Çocuk İçin Evliliğe Katlanır Mısınız?

Evli erkekleri ne kadar dogru anlatmissiniz..Aynen metreslerin kullanma sureleri vardir...Yakalanma ihtimali olmasa bile biyerde sıkılıp birakirlar herhalde bi kavgayi bahane ederek..Yenisi gelmistir belki de
Kafası az çok çalışan bir noktada isyan ediyor. Kaç yıldır beni oyaladın zamanımı gençliğimi çaldın diyor. Akıllanmayan kafası çalışmayan da adamın ikinci çocuğu doğunca altın takacak kıvama geliyor. Konudaki kişi eğer sevgiliyse adamı sıkıştırabilir. Derdin çocuksa boşan evlenelim düzenli hayatımız evimiz olursa hakim yatılı bile verir der. Annesinin bakmadığı çocuğa ben bakarım ilgilenirim gözün arkada kalmaz der. İşte sana çok basit bir çözüm. Sor ve dinle o karısından bıkmış muhteşem sevgilini. Bunun yerine sırtlanların yalanlarına inanmayı hayatlarını heba etmeyi seçiyorlar. Karısı mafetmişmiş rencide etmişmiş... bir de acıyorlar bu haysiyetsiz fırıldak adamlara.
 
Başkalarının evliliğine bu kadar müdahil olmayın. Sizi ilgilendiren nedir? Niye bu kadar her şeyin içinde olma arzusu duyuyorsunuz? Karı koca ilişkilerini tek taraflı anlatımla bilemezsiniz değil mi?
Beni siz ve kuzeniniz gibi insanlar çok irrite ediyor. Evlilik mahrem alanıdır. Ortada bir çocuk varken çözüm bulmak yerine sinsice dinamitlemek normal insan işi değil. Amacınız ne bilmiyorum ama elinizi, gözünüzü, dilinizi başkasının hayatından çekin. 2.5 yaşındaki bebeği düşünüyorsanız tabi. Boşanırlar mı aralarını düzeltirler mi iki kişinin derdi, kararı.
 
X