çocuk süreçleri (aşılama,tüp bebek,kist.miyom)

Bende önümüzdeki ay olcam inşallah canım kapalı ameliyat daha mı iyi peki

Ben önümüzdeki ay olucam Allahtan bişey çıkmazsa biraz korkuyorum kapalı ameliyat daha mı iyi peki

Ben önümüzdeki ay olucam Allahtan bişey çıkmazsa biraz korkuyorum kapalı ameliyat daha mı iyi peki
canım tabi kapalı daha iyidir her zmn, ama bu kist biraz sarmaşık oldugu için içeride ne var ne yok doktorlar görmek istiyor ben 5 doktor değiştirdim hepsi açık dedi. birde bende miyom vardı ztn korkma ama sezeryan gibi oluyor ilk 1 hafta sıkıntı sonra yavaş yavaş düzeliyorsun herşey geçiyor

İnşallah canım ya bizde herşey normal 2 kez aşılama yaptırdım ama hiç hamile kalamadım 3 tane miyom var biri 2 biri 2 buçuk biri 3 buçuk cm 3 buçuk olan baskı yapıyor diyo ne zormuş bu işler

İnşallah canım ya bizde herşey normal 2 kez aşılama yaptırdım ama hiç hamile kalamadım 3 tane miyom var biri 2 biri 2 buçuk biri 3 buçuk cm 3 buçuk olan baskı yapıyor diyo ne zormuş bu işler
aynen canım maalesf bnmde 5.5 cm idi miyomum bazı miyomlar bebek olsa dahi düşüğe sebep olabilirmiş o yzdn olup kurtul aklında kalmasın herşey zamanını bekliyor işte canım inşallah en kısa zmanda bebegine kavuşursun

İnşallah hepimiz kavuşalım canım kimsenin kucağı boş kalmasın inşallah

Gerçekten çok merak ettim hamile kaldınız mı belirtiniz neler varmı belirti rabbim kucağımızı boş koymasın bende 5 senelik evliyim bende aşılama yaptıracam hiçbirşeyimiz yok inşallah bizde tutar

Gerçekten çok merak ettim hamile kaldınız mı belirtiniz neler varmı belirti rabbim kucağımızı boş koymasın bende 5 senelik evliyim bende aşılama yaptıracam hiçbirşeyimiz yok inşallah bizde tutar
Maalesef hamile kalamadım, aslında kaldım gibi ama kimyasala döndü yani tüp bebek tedavimiz negatif sonuçlandı. Aşılama yaptıracaksanız beslenmenize dikkat edin protein ağırlıklı beslenin
Rabbim doldursun kucağınızı

Rabbim inşallah kalırsınız inşallah kalırız canım rabbim kucağımızı inşallah ocağın 7 sinde fakülteye gidecem şubatta aşılama yaptıracam inşallah tutar

Kapalinin iyi mi kötü mü bilmiyorm bunu doktorunuz daha iyi bilir. Ben kapali olsun dediğimde doktorum bnm icin acik ameliyat olmamim daha iyi olacagini söyledi. 8 cm di boyu. Büyük oldugunu icin acik ameliyati önerdi.

Canım bende hataydayım burada hangi doktora gittin acaba

Banada açık önerdi canım bakalım peki zorluk çektin mi ameliyattan sonra
Canm aynen öyle aslında biraz sana baglı açık mı kapalı mı olacagı çok çektim kuzu gözün korkmasn ama geçmeyeck hiç bsy yok biliyomsn sezeryan gibi düşün bn birde 6 işlem geçirdigim için cok zorlandm belki snn o kdr olmaz

İnşallah verdiğimiz çabaların biian önce karşılığını alırız canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…