Çocuk istiyoruz

gulu_gulu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
277
320
4-5 aydır yumurtlama günlerine çok dikkat etmesek de bebek için uğraşıyoruz. Ben jinekologa eşim ürolojiye muayene olduk. Benim her şeyim normalmiş yumurtalıklar vs. Temmuza kadar olmazsa gel yumurta çatlama yaparız dedi bana doktor. Eşimin ise sperm sayısı 100 milyon doktor gayet iyi dedi yalnız sağda 3 solda 4 varikosel varmış. Operasyon olabilirsin ama sperm kaliten sayın değerlerin gayet iyi şimdilik operasyona gerek yok 4-5 ay daha deneyin olmazsa gel dedi eşime. Yaşımızdan dolayı hemen çocuk istiyoruz. Varikosel için ne söylersiniz?

4-5 aydır yumurtlama günlerine çok dikkat etmesek de bebek için uğraşıyoruz. Ben jinekologa eşim ürolojiye muayene olduk. Benim her şeyim normalmiş yumurtalıklar vs. Temmuza kadar olmazsa gel yumurta çatlama yaparız dedi bana doktor. Eşimin ise sperm sayısı 100 milyon doktor gayet iyi dedi yalnız sağda 3 solda 4 varikosel varmış. Operasyon olabilirsin ama sperm kaliten sayın değerlerin gayet iyi şimdilik operasyona gerek yok 4-5 ay daha deneyin olmazsa gel dedi eşime. Yaşımızdan dolayı hemen çocuk istiyoruz. Varikosel için ne söylersiniz?
Sperm morfolojisi kaçtı peki? Benim eşimdede varikosel var morfoloji %2 doktorlar direkt tüp bebek dedi sayı hız herşey normal varikosel morfolojiyi etkileyebiliyo sadece

Bu değerlerde çok iyi bence ameliyat olmaya gerek yok gibi ama doktorunuz en iyisini bilir tabi. Rahim filmi çektirmediyseniz bi çektirin derim tüpleriniz açık mı rahminiz normal mi vs
Doktor da ameliyata gerek yok deneyin olmazsa bakalım dedi deniycez olmazsa yazın tekrar gideriz şimdi covid de çok hastaneye gitmek sıkıntı zaten kapanma da var.

Benim değerlerim iyiydi şu an rapor elimin altında yok ama doktor yumurta rezervleri vs. İyi demişti
Bazı doktorlar direkt herşeye bakmıyor o yüzden sordum biz maalesef çok vakit kaybettik o yüzden☺️ Hayırlısı olsun tekrar inşallah bir an önce olur rabbim tüm isteyenlere versin🤲🏻

X