Çocugu bademcık ve geniz eti ameliyatı olanlar bakabilir mı

Ben 7 yaşında oldum. Hiç gelişmiyor kilo almıyordum. Ameliyatımi hatırlıyorum. Gözümü açtığimda hastane yatağımda buldum kendimi, ağrilarim olmuştu şubat ayıydı o zamanlar, tükürüğümü yutamiyordum. Taburcu edilirken bana bol bol muz ve dondurma yememi söylemisti doktor, hızlı bir sekilde gelişmeye başladım kiloda aldım. Çok uzamadık ama bunada şükür, geçmiş olsun sizede gönlünüzü ferah tutun

M Minnieee çok geçmiş olsun oğlum 2 yaş civarıydı tüp takıldı ve geniz eti alındı çok şükür hiç sorun yaşamadık bi ameliyat sonrası uyanırken ağladı o da beni görünce sakinleşti kucağımdaydı hep taburcu olana kadar zaten ikindi olmadan taburcu ettiler
Küçük oldukları için çabuk iyileşiyorlar
Bi üyeye sormuşsunuz ameliyattan sonra gelişiminde bi fark oldumu diye bizde değişiklik olmadı valla yemek seçen bi oğlum var değişen bişey olmadı şükür kilo ve boyu olması gerektiği gibi de dert etmiyorum yeme sorununu 😅

26 sına gün aldık. Hem geniz eti alınacak heö de diş kanal tedavisi dolgu vs olacak. İnş sorunsuz atlatırız.

Merhaba; benim oğlumda 2.5 yaşında. Doktoru doğuştan geniz eti büyük demişti hırıltı ve horlaması olduğu için.Grip olduğu zaman boğazlarıda doluyken apne geçirdi sürekli uyurken. Birkaç gece yatamadık nefes alamadığı için hep ağladı huzursuzdu burnunu tuzlu suyla zorla açtık da düzeldi. Bu süreçte çok korktum. Biran önce aldırmak istiyorum. Anesteziden korkuyorum . Hacettepede aldırmak istiyorum ama birtürlü randevu alamıyoruz doktorlardan dönüş yapmıyorlar. Güven hastanesinde yaptıran varmı ?

Merhaba; benim oğlumda 2.5 yaşında. Doktoru doğuştan geniz eti büyük demişti hırıltı ve horlaması olduğu için.Grip olduğu zaman boğazlarıda doluyken apne geçirdi sürekli uyurken. Birkaç gece yatamadık nefes alamadığı için hep ağladı huzursuzdu burnunu tuzlu suyla zorla açtık da düzeldi. Bu süreçte çok korktum. Biran önce aldırmak istiyorum. Anesteziden korkuyorum . Hacettepede aldırmak istiyorum ama birtürlü randevu alamıyoruz doktorlardan dönüş yapmıyorlar. Güven hastanesinde yaptıran varmı ?
Hacettepe ye gidiyoruz biz Dr a mail atıyoruz o sekılde randevu alıyoruz 1 hafta sonrasına uygun bir zamana veriyor

Kulak tüpü düştükten sonra duyum kaybı tekrar sıvı toplanması oldumu lütfen bilginizi paylasin yarın ameliyat günü alcaz ikinci kez tüp takilcak

X