çocuk süreçleri (aşılama,tüp bebek,kist.miyom)

tbkiideee tatlım sende bize ett hepimizin duaya ihtycı varr allah hakkımızda hayrlısını versin. güzel haberlerini bekliyorum merkezini çok iyi araştır :dua: :dua: :21:
Şoyle soyleyim benim yumurta toplama isleminden bir gün sonra kuzenim acı bademde bir dr da yumurtalari toplanmis onada menepoza giriyorsun demisler amh 0.05 benimse 0.04 benden 4 yumurta toplandi dölenmedi ondan 2 yumurta toplanmis ikiside dolenmis ve test yapti 3 gun once hamile ayni drla gorüstum bugün malesefki labaratuvar farkliligi var dedi biraz umut oldu ki onada baska drlar kibris demis bende ayni dr a ve aci bademde yaptiricam insallah banada umut olur Allahım isteyen herkese nasip etsin canim

Şoyle soyleyim benim yumurta toplama isleminden bir gün sonra kuzenim acı bademde bir dr da yumurtalari toplanmis onada menepoza giriyorsun demisler amh 0.05 benimse 0.04 benden 4 yumurta toplandi dölenmedi ondan 2 yumurta toplanmis ikiside dolenmis ve test yapti 3 gun once hamile ayni drla gorüstum bugün malesefki labaratuvar farkliligi var dedi biraz umut oldu ki onada baska drlar kibris demis bende ayni dr a ve aci bademde yaptiricam insallah banada umut olur Allahım isteyen herkese nasip etsin canim
kesinlikleee canım klinik çok önemli bende ilk kliniğimden memnun kalmadım iştee kimyasalla da sonuçlandı 18 yumurta ile gittim 6 yumurta topladılar bin pişman oldum ama napalım kadermzde varmış deyip susuyoruz bundn snrası iyi olur inşallah :dua: senin amh düşük çıkınca anlaşıldı menepoz da başka bir belirtin varmıydı hissetmişmiydin canım

kesinlikleee canım klinik çok önemli bende ilk kliniğimden memnun kalmadım iştee kimyasalla da sonuçlandı 18 yumurta ile gittim 6 yumurta topladılar bin pişman oldum ama napalım kadermzde varmış deyip susuyoruz bundn snrası iyi olur inşallah :dua: senin amh düşük çıkınca anlaşıldı menepoz da başka bir belirtin varmıydı hissetmişmiydin canım
Ayaklarimin altı inanilmaz yaniyordu esim.gece yatakta ne olur degirme ayaklarini yaniyorsun diyordu sonraları vucudumda çok sıcak olmaya başladi anlamadim aslinda bunlardan sonra reglm 15 20 gun gecikmeye baslayinca kadin dogum dr gittim amh bakildi ve sonuç 0.04 erken menepoz desi yikildim ama dr strestende cok fazla duser dedi simdi imprly diye bir vitamin var bashekim onerdi onu iciyorum omega iciyorum birde collegen 1 2 3 olanini iciyorum bakalim senindemi amh düsük cnm

Ayaklarimin altı inanilmaz yaniyordu esim.gece yatakta ne olur degirme ayaklarini yaniyorsun diyordu sonraları vucudumda çok sıcak olmaya başladi anlamadim aslinda bunlardan sonra reglm 15 20 gun gecikmeye baslayinca kadin dogum dr gittim amh bakildi ve sonuç 0.04 erken menepoz desi yikildim ama dr strestende cok fazla duser dedi simdi imprly diye bir vitamin var bashekim onerdi onu iciyorum omega iciyorum birde collegen 1 2 3 olanini iciyorum bakalim senindemi amh düsük cnm
yok canım bn amh yaptırmadım geri kalan herşey yapıldı şu an yolunda gitmeyen birşey yok çok skür ama bn daha 28 yaşındayım :110: bakalım amh de yaptırcm bi o kaldı allahtn hyrlısı iyi olur inşallah sonuçlarımız sen zaman kaybetmeden git acı bademe canım

yok canım bn amh yaptırmadım geri kalan herşey yapıldı şu an yolunda gitmeyen birşey yok çok skür ama bn daha 28 yaşındayım :110: bakalım amh de yaptırcm bi o kaldı allahtn hyrlısı iyi olur inşallah sonuçlarımız sen zaman kaybetmeden git acı bademe canım
Reglmi bekliyorum 9 aralik insallah duzenli zamaninda olursam gidicem cnm senin yasin daha cok genc eminim olir seninde

4 yıllık evliyim, ikimizde de hiçbir sorun olmamasına rağmen bi türlü hamile kalamadım. Eşimin ailesi başım ağrıyor desem aaa acaba hamile misin derdi.. Her ay adet görmekten, hüsrana uğramaktan, denemeler ilaçlar bitkisel kürler.. o kadar çok yorulup yıprandım ki. En çok canımı yakan da sürekli yok mu bişeyler tembelsiniz bi siz yapamadınız vs gibi sözlerdi. Çok ağlardım, eşim hep derdi ki benim önceliğim sensin.
Hatta burda bi topik açmıştım hamile kalamamak ile ilgili, çoğunluk dedi ki neyi bekliyorsun tüp bebek yaptır. Önce düşündüm, sonra dedim ki evet neyi bekliyorum normal yolla olmuyor. Tüp bebeğe karar verdik, şimdi yolun yarısındayım, yılbaşında netleşecek hamile olup olmadığım tabii Rabbim nasip ederse. Amaa kimsenin haberi yok, hiç kimsenin. Bide tekrar o meraklı bakışları üzerime çekmek, aaa demek ki olmuyordu ondan tüp denediler desinler istemedim. Olumlu da olsa olumsuz da olsa kimse bilmeyecek. Yani demem o ki canını hiçç sıkma. Henüz erken düşünmüyoruz de geç. Ve baktın ki artık sen de üç-dört yılı deviriyorsun ve hala hamile değilsin, hiç bekleme git tüp bebek yap kafan rahat etsin. Ama dilerim ki Rabbim tez zamanda hayırlı ve sağlıklı bi evlat nasip eder..♥️
Insallh guzel haberi alirsin cnm. Bana 2 senede kafayi yedirdiler. Allahim isteyen herkese nasip etsin. Ben tüp bebek merkezine gittim. Neolursa olsun dedim. Fakat miyom çıkınca tüp bebek yapamadilar tutmaz dediler..cok şükür ameliyatimi oldum. Doktorumda bir sıkıntın yok 4 ay sonra denemeye basla dedi. Insallh ikimizde guzel haberler aliriz

çevredeki seslere kulağını tıka tatlım hiç duyma. bende neler duydum bu süreçlerde inanamazsın bile ama gülüp geçtim kalbimi acıtsa da sonuçta kime ne bu olay sadece eşini ve seni ilgilendiriyor. biz 9.yılımızda evlendik 18 yaşından beridir birlikteyiz eşimle. o ben seninle çocuk için evlenmedim diyor ama içinde hep bir babalık istemi var biliyorum. ama allah bize sonuçta neyi yazdıysa biz onu yaşıyoruz güzelim. seni çok iyi anlıyorum. ama bu yolda dik durmak ve güçlü olmak zorundayız. bu bizim kusurumuz değil unutma. biz isteyerek yapmıyoruz hiç bir şeyi. allah ol derse olur. umudunu sakın yitirme. ameliyattan hiç korkma. ben yarım saat içinde karar verdim olmaya. dedim kurtulayımda bitsin ama hala bebek yok demekki bazı şeyler sadece imtihan. o bir bahane anlatabildim mi ? yalnız bana doktorum miyom varken aşılama ve tüp bebek yaptırdı ama benim ki rahmin arkasındaydı gebeliğe engel değil demişti. sadece hamile kalırsam erken dogum riski ya da düşük tehlikesi olabilir demişti. seninki rahmin önünde ya da içinde mi ? asıl önemli olan yeri çünkü . ameliyat sonrası mecbur bekleyeceksin kuzum maalesf bende 3 ay korunmadaydım sonraki ay sistit oldum şu anda 5 aydır deniyorum ve olmuyor. korunmazsan olur da tutarsan maalesf ki kaybedebilirsin bebeğini. beni sezeryan ameliyat yaptılar senin açık mı olacak ameliyatın ?
Bizde 7 seneluk birliktelikten sonra evlektik. 9. Senemiz. Esimde aynı sekilde cocuk icin evlenmedim diyor ama bende farkindayim. Cok şükür eşimin desteğiyle atlatiyorum. Rahmin dışındaydı miyom. 10 cmdi. Rahmi geri itmeye baslamis. Rahmi ve yumurtalıklarin gidis yolunu hep kapatmis. Alttan muayenede miyomdan yumurtaliklari bile göremediler. Oyuzden ne asilama ne tup bebek ikisi de tutmaz bosuna zaman harcariz dedi. Ben bir kac doktora gittim garantilemek icin. Hepsinden aynı cevabi aldim. Şükür ameliyat oldum. Doktorum temizlendigimi sıkıntımın kalmadigini soyledi. 4 ay sonra da denemeye baslayabilirin dedi. Insallh bir sıkıntı olmadan hamile kalirim. Allahim ikimize de hayirlisiyla hamile kalabilmeyi nasip etsin inslalh

Merhaba arkadaşlar bana aşılama yapıldı maalesef 13.günde çok ağrılı adetim oldu :KK43: bu konuyu doktoruma bildirdim ve iyi bir tedavi siklusu olduğunu söyledi oda şaşırdı ama olmayıca olmuyor 2.tedavi için 1 ay sonra adet olursan gel dedi napmam gerek devam etmeli miyim ? canım baya sıkıldı.

Merhaba arkadaşlar bana aşılama yapıldı maalesef 13.günde çok ağrılı adetim oldu :KK43: bu konuyu doktoruma bildirdim ve iyi bir tedavi siklusu olduğunu söyledi oda şaşırdı ama olmayıca olmuyor 2.tedavi için 1 ay sonra adet olursan gel dedi napmam gerek devam etmeli miyim ? canım baya sıkıldı.
canımm öncelikle çok üzüldüm sıkma canını herşey yoluna girer inşallah. istersen bir iki ay ara ver istersen hemen dene bünyene göre hareket et kimi 2 ay üst üste tedaviyi kaldıramayabiliyor. o yüzden hakkında hayırlısı olsun sana ne söylersem yanlş olurrr

canımm öncelikle çok üzüldüm sıkma canını herşey yoluna girer inşallah. istersen bir iki ay ara ver istersen hemen dene bünyene göre hareket et kimi 2 ay üst üste tedaviyi kaldıramayabiliyor. o yüzden hakkında hayırlısı olsun sana ne söylersem yanlş olurrr
çok saol canım 1 ay bekliyecez ilaç etkisi devam ediyor mus doktorum öyle söyledi

Merhaba kızlar bu 4 gün önceki ovulasyon testim sizce pik mi
Pcosum ondan dolayı gerçekten yumurtlama mı diye kafam karıştı

Eklentiler

• 9D37FD29-2B35-4984-9682-39FD283B1746.png
    9D37FD29-2B35-4984-9682-39FD283B1746.png
    276,2 KB · Görüntüleme: 39
  • 932D1DAB-BFE4-49DC-849F-526E8F5A8591.png
    932D1DAB-BFE4-49DC-849F-526E8F5A8591.png
    276,2 KB · Görüntüleme: 38
Bana doktorum pco lusun yapma dedi ovü. Çünkü hep koyu çıkıyor. Hatta bazen soluk çıkınca diyorsun he yumurta çatladı ya da bitti günler ama ertesi gün yine koyu. Doktor ovü takibi yapıyorsa sen yapma kafan karışmasın.

Bana doktorum pco lusun yapma dedi ovü. Çünkü hep koyu çıkıyor. Hatta bazen soluk çıkınca diyorsun he yumurta çatladı ya da bitti günler ama ertesi gün yine koyu. Doktor ovü takibi yapıyorsa sen yapma kafan karışmasın.
Ya öylede işte bizim ne. Zaman yumurtalığımız belli olmadığı için takip yapamalıyız diye biliyorum canım

Kızlar sizce hangisi daha pik ayrı günler bunlar bu arada
Birinci mi ikinci mi

Eklentiler

• 17600D21-A66B-4835-AD9C-942C84FEB102.png
    17600D21-A66B-4835-AD9C-942C84FEB102.png
    435,1 KB · Görüntüleme: 30
  • 8D0BAD9A-474C-4F20-A134-EEA88151C106.jpeg
    8D0BAD9A-474C-4F20-A134-EEA88151C106.jpeg
    44,4 KB · Görüntüleme: 29
X