çocuğa karşı bonkörlük

ilk çocuk evet. onun da etkisi oluyor tabi.

şöyle söyleyeyim. çocuğumun ihtiyacı var gibi geliyor. bir kere üstü kirleniyor sürekli günde bazen 3 kere üst değişiyor. pijama desen 3 4 takım almak gerekiyor. ya da spor sandalet terlik bot biraz daha kapalı yazlık bir ayakkabı bir çizme mesela bunlar var şu an sandalet iki tane sadece diğerleri bir. bunlar bana ihtiyaç gibi geliyor mesela. ve alabildiğim için hepsini çok mutlu oluyorum. oyuncak olayı da şöyle. eğitici taraflarını okuyorum sonra faydası var diye almadan geçemiyorum. evcilik oyuncakları taklit yeteneği ve hayal gücü bisiklet kaba motor becerisi aktivite masasında bir sürü eğitici şey var diye diye ev ciddi manada doldu. bir oda sadece oyuncaklarla dolu oyun odası.

alısverıs bagımlısısınız sız
derdınız cocugu mutlu etmek olsaydı onun ıcın hesap acar hesabına duzenlı para yatırır gelecegını en azından maddı anlamda garantı altına alırsınız bu onu cok fazla mutlu edecektır cunku :) bırde kumbara alırsınız evdekı bozuklukları kendısı kumbaraya atar
kızım 2 yasından berı suan 5 bucuk yasında kumbarada bırıktırdıgı paralarıyla oyuncak alıyor kendı oyuncagını kendı bırıktırdıgı harclıkla alıyor yanı bu onu daha cok mutlu edıyor cunku gosterdıgı sabrın karsılıgını gormus oluyor

cocugunuzu sız mutlu etmıyorsunuz sadece hedıyelere boguyorsunuz sonra cocugunuz cok uzulur

Durun yoksa 5000 TL cik öğretmen maaşı ile geçinemez siniz

Hz Süleyman r. a en son cennette giren peygamber olacakmış, çünkü ına cok zenginlik verilmiş hesabı en son bitecek diye rivayet edilir ne kadar doğru bilnıyrm ama bu beni israf konusunda kendıme getiriyor, ne kadar dünya malı o kadar zor hesap diyorum, bu bakış açısı size uygun mu değil mi bilmıym ama benı hep durduryor israf konusunda.. Allah bağışlasn evladınızı benım de o yaşlarda kızım var onları mutlu eden oyuncak, kıyafetten degil sevgi dolu sabırlı bi annne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…