Çocuk başkasindan abimin evlilik dışı ilişkisindem bir çocuğu oldu o kışı ile imam nikahli bu durum da ne yapmam gerekir Eşim ile paylaşmami istemiyor

Abim evlilik dışı ilişkisinden evliylen baskasindan çocuğu oldu destek olmamı istedi olamadım eşimin bilmesini istemiyor çocuk dünyaya geldi ne yapmalıyım hiç aramadim tanismadim içim mahvoldu
Aynı şeyi siz yapsanız sizi linçlerlerdi eminim. Ama erkek yapınca örtpas ediliyor hemen. Ah ben olacaktım hemen ortalığı 58 ederdim.

Aynı şeyi siz yapsanız sizi linçlerlerdi eminim. Ama erkek yapınca örtpas ediliyor hemen. Ah ben olacaktım hemen ortalığı 58 ederdim.
Ben ne yapacağım hiç bilmiyorum ben yapsam Allah korusun kimseye denmez kimse destek olmaz

Ben ne yapacağım hiç bilmiyorum ben yapsam Allah korusun kimseye denmez kimse destek olmaz
Bacım öyle bir b*k yemiş ki o abiniz olacak haysiyetsiz ben yerinde olsam ortalığın içinden geçerdim. Sonra da abiymiş mabiymiş dinlemem bağımı koparırdım.

Yeğeni görmeye giderseniz yengenizin yüzüne bakabilecek misiniz ? Size yapılsa hoşunuza gider mi? Abinizin boyu posu devrilsin ayrıca , çok sinirlendim

X