çizimlerim

Harika, bayıldım. Eğitimsiz haliniz buysa, eğitimli halinizi şiddetle görmek istiyorum. :KK34:

çoook güzel olmuş keşke benimkilerde bu kadar güzel olsa hiç bırakma çizmeyi çünkü insanın stresini alıyo bambaşka bişeyy ya

Versiyon demek istediniz sanırım. Program diye sorunca öyle dedim.

ya süper resimler kızımla baktık bayıldı. resim yapmayı çok seviyo güzel sanatlara gitmek istiyor. resim kursuna göndericem bana fikir verebilirmisin:26: hiç bir bilgimiz yok bu konuda yetenek sınavlarına hazırlanması gerek...?:nazar:

ya süper resimler kızımla baktık bayıldı. resim yapmayı çok seviyo güzel sanatlara gitmek istiyor. resim kursuna göndericem bana fikir verebilirmisin:26: hiç bir bilgimiz yok bu konuda yetenek sınavlarına hazırlanması gerek...?:nazar:

teşekkür ederim. kızınıza da selam:) kursa benim de imkanım olsa bende çok gitmek istiyorum, kızınız kesinlikle gitsin hemde internette bir sürü vide var internet doğru amaçla kullanıldığında bir nimet. örneğin ingilizceside az çok varsa bu tip videolar epey işine yarayacaktır. Discover How To Draw the Figure From Your Memory - Step One

devam:)
$faces.jpg $dd.jpg

yeni çizimlerim:)

Eklentiler

• $dfgdg.jpg
    $dfgdg.jpg
    17,3 KB · Görüntüleme: 70
  • $P1010576.jpg
    $P1010576.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 94
  • $P1010570.jpg
    $P1010570.jpg
    19,7 KB · Görüntüleme: 89
resimle ilgileniyorum bende.yararlandığınız kaynaklar var mı? kendimi geliştirmek istiyorum.

X