Çocukların babasız kalmasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
eşinide mi aramış?
eşin mi aradı seni?
ya senin annen zaten hep böyleydi sinirini bozduğuna değmez.
kardeşinlede görüşmüyor musun normalde?
Annem görüşmeyince kardeşlerim de görüşmüyor benimle.
Dün ex kocam geldi konuştuk hepsini. Ben onlara kötülük yapmadım ki niye konuşmayayım diyor.

Günaydın hanımlar,
Aylardır aramayan annem aradı. Çocuklarını babasız bırakmaya utanmıyor musun dedi. Ki yıllardır bu adamı boşamıyorum diye trip eden, kavga çıkaran kadın. Yoo dedim. Biraz laf saydı. Sonra kardeşini ara, yeni ev alıp taşındı, hayırlı olsun de, dedi. Beni önemsemesi bu kadar işte.

Sonra da evi satmayın, bir paravanla ikiye bölüp yaşayın diyor. Eski damadı da bence harika fikir, evim satılmasın diyor.

Anneye bunlar denilmez ama bu kadın manyak.
Anneni engelle. Böyle saçma fikirler nasıl bir kafadan çıkar çok iyi biliyorum. Benim evde de var bir tane. Sadece saçmalayıp kafa şişiriyorlar. Güldür güldür şov izledin farz et, gül geç söylediklerine.

Boşanmayamı karşı diyecemde daha öncede boşan demiş sana,ne olduda çark etti böyle senin 3 çocukla uzakta olmanmı acaba .
Kızının yaptığını beğenmemek tek amacı. Yoksa boşanmış boşanmamış, verem olmuş çok umurunda olduğunu sanmıyorum

Annem görüşmeyince kardeşlerim de görüşmüyor benimle.
Dün ex kocam geldi konuştuk hepsini. Ben onlara kötülük yapmadım ki niye konuşmayayım diyor.
Şimdi sen boşanıyorsun diye eski damadını daha bir sever, arar sorar. Hatta seni çekiştirir ağzından laf alıp sana saldırmak için. Gözünü seveyim ne anneni ne kardeşlerini arama hatta aradıklarında açma. Kadın yeni manipülasyon tekniği buldu tepe tepe kullanacak yoksa

Son düzenleme:
Günaydın hanımlar,
Aylardır aramayan annem aradı. Çocuklarını babasız bırakmaya utanmıyor musun dedi. Ki yıllardır bu adamı boşamıyorum diye trip eden, kavga çıkaran kadın. Yoo dedim. Biraz laf saydı. Sonra kardeşini ara, yeni ev alıp taşındı, hayırlı olsun de, dedi. Beni önemsemesi bu kadar işte.

Sonra da evi satmayın, bir paravanla ikiye bölüp yaşayın diyor. Eski damadı da bence harika fikir, evim satılmasın diyor.

Anneye bunlar denilmez ama bu kadın manyak.
Bosaninca kocanız uzaya mı fırlatıldı? Buharlaşıp havaya mı karıştı? Babalık yapmaya devam edemiyorsa onun suçu, anneniz bunu anlamalı.

Kimseyi dinleme herkes konuşur 2 sene gecmis annem hala bos bos konusuyor tepemde degismiyorlarda sizin sansiniz uzaksiniz birdaha böyle konusirsan tlf acmam diyin

Aaa aynı benim annemin söyleyeceği sözler.😃😃 Özellikle kardeşini ara hayırlı olsun de kısmı🥴 Bi benimki bu kadar sevgisiz sanırdım demekki varmış böyle tipler.
Herkes herşeyi söyler duymayın, dinlemeyin, açmayın hatta telefonları. Biliyorum söylemesi kolay gibi duruyor ama ben de aynı tip aileye sahibim. Telefonun yarısını açıyorsam yarısını açmıyorum kısa kesiyorum. Ne yapayım hayırlı bi haber duymuyorum ki onlardan.

İyiki uzaktasınız, iyiki çocuklarınızla yeni bi hayat kurmuşsunuz, iyiki çalışıyorsunuz. Aileniz hep böyleymiş sallamayın ne dediklerini.
Mutlu bi hayat dilerim

Çok ilginç seni aramayan annen eski damadını mı aramış evi satmayın diye?
Yoksa dün geçen Bi diyoloğu 'hiç görüşmediğin eşine' arayıp sen mi haber verdin?
AA pardon eşin dün gelmiş o zaman anlatmışsın?!?! Paraya kıymış mı sonunda yanınıza gelmek içn? Böyle gereksiz Bi diyoloğu neden anlattın ki annenle aranda kalsaydı?

Gören de adamı öldürdünüz sanır. Çocuklar babasız niye kalsın yahu. Ben eşsiz olarak hayatıma devam edeceğim,çocukların babası duruyor deyip kapasaydınız telefonu.
Kardeşimi aramam daha önemliydi onun için. Ara dedi kapattı.

Anneni engelle. Böyle saçma fikirler nasıl bir kafadan çıkar çok iyi biliyorum. Benim evde de var bir tane. Sadece saçmalayıp kafa şişiriyorlar. Güldür güldür şov izledin farz et, gül geç söylediklerine.
He tamam deyip geçiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X