CO2 lazer yaptıranlar

Fizolijak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2016
85
31
Herkese merhabalar. Co2 lazeri bu aralar instagram sayfalarında çok sık görüyorum. Öncesi-sonrası fotoğraflarda da gayet başarılı gibi gözüküyor. Ancak aramızda yaptıranlar varsa tecrübelerini merak ediyorum. Hangi şikayetlerle yaptırdınız ve sonuçtan memnun kaldınız mı? İyileşme süreci nasıldı?

Benim cildimde gözenekler, siyah noktalar ve lekeler mevcut :KK43: annem ise yaşa bağlı leke ve kırışıklıklarından kurtulmak istediği için yaptırmak istiyor :KK43:

Herkese merhabalar. Co2 lazeri bu aralar instagram sayfalarında çok sık görüyorum. Öncesi-sonrası fotoğraflarda da gayet başarılı gibi gözüküyor. Ancak aramızda yaptıranlar varsa tecrübelerini merak ediyorum. Hangi şikayetlerle yaptırdınız ve sonuçtan memnun kaldınız mı? İyileşme süreci nasıldı?

Benim cildimde gözenekler, siyah noktalar ve lekeler mevcut :KK43: annem ise yaşa bağlı leke ve kırışıklıklarından kurtulmak istediği için yaptırmak istiyor :KK43:
Merhaba merakla bende bekliyorum cevapları , 39 yaşındayım yüzüm haritaya döndü kırışıklık yüzünden

Geçtiğimiz kış çukur sivilce izlerim için 2 seans erbium franksiyonel lazer ,2 seans da CO2 franksiyonel olmak üzere toplamda 4 seans yaptırdım.son seansimin üzerinden 8 ay geçti %10 bile bile iyileşme yaşamadım.seanslar sırasında çektiğim acı ve lazer sonrası yeni oluşan güneş lekelerim yanıma kar kaldı☹️

X