Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Çocuğu okula giden annelerin sohbet alanı

Suanki dusuncem eve donmek ama o an duygusal davranip degisebilir fikrim belki bilemiyorum . 2 saatlik uyum sureci vs olursa beklerim ama normal 5 bucuk saat olursa donerim sanirim .

Beslenme ve suluk ile gelin , gerisini ogretmenle konusacaksiniz dedi kayit yapan mudur yard ama ne nasil olur merakla bekliyorum bende

Birde kizlar istenen malzemeleri ogretmen grup kurup wp dan istedi sizlerden . Yoksa ilk gun gittignzde liste mi verildi . Alinan malzemeler orda dolaplarnda filan mi duracak yoksa eve mi getirilip lazim oldgu gun goturulecek 🤣 sorular sorular .

Ilk ve tek cocugum bi bilgi sahbi degilim henuz napayim

Suanki dusuncem eve donmek ama o an duygusal davranip degisebilir fikrim belki bilemiyorum . 2 saatlik uyum sureci vs olursa beklerim ama normal 5 bucuk saat olursa donerim sanirim .

Beslenme ve suluk ile gelin , gerisini ogretmenle konusacaksiniz dedi kayit yapan mudur yard ama ne nasil olur merakla bekliyorum bende

Birde kizlar istenen malzemeleri ogretmen grup kurup wp dan istedi sizlerden . Yoksa ilk gun gittignzde liste mi verildi . Alinan malzemeler orda dolaplarnda filan mi duracak yoksa eve mi getirilip lazim oldgu gun goturulecek 🤣 sorular sorular .

Ilk ve tek cocugum bi bilgi sahbi degilim henuz napayim
Merhabalar, liste bize geçen hafta yapılan toplantıda verildi. Malzemeler okulda dolapta duracak. Hayırlısı olsun miniğe 🥲

2016lılar için ilk okul erken değil mi ?
oğlumunda 3 senelik kreş geçmişi var
eşim sınıf öğretmeni izin vermedi gitmesine.

Kırtasiye malzemeleri hangi marka alacaksınız öneriniz var mı kızlar hangileri daha kaliteli dayanikli
bize liste verilirken marka belirtilmemişti.Sadece mum boya da Fatih markasını oyun hamurunda Play-doh markasını istemişlerdi.Öğretmenler yönlendirebiliyorlar

Kızlar çocuğun çantasına yedek kıyafet ne koydunuz. Havalar biraz dengesiz ince bı hırka falan koydunuz mu bahçe için
Mersin de yaşadığımız için tişört ve şort koydum sadece, tabi bi de iç çamaşır

Ben giderken ince hirka giydirecegim yanina da 1 atlet 1 kisa kollu tsort koyacagim 12 bucukta gidecegiz . Gidenlerden yazanlar olursa okuruz 😊

Kızlar çocuğun çantasına yedek kıyafet ne koydunuz. Havalar biraz dengesiz ince bı hırka falan koydunuz mu bahçe için
Ben kısa kollu tişört uzun pantolon çamaşır çorap koydum orada dolabında duracakmis uzun kollu da gönderirim belki giderken hırka giydirdim 😊aslında ince uzun kollu da koysam iyi olur dediğiniz gibi havalar dengesiz.

Bize orda duracak demediler ama bilmiyorum ☺️
Bende atlet çamaşır çorap bir eşofman altı bı tane tişört bide ince swit koydum ☺️

Sabahci olanlar naptiniz nasil gecti ilk gununuz birakma ayrilma asamasi
alışık olmasına rağmen hala mızmız, bilemedim bu seneden bunu yapıyor.
bizler haftalık yedek kıyafet yolluyoruz,
ankara bugün serin hırka giydirdim orda içeri sıcak olursa cıkarırlar.

2016 şubat doğumlu oğlum var. 1 yil krese gitti anaokulunda 2. yılı. gecen yılda aynı anaokuluna gittigi icin zor olmadi. Hafta sonu babasiyla kirtasiye listesini tamamlayıp okuldaki dolabina yerlestirdiler beraber.

Bizim okulda okul esofmanı zorunlu gecen seneden vardi zaten yikamis kaldirmistim aksam cikardim odasinda hazirladim cok mutlu oldu anne okulumu cok ozledim sabah okula gidiyorum degil mi dedi.

sabah 6 da uyanmiş anne okula gitme saatim geldi mi dedi. yok daha var biraz daha uyu dedim.

7.30 da kalktı tekrardan okul esofmanini giydirdim cantasini sulugunu iceride giyilecek ayakkabısını aksamdan hazirlamistik 8 de babasiyla beraber ciktilar.

Esime sordum nasildi diye. kosarak girmis okula donmus babasina hadi sen ise git demis.

Gecen sene de hic aglamamistı ama bu kadar özlemle de gitmemisti. Şükur mutlu bir sekilde gitti okuluna hic sorun yasamadık.

Cantasina 2 adet atlet 2 adet kilot 2 adet corap 2 tane kisa kollu beyaz lakoz 2 tane gri alt esofman koydum.

Bir de iceride giyecek spor ayakkabı, islak mendil, kolonya, cocuk maskesi koydum.

Her şeyinin üzerine etiket yapıştırdım.
Bugün bizim biraz ağlamalı geçti ama isteyerek gitti.
Beni özledikçe ağlamış.
Öğretmen ortamı seviyor ama seni özlüyor dedi.
Yarın aglamicam anne sen eve git dicem diyor bana
Hadi inşallah dedim🤣
Bugün de hiç aglamicam diyordu ama yine ağlamış.
Neyse öyle öyle alışacak.
Bana yıldız çizmiş ama getiremedim anne orda kaldı diyor.

2016 şubat doğumlu oğlum var. 1 yil krese gitti anaokulunda 2. yılı. gecen yılda aynı anaokuluna gittigi icin zor olmadi. Hafta sonu babasiyla kirtasiye listesini tamamlayıp okuldaki dolabina yerlestirdiler beraber.

Bizim okulda okul esofmanı zorunlu gecen seneden vardi zaten yikamis kaldirmistim aksam cikardim odasinda hazirladim cok mutlu oldu anne okulumu cok ozledim sabah okula gidiyorum degil mi dedi.

sabah 6 da uyanmiş anne okula gitme saatim geldi mi dedi. yok daha var biraz daha uyu dedim.

7.30 da kalktı tekrardan okul esofmanini giydirdim cantasini sulugunu iceride giyilecek ayakkabısını aksamdan hazirlamistik 8 de babasiyla beraber ciktilar.

Esime sordum nasildi diye. kosarak girmis okula donmus babasina hadi sen ise git demis.

Gecen sene de hic aglamamistı ama bu kadar özlemle de gitmemisti. Şükur mutlu bir sekilde gitti okuluna hic sorun yasamadık.
Benim kızım da Şubat 2016 😊cuma günü çıkışta sorun yaşamıştık onu unuttum sanmış😬
Her şeyinin üzerine etiket yapıştırdım.
Bugün bizim biraz ağlamalı geçti ama isteyerek gitti.
Beni özledikçe ağlamış.
Öğretmen ortamı seviyor ama seni özlüyor dedi.
Yarın aglamicam anne sen eve git dicem diyor bana
Hadi inşallah dedim🤣
Bugün de hiç aglamicam diyordu ama yine ağlamış.
Neyse öyle öyle alışacak.
Bana yıldız çizmiş ama getiremedim anne orda kaldı diyor.
Kiyamam 😕 yarın ağlamaz inşallah hemen alışır bütün kuzular, oyun oynasalar da akılları bizde kalıyor ❤️

X