Çocuk Esirgeme Kurumu Yardım Hk.

Suff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2013
1.009
10
34
Öcelikle Merhaba...
Umarım gereken ilgi alaka bu başlıktada olur.
Bugün bir kaç yerle de görüşmem sonucu kararı almış bulunmaktayım .
Burada bir çoğumuzun çocuğu var bir çoğumuz çocuk istiyor bir çoğumuzda çocuğunun olmamasından şikayetçi...
Fakat biz insanoğlu o kadar benciliz ki bizim haricimizde insanlar olduğunu malesef unutabiliyoruz.
Beni bilen bilir. Çocuk aşkıyla yanıp tutuşuyorum .Bende bencilliğimden sadece kendimi düşünürken birden kimsesiz babası annesi olmayan çocukları düşünmeye başladım .
Biz bir şekilde tedavi vs. anne baba olurken onlar gerçekten anne babaya hiç sahip olamıyorlar.
Başkalarının hatalarını çekiyorlar.
Kocaeli/Gebze çocuk esirgeme kurumunu aradım . Bana koruyucu anne olabileceğimi söylediler. Onları haftada istediğim bir kaç gün boyunca gidip sevebileceğimi ders verebileceğimi derslerinde yardımcı olabileceğimi oyunlar oynayabileceğimi ve en önemlisi yardım edebileceğimi söylediler.
Bana bu yolda yarenlik edebilecek arkadaşlar arıyorum .

Atmaya kıyamadığınız kıyafetler,
Atmaya kıyamadığınız oyuncaklar,
Okuduğunuz evinizin bir köşesinde hep duran kitaplar,
Genç kızlar için kişisel bakım ürünleri,
Giymediğiniz çocuğunuza küçük gelen ama temiz kıyafetler...

Kısacası aklınıza gelebilecek her türlü yardımı bekliyorum .

Kesinlikle para yardımı olmayacaktır. Bunu yapmak isteyenler bizzat illerdeki çek'larına yapabilirler.

Bağışlanmak istenen her türlü eşya bana kargo ile gönderilecek bende toplanacak ve belli günlerde gidilip onlara dağıtılacak .
Fotoğraflarda bizzat siteye ben tarafından eklenecektir.

Bir tane oyuncak göndermek sizi hiçbir zaman eksiltmez. Onları sevindirir ...

Umarım hayırlı bir başlık olur diyorum .

Sizi seviyorum ve hepinize şimdiden teşekkür ediyorum .

:emir_bebek:En Büyük KK:nazar:En Büyük TÜRKİYE

Yardım edecek melekler listesi ;
-
-
-
-​

merhaba bende çocok esirgemeye gıdıp koruyucu aile olmak ıstıyorum ama cesraetim yok senın başarman çok hosuma gıttı neler yapıyorsun o gunden bu gune koruyucu aıle olarak cocuk almayı dusundunmuuu

Öcelikle Merhaba...
Umarım gereken ilgi alaka bu başlıktada olur.
Bugün bir kaç yerle de görüşmem sonucu kararı almış bulunmaktayım .
Burada bir çoğumuzun çocuğu var bir çoğumuz çocuk istiyor bir çoğumuzda çocuğunun olmamasından şikayetçi...
Fakat biz insanoğlu o kadar benciliz ki bizim haricimizde insanlar olduğunu malesef unutabiliyoruz.
Beni bilen bilir. Çocuk aşkıyla yanıp tutuşuyorum .Bende bencilliğimden sadece kendimi düşünürken birden kimsesiz babası annesi olmayan çocukları düşünmeye başladım .
Biz bir şekilde tedavi vs. anne baba olurken onlar gerçekten anne babaya hiç sahip olamıyorlar.
Başkalarının hatalarını çekiyorlar.
Kocaeli/Gebze çocuk esirgeme kurumunu aradım . Bana koruyucu anne olabileceğimi söylediler. Onları haftada istediğim bir kaç gün boyunca gidip sevebileceğimi ders verebileceğimi derslerinde yardımcı olabileceğimi oyunlar oynayabileceğimi ve en önemlisi yardım edebileceğimi söylediler.
Bana bu yolda yarenlik edebilecek arkadaşlar arıyorum .

Atmaya kıyamadığınız kıyafetler,
Atmaya kıyamadığınız oyuncaklar,
Okuduğunuz evinizin bir köşesinde hep duran kitaplar,
Genç kızlar için kişisel bakım ürünleri,
Giymediğiniz çocuğunuza küçük gelen ama temiz kıyafetler...

Kısacası aklınıza gelebilecek her türlü yardımı bekliyorum .

Kesinlikle para yardımı olmayacaktır. Bunu yapmak isteyenler bizzat illerdeki çek'larına yapabilirler.

Bağışlanmak istenen her türlü eşya bana kargo ile gönderilecek bende toplanacak ve belli günlerde gidilip onlara dağıtılacak .
Fotoğraflarda bizzat siteye ben tarafından eklenecektir.

Bir tane oyuncak göndermek sizi hiçbir zaman eksiltmez. Onları sevindirir ...

Umarım hayırlı bir başlık olur diyorum .

Sizi seviyorum ve hepinize şimdiden teşekkür ediyorum .

:emir_bebek:En Büyük KK:nazar:En Büyük TÜRKİYE

Yardım edecek melekler listesi ;
-
-
-
-​

Selam canım ben konuyu yeni gördüm kusura bakma görenlerin ben mutlaka yardım edebileceğini düşünüyorum bende aynı şekilde evde atmaya kıyamadığım şeyleri bağışladım canım yine olursa sana her türlü destek olurum. İletişim içinde olalım konu içinde çok teşekkürler. :13:

X