Cinsiyet tahmini

zeynepsii

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2020
937
978
Kızlar cinsiyet tahmini yapabilecek var mı? 7 haftalık ultrason görüntüsü bu

Görüntü yokki ama

E88628C2-DA8C-4CCB-93D8-F979DEE8B8AB.jpeg

1 2 aylarda her bebeğin cinsiyeti kız olurmus ya öyle kalirmis ya da erkeğe dönermiş diye biliyorum cnm . Kız bnm bebişin duruşu farklı 7 haftada ki ultrason fotoğrafi emzik gibi birşey

Çok minişmiş bu ya😍 ancak hissetiğimi söyleyebilirim bence erkek:)

Çok minişmiş bu ya😍 ancak hissetiğimi söyleyebilirim bence erkek:)
Aynen çok teşekkür ederim herkes öyle hissediyor bende öyle hissediyorum 😊 ama rüyamda sürekli koz görüyorum 😁 rüyanın tersi çıkar diyorlar bilemedim artık şuan 12 haftalık önümüzdeki cuma dğl diğer cuma kontrolüm var 13 haftalık oluyor o zaman tahminde bulunabilir öi doktor acaba 😊

Aynen çok teşekkür ederim herkes öyle hissediyor bende öyle hissediyorum 😊 ama rüyamda sürekli koz görüyorum 😁 rüyanın tersi çıkar diyorlar bilemedim artık şuan 12 haftalık önümüzdeki cuma dğl diğer cuma kontrolüm var 13 haftalık oluyor o zaman tahminde bulunabilir öi doktor acaba 😊

Evet ozaman bulunabilir. Ama rüyanda sürekli çıkıyorsa kızda olabilir:) sağlıkla gelsin inş

Evet ozaman bulunabilir. Ama rüyanda sürekli çıkıyorsa kızda olabilir:) sağlıkla gelsin inş
Amin amin insaAllah sağlıklı olsun da kız erkek farketmez ilk olduğu için heyecan yapıyor insan 😊

X