çocuk süreçleri (aşılama,tüp bebek,kist.miyom)

Çift embriyo biri 5.diğeri 6.gün embriyosu
Ve doktorumuz özellikle birine güvendiği için kalan iki taneyi dondurma gereği bile duymadı.. Ne olacak bilmiyorum değerim çok düşük çıktı...
yaaa neden dondurmadı kuzu onların kalitesi iyi değilmiydi ki. keşke sen ben dondurmak istiyorum deseydn bunların kalitesini söledilermi sana

benm iki tane yaşayan kaldı elimizde 6 yumurta toplandı normalde ilki tuttu ama kimyasal oldu diğerini dondurduk şimdi onu transfer olmayı düşünüyorum 5.gün embriyosu 3aa kalitede

benm iki tane yaşayan kaldı elimizde 6 yumurta toplandı normalde ilki tuttu ama kimyasal oldu diğerini dondurduk şimdi onu transfer olmayı düşünüyorum 5.gün embriyosu 3aa kalitede
Biz en iyi iki tanesini transfer ettirdik ona rağmen tutmadı, keşke diğerlerini dondursaydık demiyorum çünkü diğerlerinin tutma ihtimali hele hiç yoktu. Doktora güvendik hepsi bu. Sonuç negatif, tüp bebek maceram son buldu.

hakkında hyrlısı olsun be canım belkide yükselir belli olmaz hiç sen umutsuz olma ynede. yeniden denemeyecekmisin

hakkında hyrlısı olsun be canım belkide yükselir belli olmaz hiç sen umutsuz olma ynede. yeniden denemeyecekmisin
Bizimki direkt negatif yani daha yükselme ihtimali hiç yok, ilaçları kestik. Yeniden deneme imkanım yok çünkü zaten nerden baksan bi 15.000 tl maddi kaybımız var. Artık sadece zaman ve sabır.. İnşallah sizler hayırlı sonuçlar alın

hiç sıkma canını herşey nasibini bekler belkide senin mucizen kendiliğinden gelicek canım o yzden denemeye devam yılmak yok hepimiz yorgunuz ama umutsuz olursak bizim için daha sıkıntı olur o yüzden morelini yüksek tutmaya çalış bırakma kendini

Bana zaten 4 yıldır hangi doktora gitsem senin bişeyin yok diyorlar, yaptırmadığımız test tahlil kalmadı. O yüzden tüp bebek doktorum da sebepsiz infertilite olduğu için çok umutluydu. Demek ki olmayınca olmuyor illa ki herşeyin bir sebebi vardır. Rabbim ancak ol derse olur. İsteyen bekleyen herkes hayırlı sonuçlar alsın inşallah

amin canım inşallah eminim sende anne olacaksın bir gün sadece zamanını bekliyordur . inşallah daha çok bekletmz seni bebişin

Canım merhaba bende bugün doktorumla görüştüm tüp bebek için 2 negatif aşılamam var ve hiç hamile kalamadım 1 buçuk yılda hiç bi sorun olmamasına rağmen ve benimde miyomum var 3 tane biri rahmin tepesinde boyutu 3.5 cm diğerleri 2 ve 2 buçuk bence onları yok edelim dedi böyle istersen böylede yaparım ama tutma oranı azalır dedi kafam çok karışık nasıl bi süreç ameliyat ve nasıl ameliyat oldun sezeryan gibi mi yoksa kapalımı

Ben sezeryan gibi oldum. Seninkiler küçükmüş kapalı ameliyat olabilir. Bnmki buyuk oldugundan doktorum acik ameliyat olmami söyledi. Ameliyatttan sonra bir sıkıntımın kalmadigi söyledi doktor. 40 gun oldu ameliyat olali iyileştim bile. Şükür olup kurtulmuşum. 3 ay sonra cocuk denemelerine başlayabileceğimi söyledi doktor.

canım merhaba ben sezeryan gibi oldum ama bnm çikolata kistimde vardı olmuşken ikisi aradan çıktı bnm 5.5 cm idi miyomum ve o şekilde tüp bebek denedim kimyasal ile sonuçlandı ameliyat üstünden 9 ay geçti ilk 3 ay korunma oldu hala hamile kalamadım şimdi dondurulmuş bir tane embriyom var onu transfer olmayı düşünüyorum. ameliyat bnde iyi ki olmuşum diyorum bana verdiği tüm sıkıntılardan çok şükür kurtuldum ama snnkiler küçük kapalı yapma imkanı varsa bir danış derim

atlatmana sevndm cnm geçmiş olsun bebişin en kısa zmnda sana gelsin inşallah banada 3 ay korunma vermişlerdi

atlatmana sevndm cnm geçmiş olsun bebişin en kısa zmnda sana gelsin inşallah banada 3 ay korunma vermişlerdi
Teskkr ederim cnm.Allahim bekleyen herkese nasip etsin inşalalh. Canim doktor bna ameliyattan sora bir sıkıntım kalmadığı söyledi. 3 ay sonra kendiliginden olabilir dedi. Sende ameliyat olmussun. Baska bir sıkıntı varmiydi sende 9 ay oldu yazmissin

çikolata kisti de vardı canm bnde bağırsaklarıma yapıştı mecbur kaldık ameliyat olmaya yani olmuşken miyomuda aldı doktor miyom ameliyatlarında genelde 3 ay korunma veriyorlarmış rahimle çok yakın olduğu için. bnmki hemen rahmn arkasındaydı. banada kendiliğinden kesin kalırsın dedi ama bekliyorum hala. tüp bebekte yaptıralı 1 sene olacak ocak ayında o zaman bir kimyasal gebelik geçmişim var.

Anladim cnm hakkimizda hayırlısı olsun. Inşallah ikimizde en kisa zamanda hayirli haberleri aliriz.

inşallah canım benm gelişmeleri bana da haber et merak ederimm seni allah gönlündekini versin
Amin cnm insallh. Hepimizin gönlündeki versin insallh. Bnm 1 aylik korunmam bittu daha 2 aylik korunmam var. Insallh o guzel hberi bnden önce alırsın. Bir gelişme olursa snede haber et inşalalh

Çok geçmiş olsun sizde neler görmüş gecirmissiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…