Çocuk başkasindan abimin evlilik dışı ilişkisindem bir çocuğu oldu o kışı ile imam nikahli bu durum da ne yapmam gerekir Eşim ile paylaşmami istemiyor

Yok yahu yenge de biliyordur , ülkenin doğusundansınız değil mi ? Yengeniz akrabanız mı ?

Abinize saygı duymamı mı beklediniz pardon?Sadece yengenize üzüldüm o kadar!Başınızı kumdan çıkarırsanız belki siz de üzülürsünüz biraz.Bu konu burada saygı duymamı bekleyebileceğiniz son konudur.
Hayir zaten içim yanıyor yüslubunuz saygisizdi

Vay be. Sizin bu yapacağınız yengenize çoo büyük hakaret yalnız. Kadına sistematik kötülük yapmışsınız. Onun haberi yok mu?
Yok bende destek olmuyorum kendisini sevmesemde kimse bunu haketmiyor sadece dünyaya gelen bebeği görmek isterim ama yani gitsem bu dert gitmesem bu dert

Hayir zaten içim yanıyor yüslubunuz saygisizdi
Bakın bu konuda burada saygı falan bekleyemezsiniz!Abinizin yediği nanenin sorumlusu da siz değilsiniz ayrıca,aynısı sizin başınıza gelse ne hissedersiniz?Eşinizden de saklamaya falan çalışırsanız yatın öbür gün bir yerden öğrendiği zaman size olan güvenini kaybeder.O yüzden tekrar ediyorum,abinizin yediği nanenin sorumlusu siz değilsiniz!

Yok bende destek olmuyorum kendisini sevmesemde kimse bunu haketmiyor sadece dünyaya gelen bebeği görmek isterim ama yani gitsem bu dert gitmesem bu dert
Şuan o bebeği görmenizin hiçbir anlamı yok. Yengeniz ve hatta diğer yeğenlerinize saygisizlik.
Abiniz adam olur boşanırsa daha sonra yeğeninizi görürsünüz.
Gitmeyi düşünmeniz çok manasız buldum.

Abim evlilik dışı ilişkisinden evliylen baskasindan çocuğu oldu destek olmamı istedi olamadım eşimin bilmesini istemiyor çocuk dünyaya geldi ne yapmalıyım hiç aramadim tanismadim içim mahvoldu
İçiniz neye mahvoldu?
Yengeniz için bu mahvolmusluk ise bilsin. söyleyin, adımlarını ona göre atsın.Abiniz ise koca bir tittir çekin, sürünsün.
Çocuk için yapacağınız bir şey yok o bo.... yiyen anası babası düşünsün.Esinize söyleyin iletişimi aza indirsin.Cok sert mi geldi??? gelsin .Size yapılsa ne hissedersiniz,kocanız aynı şeyi yapsa başka kadınla bir güzel yatsa bir de çocuk yapsa haliniz ne olur Empati yapın ona göre tavır alın.

İçiniz neye mahvoldu?
Yengeniz için bu mahvolmusluk ise bilsin. söyleyin, adımlarını ona göre atsın.Abiniz ise koca bir tittir çekin, sürünsün.
Çocuk için yapacağınız bir şey yok o bo.... yiyen anası babası düşünsün.Esinize söyleyin iletişimi aza indirsin.Cok sert mi geldi??? gelsin .Size yapılsa ne hissedersiniz,kocanız aynı şeyi yapsa başka kadınla bir güzel yatsa bir de çocuk yapsa haliniz ne olur Empati yapın ona göre tavır alın.
Evet bende böyle düşünüyorum çocuk olunca kıyamadım sadece.

Ayrıca bosanmayan kim anlayamadım. Yengenizin ilişkiden haberi var mı? Nüfusa alındıysa çocuktan da haberi olur. Buna rağmen boşanmaz mi?
Bebeği düşünmek yerine şuan yengenizi ve yeğenlerinizi düşünün. İçiniz neye yanıyor tam olarak onu da anlamadım.

Abim evlilik dışı ilişkisinden evliylen baskasindan çocuğu oldu destek olmamı istedi olamadım eşimin bilmesini istemiyor çocuk dünyaya geldi ne yapmalıyım hiç aramadim tanismadim içim mahvoldu
Öncelikle kadınsınız ve biraz empati yapıp bu durumu resmi nikahlı eşten saklıyorsunuz. İkincisi abinizin yaptığı iğrençliğe de ortak olup organize şekilde saklıyorsunuz. Doğan çocuğa elbette lafım yok. Hem resmi nikahlı eşi istemiyor boşanmak derdinde hem imam nikahlı ilişkisini ve doğurttuğu çocuğu herkesten saklıyor. Yani amaç iki tarafı da idare edebilmek. Ya da sözüm ona boşanma gerçekleşirse kusurlu görülüp tazminattan kaçmak. Valla yok öyle yağma. Biraz insanlığınız anneliğiniz kadınlığınız varsa dökün her şeyi ortaya. Erkekliği adamlığı kadın alıp ihanet edip oradan buradan çocuk yapma sanan erkek müsveddesi abiniz de bir zahmet toplayıversin!!!!

Bir yuva kolay kurulmuyor.
Abinizin yuvasını yıkmayın öncelikle.
Yapmış bir cahillik, erkektir sonuçta bazen böyle ufak hatalar yapabilir.
Hediyelerinizi alıp evlilik dışı olan yeğeninizi görmeye gidin, tanışın kaynaşın, koklaşın.
Eşinize durumdan bahsetmeyin çünkü o da abinizi örnek alıp aynı şeyi yapabilir normalmiş yaaa diyerek.

X