Cinsiyet tahmini kızlar 🤭 16+1hafta

Yasemingg

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2022
3
0
27
16698833598193933894282728481927.jpg
mrb kizlar cinsiyet tahmini yaparmisiniz ilk bebeğim 16 haftalik olduk bugün geldik hastaneden doktor net bişey söylemedi bu hafta kız gibi ama net bişey diyemem dedi bizde tereddüt yaşadık hiç bişey almadım henüz artık biseyler almak istiyorum özeniyor insan illaki 😍🤰 sizce nedir tecrübesi olanlariniz vardır illa ki 🤲🙏 (Herşeyden öncesi sağlıklı olması tabiki yanlış anlaşılmasın)

Eki Görüntüle 3169387 mrb kizlar cinsiyet tahmini yaparmisiniz ilk bebeğim 16 haftalik olduk bugün geldik hastaneden doktor net bişey söylemedi bu hafta kız gibi ama net bişey diyemem dedi bizde tereddüt yaşadık hiç bişey almadım henüz artık biseyler almak istiyorum özeniyor insan illaki 😍🤰 sizce nedir tecrübesi olanlariniz vardır illa ki 🤲🙏 (Herşeyden öncesi sağlıklı olması tabiki yanlış anlaşılmasın)
Erkek gb bacak arasinda pipi var sanki

Eki Görüntüle 3169387 mrb kizlar cinsiyet tahmini yaparmisiniz ilk bebeğim 16 haftalik olduk bugün geldik hastaneden doktor net bişey söylemedi bu hafta kız gibi ama net bişey diyemem dedi bizde tereddüt yaşadık hiç bişey almadım henüz artık biseyler almak istiyorum özeniyor insan illaki 😍🤰 sizce nedir tecrübesi olanlariniz vardır illa ki 🤲🙏 (Herşeyden öncesi sağlıklı olması tabiki yanlış anlaşılmasın)
Doktor 16. Haftaya kadar yorumlayamadiysa kiz olma ihtimali yuksek. Erkek genelde 11. haftadan itibaren sinyal veriyor. 1’nde acmissiniz postu belli oldu mu acaba?

X