Davranış Bozuklukları Çocuklarda dikkat eksikliği

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

OZEL REHABILITASYON

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
4
1
32
Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı bölümdür.

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı bölümdür.
Evet bı çoğu var benim kziim da psiflik içe dönükluk dışında ama 4 yaşında daha seneden seneye daha iyi duruma geliyo bu yaşlar ilaç için uygun değil demi??

Birde dikkatsizlik konusunda kendi canının yanacagi herşeye çok dikkatli veya yeni oyuncaklara ama olaylara çok odaklanamiyor

Benim oğlum da 5 yasindq dehb denildi pskytr tarafından.ben de bir şeylerin yolunda gitmediğini anlamıştım ama yine de insan acaba büyüdükçe değişir mi durumlar diyor.coxuk akademik olaraknojjla basla.adigindan henüz kreste olduhundan dvranis bozuklugu saldırganlık hircinlik ve depresifliginden dolayi dehb ilaci degil de davraniz bozuklugu surubu başladık.icince her sey guzel ama biraz sonra nerde olursa olsun uyuyup kalıyor.ben mantıkla vicdan arasında kaldım.duam hep bu konunu uzerine artik.gecer mi ki

X