Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıt Çıt kullananların yorumları

pelinnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
31
0
39
arkadaşlar gerçek saç çıt çıt kullanan yada saçına kaynak yaptıran var mı?

canım ya bende yaptırmayı düşünüyorum ama hiç bir bilgim yok bu konuda.saçlarım uzundu aslında ama kuaför gazabına uğradım kaynak yada çıtçıt çözüm olabilir diye düşünüyorum.

mesela yaptırırken nelere dikkat etmem gerekiyor yada ortalama fiyatı ne kadar oluyor?

canım ya bende uçlarından alsın diye gittim sağolsun yarısını kesti aynen benimde psikolojim bozuldu ağlıyorum durmadan :KK43:( burdada bu konuda bişey yapamıyorum keşke ist.da olsaydım :KK43: yaptırırsam eğer ankarada yaptırmayı düşünüyorum.keratin kaynak diye bişey varmış seninkide ondan mı acaba.yoksa ele gelirse dediğin gibi pek hoş olmaz :) bir de fiyatları da biraz yüksek biraz düşünmem lazım

arkadaşlar benimde saçlarım kuaförün gazabına uğradı ve şuan çıtçıt almak istiyorum fiyatları ne bilen varmı.şuan saçlarım açık sarı.omuzlarımda ve uzun olsun istiyom.yardım bana.lütfennnnnnnnn

Bende gecen sene kaynak yaptirmistim, üc ay tutabildim kuaför sagolsun düzgün yapmadi. Simdi eyerki yaptirirsan öyle her yaparim diyen kuaföre atlama iyice bi arastir ustasini. Cünki cogu iyi yapamiyo, sacrengini uyduramiyo, gercek sac diye sana naylonlusunu kakaliyo. Ne bilim yani secici ol kuaför konusunda
Iyi sanslar

istanbulda sadece kaynak isiyle adini duyurmus bir markada kaynagimi yaptirdim yani okadar guvenerek gittim.keratinli kaynak da karar kildik.sacimi tararken ne bir tel dokuldu ne de kopma oldu nede elime gelme nede kafamda agirlik nede gece yatarken rahatsizlik oldu.o kadar cok memnundum yani.gel gelelim gozume bir kac tel beyaz saclar takilmaya basladi hadi dedim arada 2 3 tel beyaz olur onemsemedim kopardim beyazlari.sonradan farkettimki saclar yikandikca beyazlamalar cogaliyor 2 ayin sonunda yaptirdigim yerle irtibata gectim.salona gittim gorduklerine sasirdilar ilk kez boyle bir sey baslarina geliyormus komple sacinizi degistiricegiz dediler.dedikleri gunde saclari degistimek icin onlara gittim keratinli kaynagi cikartirlarken o kadar cok canimi yaktilar ki size anlatamam aglayacak kadar oldum dusunun.ve saclari cikartirken bir surude benim sacim koptu.mahvoldum anliyacaginiz.o an keratinli kaynaklari istemedimi bir daha bu aciya katlanamiyacagimi soyledim halkalı kaynak olarak degistirmelerini istedim yeni saclarimin.dedikleri gibide halkali kaynak getirtiler.ama ben okadar cok canimi yakan yerde bir daha yaptirirmiyim.asil merkezlerine gittim.orda halkali kaynaklarimi takdirdim.ama simdi de halkali kaynakda taradikca dokulme problemi yasiyorum. simdi tekrar gidecegim.kaynak yaptirirken araci kuafore veya subeye kesinlikle gitmemenizi tavsiye ediyorum cunki ne kadar egitim verselerde asli bu isin uzmanlari merkezlerde oluyor.fiyatına gelince kaynak sacin bir tutami 6.5 ytl saciniz ortalama 125 ila 200 arasi tutam kaldirir.eger halkali kaynak istiyorsaniz saciniz uzadikca cikarilip bakima gidecek 2 gun sonra tekrar takilacak bunun ucreti sac tutami basina 2.5 ytl.
kaynakli saclara yaglarla falan bakim yapamiyorsunuz.krem kullanamiyorsunuz maske falan yapamiyorsunuz sadece kremsiz sampuan.geceleri yatarken topluyorsunuz.dikkat edilmesi gereken sadece bu.

çok teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için ben de biraz askıya aldım bu kaynak işini.çoğu kişi çıt çıt tavsiye etti ama hala karar veremedim.edemisra canım dediğin gibiyse kaynak uğraşmak gerekiyor sanırım istanbulda olsam neyse ama bakalım düşünücem çok tşk ederim canım..

ben gercek citcit kullaniyorum. (boyanabiliyor 1 kereye mahsus fakat sadece, masa fon her sey yapilabiliyor)

merak edenler cokmus yazayim 2 ay oluyor alali. 7 parca (ki normal sayidir hatta cok bile) 300 ytl tuttu. ankaradan almayi dusunen varsa izmir caddesinde 3 perukcu var oralari gezin en iyisine siz karar verin arkadaslar. fiyatlari hemen hemen ayni ama. kaliteli olmasina dikkat edin, naylon almayin.

naylon da aldim onu da yazayim:
tanesi 5 ytl, gur ve kalin, 7 tanesine 30 ytl verdim toplam. ama kaliteli degil ucuZ diye gorup de almistim. kirikkale de imalathanesinden aldim tanidik orasi. dileyen olursa mesajla ulassin telefonunu veriym gorusun ama boyanamiyor o. ayrica cok dolasiyor ama yine de super duruyor. ben ordum onlari, orulu takiyorum postis gibi.

Arkadaslar, bugun bende cit cit aldim ve kullandim.Cikardiktan sonra taradim ama bikac tel dokuldu.Benim citcit naylon degil,insan saci ama tararken tek tel seklinde gelmesi dogal mi?
Bana bu konuda ve bakimi konusunda yardimci olursaniz cok sevinirim fisfisfis

arkadaşlar bende kullandım 2 yıl we hala kullanıorum fiyatları cok degişken ama taksime bakmanızda yarar warr hem daha uygun daha kaliteli

benimde saclarım belime kadardı kadına kat yap dedim uçları elleme.kadın kafamı öne attırdı hepsini kesti nerdeyse küt oldu saclarım günlerce ağladım ama gerçek saçtan çıt çıt yaptırdım ilk zamanlar cok zor oldu alışmak ama snr kendi sacım gibi oldu hiçte belli olmuo şuan uzadı saçlarım bakım yağları sağolsun

dark princess çıt çıt kullandığını söylemişsin kaç adet kullandın? bildiğim kadarıyla normalde sekizli satılıyor ama sekiz parça bana biraz çok geldi senin kaç adet kullandığını öğrenmek istedim

dark princess çıt çıt kullandığını söylemişsin kaç adet kullandın? bildiğim kadarıyla normalde sekizli satılıyor ama sekiz parça bana biraz çok geldi senin kaç adet kullandığını öğrenmek istedim

ben 4 tane kullandım çünkü bana da 8 fazla geldi aslında saclarım gür olduğu 8 tane olmalıydı ama 4 aldım yine de.bi de uzadıkca saçlarım 4 tane sacımın ucunda kuyruk gibi
durdu az geldi yani

tamam canım sağol o zaman en iyisi set hainde yani 8 parça almak tşk ederim cevapladığın için

gerçek saç çıt çıt almak istiorm izmirde sirinyer veya bucada nerden alabilirim bilen var mı:uhm:
bide 3 parca almak istiorm ama sorduğum bi kuaför en az 5 parça satılo dedi 3 parça olmuo mu

ya bende kaynak yaptırmayı düiünüyorum ama yapıştırıldığı bölgeye zarar vermeyen yapıştırıcılarla kaynak yapan yerler varmışş...böyle bi bilginiz var mı

a.smerhaba arkadaşlar ben çıtçıt kullanıyorum çok memnunum ,kaynak yaptırmak istiyen varsa eğer hiç uğraşmasınlar bence okadar zarar ve acı boşuna,çıtçıt gayet kullışlı bence ankaradan aldım izmir caddesinden teki 30 ytl öle 8 tane yada 5 tane alma zorunluluğu yok istediğin kadar alabiliyorsun ve çok kalteli gerçek saç almak istiyenlere yazmak istedim.. :dance:

X