Çocuklar için aynı evde kalmak ?

Herkesin kendine gore sebebi vardir durmak icin. Ben durmayin derim ama,hayati yasayan sizsiniz. Bu karakterdeki adamla oturdugunuz her gun icin ayri ayri pisman olmayin sonradan da. Gerisi onemli degil. İnsallah bundan sonraki hayatiniz cok daha guzel olur

Vardır aklında ,gönlünde ,hayatında başka bir kadın ..sen çocuklarımı büyüt onlarla ilgilen ..Ben de o kadınla ilgileneyim diyordur
Böyle durumda çocukları almam ben bırakırım başına nasıl bakarsa baksın her çileyi kadın mı çeksin herkes sorumluluk almayı bilmeli.

Anladığım kadarıyla eşiniz bunalımda ve yalnız kalmak istiyor belki araya özlem girse ilişkiniz canlanır, bazı erkekler sürekli dipdibe yaşamaktan sıkılabiliyor öyle o gitsin o zaman , evlenmeseydi o zaman ne demek ya kadına her şeyi yıkıp kafa dinlemek diyerek olmuyor bu işler her insan farklıdır kimisi aile saadetinde huzuru bulur kimi ara sira yalnız birakilarak .
Şahsen sırf evliyiz diye her şeyin kadına yüklenmesinden ben de rahatsizim , her şeyi kadının akıl etmesinden rahatsizim fakat ikili ilişkiler bir tarafın doğasına göre düşünüldüğünde sıkıntıya giriyor , kimin aklı kimden üstünse o bir şeyleri akıl etmeli yol vermeli , mesela parayı eş kazanabilir ama yonetemeyebilir bu aşamada kadinlar nasıl yönetimi ele alıyorsa bu manevi konular için de aynı olmalı diye düşünüyorum kim akilliysa o yön versin , yoksa evli insan kalmaz yeryüzünde.

Bu adamdan ne koca nede baba olur ömrünü heba etmeğe değmez bu insan için.Aklini başına al böyle ite kalka hayat geçmez.Bazen insan kendinide düşünmeli o çocuklar buyur evden gider o kazma ile sen kalırsın birde arkana bakmışsın boşa geçmiş mutsuz bir ömür.Bosver sen bir kere genç olacaksın onunla gençliğini çürütme.seni istemeyeni sende isteme. Hayatında başarılar inşallah mutlu olursun.

İş yerine gidiyor ama orda çalışmak istemiyor o yüzden çok geç gidiyor kafasına göre yani iş yerinde de ailesi idare ediyor ki abisi dedi biz onu 2 yıldır idare ediyoruz diye.eşimin babası eşim küçükken vefat etmiş annesi hiç bişeyini eksik etmemiş oda karşılığında şımarmış iyice her istediğini elde etmiş bugüne kadar

Maddi olarak szi rahatlatck bi anlsmyla bosanin. Ev ve nafaka gbi kendnzi garantye alin. Sonra da tekmeyi basın. Hadsiz. Bunun kndine hayri yok ki sze ya da cocklarnza olsun. Yeni durumlara gecisler zordur, sanki biri gelip szi kurtarck zannedersnz de o oyle olmuyor şu an bunu yapck tek kisi sizsnz. Yazik cocklara o ortamda psikolojileri bozuldgnda inanin hicbsyn değeri kalmyck.

Adam gidecek karımla kagıt üzerinde evliyiz çocuklar icin aynı evdeyiz Karı koca ilişkimiz yok diye bir de aldatacak yol açmayın

Bunu da düşündüm iş yerinde de mutsuz ama beni bir kalemde silmesini aklım almıyor sinirlendi mi gözü görmüyor dedim 1 ay sakinleşmesini bekledim ama bunu da beklemiyordum açıkçası.kasımda yine aynı oldu ailesini çağırdı ben istemiyorum boşayacağım diye sonra konuşuldu bi şekilde düzeldi o zaman dedim ki bak git bi doktora ben deli miyim dedi sen git tedavini ol dedi.sebep soruyorlar benim çenemmiş sevgi bitmiş ne yapacağımı bilmiyorum

Bozuluyor görüyorum babasını sormuyor bile 6 yaşında oğlum

Ev annesinin evi ben sen git dediğimde kimin evinden kimi kovuyorsun oldu

Peki o 2 çocuğu sen annenin evinden mi getirdin, geri oraya götüreceksin? Ne farkeder canım ev kiminse kimin sizin beraber yaşadığınız çocuklarınızı büyüttüğünüz ev orası. Sen çocuklarının düzenini alt üst mü edeceksin adam ayrılmak istedi diye. Yürüsün gitsin allah aşkına.

O kadar haklısınız ki ben de diyorum kendime sindiremiyorum ama şunu itiraf etmeliyim ki korku var galiba içimde iki çocuğum var yapabilir miyim diyorum zor olacak biliyorum ama belki daha iyi olacak.aileme bunu anlatamıyorum
Başlarda çok zor geliyor insana dünya basına yıkılmış tek boşanan kadın senmiş gibi hissediyorsun ama sonra bir bakıyorsun iyisin iyilesiyorsun bu adamı neden daha önce boşamadım diye pişman olmaya başlıyorsun bak sen o ilk adımı at gerisi nasıl çorap söküğü gibi gelecek

Lütfen sürekli kovulduğunuz evde kalmayın.

Maddi durumu iyiymiş alsın size bir ev , sağlam da bir nafaka ödesin, yolunuza bakın.

Madem bu kadar kolay siliyor sizi ve çocukları bedelini ödesin bi zahmet. Şartlarınızı sunun. En azından sıkıntı çekmeden çocuklarınızla yaşarsınız.

İnsanlar alışkanlıklarından kolay vazgeçmez.
Bu adam çocuklarından bile bu kadar kolay vazgeçiyorsa, muhtemelen hayatımda biri var.

O evde 1 ay küs kalan anne baba ile o cocuklarin psikolojisi mahv oluyor. Biz his ettirmiyoruz saniyorsunuz ama o cocuklar öyle his ediyorlar ki. Herseyi.

Para maddiyat hersey degildir. Evinden kovulmak nedir ya? Kaç yillik emekten sonra "bura kimin evin oldugunu saniyorsun" duymak nedir? Sen ailene git ve orda ders çalismaya çalis. Aileni dinlememeye çalis. Biliyorum zor, onlarda vay çocuklar o, bu diyecekler. Pes etme. Kendi ve cocuklarin huzurunu düsün. O evde huzur yoktu.

Benim ailem başka şehirde burda hiç kimsem yok yalnız yapamam.beni yine düzenim alt üst olacak her türlü

Severek mi evlendiniz?

Aynı evde sadece anne baba olmak demek ben dışarda istediğimi yapayım sana karşı bir sorumluluğum olmasın ve sana hesap vermem demek..Ya aklında biri var yada böyle şeyler yapmayı düşünüyor.
Siz belki evde olayım en azından maddi olarak rahat ederim.Kendi evimde daha rahat olurum diye düşünürsünüz ama inanın onun dışarda bir hayatı olduğunu bilmek çok acıtır canınızı..
Eve geç geldiğinde siz yokmuşsunuz gibi davrandığın da ,aklı tamamen dışarda davrandığın da bunları görerek dayanmak çok zor olur.
Zamanla psikolojiniz iyice bozulur.Bu çocuklarada yansır.
Siz evde ortak çocuklar için çabalarken o hayatını yaşayacak..
Inanın buna dayanmak yanlız çocuk buyutmeye çalışmaktan çok daha zor..
Size bir ev alsın ve belli bir nafaka ödesin .Sizde yolunuza bakın bencede.
O mutsuz sa siz mutlumusunuz.Onun yaşayacak bir hayatı var da sizin yok mu..Topla eşyalarını git diyecek bir lüksü yok.O çocukların sorumluluğunu almak zorunda..Şartlı anlaşmalı boşanmayı teklif edin..
Siz gitmiyorsunuz diye iyice egosu buyumuş kendini vazgeçilmez sanıyor..Yada dışarda egosunu büyüten vazgeçilmez hissettiren birisi var..Böyle adamları duymaktan tiksinti geldi artık..İnşAllah hakkettikleri gibi kişilerle karşılaşırlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…