama günlerini. Mümkünse yumurtlama gününe kadar hic ilişkiye girmeyip yumurtlama günü ve akabinde ki üç günü bu usulü takıp ederek degerlendirirsen Allah'ın izniyle erkek. Ama dersen ki illa yumurtlama günü mü olması lazım öncesinde hiç olmaması mi lazım hayır öncesinde yapabilirsiniz ama ay içindeki bütün ilişkilerde kadın öncesde rgazm olup sonrasında erkek üstüne boşalırsa Allah'ın izniyle erkek olur.

Bir de şöyle bir durum var bazi kadınlar uzun süre hamile kalamayabiliyorlar bu yöntemle. Onun için bazı kadınlar diyo ki bazı erkeklerde erkek sperm oranı daha az olduğu için erkek spremi yumurtayı dölleyemiyo bu yüzden erkeğin iyi beslenmesi lazım et süt kuruyemiş serbetli tatlılarla diyorlar. Ben bu kısmını bilmiyorum
ama tanıdıklarım var bu usul kendisine anlatılmış, 5-6 ay denemiş hamile kalamamış sıkılmış salmış kendini kadın, 7. Ayda hamile kaldı ve kızı oldu. Eşi çok baskıcı biriydi ve erkek çocuğu olmasını istiyordu o yüzden ısrarla denedi ama sonra bırakmış bıraktığını da söyledi yani.

Çok fazla uygulanıp denendi Allah'in izniyle tutuyor ama yilmamak lazım fire vermemek lazım bütün ilişkilerde kadın orgazm olup erkeğin üstüne boşalması şartı var.

Merhaba pamuk musun nesin pamuk musun nesin konunu hortlatmış gibi oldum biraz ama, bu benim de ilgilendiğim bir konu.😊
Bu yüzük olayını çok önceden beri biliyorum. 2 sene önce ne çıktıysa, şuan da aynı çıkıyor. Ve anneme , arkadaşlarıma yaptığımda da doğru çıkıyor.
Benimki doğru mu henüz bilemiyoruz ama, bu yöntem benim gözlemlediğim kadarıyla hep çıkıyor🙃
En ürktüğüm mevzu ise, aldırılan, düşen çocukların da cinsiyetlerini göstermesi.😕

Merhaba pamuk musun nesin pamuk musun nesin konunu hortlatmış gibi oldum biraz ama, bu benim de ilgilendiğim bir konu.😊
Bu yüzük olayını çok önceden beri biliyorum. 2 sene önce ne çıktıysa, şuan da aynı çıkıyor. Ve anneme , arkadaşlarıma yaptığımda da doğru çıkıyor.
Benimki doğru mu henüz bilemiyoruz ama, bu yöntem benim gözlemlediğim kadarıyla hep çıkıyor🙃
En ürktüğüm mevzu ise, aldırılan, düşen çocukların da cinsiyetlerini göstermesi.😕
Son cümle konusunda ciddi misin? Oluyor mu boyle bir sey?

X