Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Çocuğu okula giden annelerin sohbet alanı

Salgın var, benim kızım da hasta, pazartesi günü öğretmen aradı gelin alın kendini iyi hissetmiyor diye, 2 gündür göndermiyorum doktor antibiyotik verdi boğaz enfeksiyonu var 😔 okula gidemediği için çok üzgün cok sevdi okulu, öğretmeni bana sesli mesaj at seni merak ederim dedi, dün mesaj attık ,hepinizi çok özledim öğretmenim diyor😁😇
Oyy minnos ya nasıl da sevmiş okulunu
merhaba kızlar bende 2016 mart annesiyim anaokuluna başladık bizde çalıştığım için özel anaokuluna gidiyor 3. sene oldu aynı okuldayız benimki kıdemli oldu artık okulda :) kardeş düşünen var mı :)
Benimkinin kardeşi var zaten aralarında 2 yaş var
geçen sene kreşte maske zorunluydu,
neredeyse hasta olmadılar
bu sene maske zorunlu değil
hastalanmalar başladı.
Bizde de mecburi maske ama yine de hasta oldular 🤷‍♀️

çok şükür bir sıkıntımız yok..bazı günler kahvaltıda çorba veriliyor bir tek ona cızırdıyor benimki :-) onun dışında bir sorunumuz yok
Eski insanlar kahvaltıda corba icerlermis o gelenek hala devam ediyor demek ki bizim de kahvalti listesinde corba var haftada bir🤭

2. Kizim olana kadar calistim cnm eczanede.. 2. Kizim olduktan sonra ara verdim suan evdeyim en kucuk kizim 3 aylik toparlasin tekrar dusunuyorum❤️ Elbette zorluklari vardir ama hersey duzene bakiyor cnm. Benim 4,5 ve 2,5 yasindaki kizlarim aksam 19 de yatar sabah 7 de kalkarlar.. sonra anaokuluna gidiyorlar ( belcikada kaliyorum 2,5 yasindan itibaren okula baslaniyor).. cok sukur esimde destekcim ❤️ Ozmn kolay oluyor:)
Kreş =tamam
Eş desteği =tamam
Uyku saati de olur yani ilkinde oldu bunda da olur inşallah.
İyi o zaman yaa her şey ev düzenini kurmama kalıyor demek ki. Teşekkür ederim, korkutmadan anlattığınız için. :KK50:

Kizlar oğlum hasta oldu öksürüyor bogazida agriyormus, benimde bogaz ağrim var. Gecen sene de ayni okula gitti olmamisti hasta ama ogrenci sayisi azdi maskeli olsalar bile bu sene ogrenci fazla hasta oldu.

isin kotusu banada bulasti delta varyanti değildir inşallah.

Eski insanlar kahvaltıda corba icerlermis o gelenek hala devam ediyor demek ki bizim de kahvalti listesinde corba var haftada bir🤭
Bu benim babaannem rahmetli :)
Kahvaltı tepsini görünce "Kizim dünden çorba yok muydu bi tas koysan" demisti bi keresinde, ordan anladim ki sulu bir sey de yemek istiyor kahvaltida 🙂 Annem de ona hep öyle hazırladı kahvaltiyi ondan sonra :)) Mekanı cennet olsun, cok özlüyorum bazen :))

Kizlar oğlum hasta oldu öksürüyor bogazida agriyormus, benimde bogaz ağrim var. Gecen sene de ayni okula gitti olmamisti hasta ama ogrenci sayisi azdi maskeli olsalar bile bu sene ogrenci fazla hasta oldu.

isin kotusu banada bulasti delta varyanti değildir inşallah.
çok geçmiş olsun..havalarda hastalık havası gibi gidiyor dikkat etmek lazım..kekik çayı adaçayı deneyin isterseniz boğaz için iyi geliyor

çok geçmiş olsun..havalarda hastalık havası gibi gidiyor dikkat etmek lazım..kekik çayı adaçayı deneyin isterseniz boğaz için iyi geliyor

bizim ilde anaokullarinda salgin varmiş. esim aradı is yerindeki arkadaslarının cocuklarida hastaymislar gitmemisler okula. boğaz enfeksiyonuymus salgın olan. buyuk ihtimal covid degil. esim gelsin aksam hastaneye goturecegim oğlum cok oksuruyor.

benimkide cok öksürüyor,
soğanlı ballı kür yaptım
cevizin zarını kaynatıp demleyip verdim
bal içirdim

bugün 3cü gün hafiflemiş,
süt ve o tarz ürünler balgamı çoğaltıyor.

benimkide cok öksürüyor,
soğanlı ballı kür yaptım
cevizin zarını kaynatıp demleyip verdim
bal içirdim

bugün 3cü gün hafiflemiş,
süt ve o tarz ürünler balgamı çoğaltıyor.
bende balli limonlu su ve nane limon icirdim oksuruk hafifledi ama atesi cikti oglumun basini kaldiramıyordu. doktora goturduk serum takıldı ilac yazdi bir suru hala atesi var ama.

bende balli limonlu su ve nane limon icirdim oksuruk hafifledi ama atesi cikti oglumun basini kaldiramıyordu. doktora goturduk serum takıldı ilac yazdi bir suru hala atesi var ama.

çok geçmiş olsun, ilk gün ateşi oldu ama çok şükür ilerlemedi.
inşallah toparlar.

size de gecmis olsun. gecen sene hic hastalanmamisti bu sene hastalandi ne yazıkki.
evet ya benim oğlanda kreşe gitmesine rağmen gecen sene hastalanmamıştı
bu sene 3ci kezdir salgına denk geliyor
gecen de ishal ve kusma olmuştu
bu hafta ateş ve öksürük.

evet ya benim oğlanda kreşe gitmesine rağmen gecen sene hastalanmamıştı
bu sene 3ci kezdir salgına denk geliyor
gecen de ishal ve kusma olmuştu
bu hafta ateş ve öksürük.

Çünku gecen sene insanlar tedbirliydi ise yarıyordu tedbirler bu sene cogu insan saldı tedbirleri. inşallah atlatirlar en kısa zamanda

perşembe günü gruba yorum yazmışım.kızımı kreşten bi aldım gözlerinin feri sönmüş.öksürüyo gece ateşlendi falan..ertesi gün doktora gittik boğaz enfeksiyonu :KK43: antibiyotik,ateş düşürücü şurup derken toparladık çok şükür..hemen d vitamini takviyesi vermeye başladım propoliste aldım..bakalım artık

evet, geçen seneye göre daha hızlı hastalanıyorlar.
gitse bi türlü gitmese bi türlü. ama bi vucut arada hastalığı tatması lazım ki kendini korumayı öğrensin

Biz de hastayiz
1 eylülde okul acildi, 3. Gün burun akintisiyla ilk parti basladi. Ben aşı da olmadım fena korktuk. Neyse baska bir salginmis.
1 haftada toparladi derken yine hasta. 5 senedir ilk defa antibiyotik verdim bugun.
Allah herkese sifa versin, bu sene ne olur saglik sorunlari olmasin da egitimden geri kalmasinlar 🥺

Çocuklar okula alıştı mi ?
Çok şükür kreş geçmişide vardı zor olmadı şimdi eve gelince pıtır pıtır ingilizce konuşuyor kendi kendine.
Geçtiğimiz cuma bizde ateşlendik nöbetçi doktor antibiyotikler felan derken daha iyi bugün sanki. Bizimde boğaz enfeksiyonu. eşim hastane full cocuktu diyor ne olacak bu sene böyle yaa..

X