Çok aci çekiyorum

Konu sahibesi avukat bul acilen davanı aç, en yüksek tazminatı iste. Nikah iptali yapabiliyorsanız onu yapın ama dediğim gibi en az 300.000tl talep et, insanların hayatlarıyla oynayıp basıp gitmek kolay değil o..u çocuğuna da bak hele sinirlendim😡😡😡
Aynen Cherry, bu onun bunun çocuğunu tüm memlekete rezil etmekte var aslında ama böylelerinin derisi kalın olur, utanmazlar.

Konu sahibesi avukat bul acilen davanı aç, en yüksek tazminatı iste. Nikah iptali yapabiliyorsanız onu yapın ama dediğim gibi en az 300.000tl talep et, insanların hayatlarıyla oynayıp basıp gitmek kolay değil o..u çocuğuna da bak hele sinirlendim😡😡😡
En son asamada bana sen mahkemeyle ugras hicbir sey yapmiycam dedi. Hem bosanmayi isteyen o ama.onu da benim üzerime atti.Nasil bir insanmis ben bilmiyorum. Nasıl bunlari yasadim bilmiyorum. Takilan ceyregi dahi verecektim ama boşanmayı da üstüme attığı icin o masraflara harcayacagim sanirim.onun disinda 5 kurus parasini istemem

Hiç böyle ben gururluyum kafalarına girmeyin bence. Burada mağdur olan sizsiniz hem maddi hem manevi olarak zarardasınız. Dişli bir avukatla anlaşın .Bu size söylediklerini yazılı olarak da kanıtlayın alabildiğiniz kadar da tazminat alın .Yok öyle yağma vazgeçtim😡

En son asamada bana sen mahkemeyle ugras hicbir sey yapmiycam dedi. Hem bosanmayi isteyen o ama.onu da benim üzerime atti.Nasil bir insanmis ben bilmiyorum. Nasıl bunlari yasadim bilmiyorum. Takilan ceyregi dahi verecektim ama boşanmayı da üstüme attığı icin o masraflara harcayacagim sanirim.onun disinda 5 kurus parasini istemem

Yapma kızım al hakkını. Bu öyle bir serefsiz ki suya sabuna dokunmadan öylece çıķıp gitmek istiyor, davayı bile sana yıkmış. Acil avukat bul sakın yanına bırakma. Ailesi nerde bu şerefsizin? Söyle babana dayanın kapısına cümle aleme rezil edin onlar düşünsün. Ben olsam gider işyerinde amirini de bulurdum rezil ederdim bu adam her şeyi hak ediyor.

Vay ş….siz! Donuna kadar alabiliyorsanız alın bence. Resmen sizi nasıl mağdur etmiş namussuz herif!
Evet etti. Allah a havale ediyorum ama nasil bu yasadiklarimi unutacağım. Düğünüm bile olmadi. Gelinlik bile giymedim. Nisanda düğünüm vardi iptal ettirdi. Hic sucum günahım kötü sozum olmadi. Yasadiklarimi hazmedemiyorum

Yapma kızım al hakkını. Bu öyle bir serefsiz ki suya sabuna dokunmadan öylece çıķıp gitmek istiyir, davayı bile sana yıkmış. Acil avukat bul.
Evet ailesine de bir sonrasi tayin donemini bekliyorum diye yalan söylüyor ama bana git bosanma davasi ac sen ugras mahkemeyle diyor. Ailesiyle konustugumda da ne bosanmasi ortada bir sey yok diyorlar. Diyorum oglunuz boyle böyle diyor diyorum beni duymuyor gibiler.

Siz aşık olmuşsunuz bu hiç tanimadiginiz adama apar topar yangından mal kaçırır gibi nikah sonra dediğiniz gibi ilişki zaten yurumuyormus.Sobra adam bide gül gibi işi bırak demiş Allah'tan burda Allah siz anlamıyorsunuz bir vesile kimin duasını aldinizsa buna engel olmuş.Sonrada bu adam ayrılmak istemiş binbir aşağılayıcı söz ve hareket ile.....kurtulun bu adamdan derhal şans bu olmasa iyiydi ama dönün bu büyük hatadan sevmek yetmez anlaşmak yoksa sabaha kadar sev ömrün sonuna yetmez.....olmazki ......böyle günah ah yok can veremez ile yol alinmaz görücü usulü olsa bile bu kadar acele etmeyin acele giden ecele gider acele işe seytan karışır uzulun ağlayın sonrada devam hayata Allah iyilik güzellik versin herkesin yolu açık olsun ilerde biteceğine şimdi bitsin ondada hata var tanımadan emin olmadan hemen nikah vs olmamaliydi sizdede var aynısı ....üstelik ilişki iyi gitmiyordu yazmışsınız daha başında bunu diyorsanız ilerisinden umutmu gelir hayirmi iyilikmi ....Unutacaksiniz geçecek Allah büyüktür bundan sonra daha dikkatli olacaksınız.

Evet ailesine de bir sonrasi tayin donemini bekliyorum diye yalan söylüyor ama bana git bosanma davasi ac sen ugras mahkemeyle diyor. Ailesiyle konustugumda da ne bosanmasi ortada bir sey yok diyorlar. Diyorum oglunuz boyle böyle diyor diyorum beni duymuyor gibiler.

Ses kaydı almış mıydın? Almadıysan ara, ses kaydı al elinde kanıt olacak mesaj var mı?

Aslında abartıyorsunuz kimse kimsenin günahına girmemiş. Adam olmayacağını anlamış ve boşanmak istemiş ayrıca evlilik dediğiniz şey günün birinde bitiyor zaten alışsanız iyi olur
Eger oyleyse neden nikah yapti benimle. Ben bir yanlis yapmadim ona. Ayrilmak icin gecerli bi neden bulamadığından tayini bahane etti.

Lütfen 30 yıllık kocanız bile olsa kimse için istifa etmeyin. Bu süreci de iyi bir avukatla yürütün, yaptıklarının cezasını çeksin. Dava açınca barışmak isterse de sakın barışmayın, herhangi bir tazminat durumundan sıyrılmak için rol yapar. Ayrıca seviyorum demeyin şu iğrenç herifi, şu saate mideniz bulanmalıydı.

Aslında abartıyorsunuz kimse kimsenin günahına girmemiş. Adam olmayacağını anlamış ve boşanmak istemiş ayrıca evlilik dediğiniz şey günün birinde bitiyor zaten alışsanız iyi olur
Eger oyleyse neden nikah yapti benimle. Ben bir yanlis yapmadim ona. Ayrilmak icin gecerli bi neden bulamadığından tayini bahane etti. Birlikte yasamadik
Siz aşık olmuşsunuz bu hiç tanimadiginiz adama apar topar yangından mal kaçırır gibi nikah sonra dediğiniz gibi ilişki zaten yurumuyormus.Sobra adam bide gül gibi işi bırak demiş Allah'tan burda Allah siz anlamıyorsunuz bir vesile kimin duasını aldinizsa buna engel olmuş.Sonrada bu adam ayrılmak istemiş binbir aşağılayıcı söz ve hareket ile.....kurtulun bu adamdan derhal şans bu olmasa iyiydi ama dönün bu büyük hatadan sevmek yetmez anlaşmak yoksa sabaha kadar sev ömrün sonuna yetmez.....olmazki ......böyle günah ah yok can veremez ile yol alinmaz görücü usulü olsa bile bu kadar acele etmeyin acele giden ecele gider acele işe seytan karışır uzulun ağlayın sonrada devam hayata Allah iyilik güzellik versin herkesin yolu açık olsun ilerde biteceğine şimdi bitsin ondada hata var tanımadan emin olmadan hemen nikah vs olmamaliydi sizdede var aynısı ....üstelik ilişki iyi gitmiyordu yazmışsınız daha başında bunu diyorsanız ilerisinden umutmu gelir hayirmi iyilikmi ....Unutacaksiniz geçecek Allah büyüktür bundan sonra daha dikkatli olacaksınız.
Evet ben ona çok aşık oldum. Her sey apar topar oldu. Zaman icinde bana cok kötü davrandi kirdi hep sineye cektim. O 40 yasinda benden büyük. Hadi ben asik oldum hemen evlendim tayin olsun diyede... Peki o, onun bir de 2. Evliligiydi o niye o zaman düşünmedi. Simdiydi biz tanimadan birbiirmize asik olamadan bir evlendik oldu. Bu cok zor bir sey..ben oylece kalakaldim. Canim cok yaniyor.

Düştüğünüz duruma üzüldüm, kimse böyle bi şeyi haketmez. Anlamadığım şey ise bu kadar kısa sürede, ayrı şehirlerde yaşarkan nasıl o kadar çok aşık oldunuz, nesine yani?

Aile zoruyla evlenmiş gibime geldi, keşke sizde ailenizi dinleyip düğün olmadan yanına kalmaya gitmeseymişsiniz. Olan olmuş artık, kendinizi harap etmeye değmez, boşanıp kendi yolunuza bakın.

Evet etti. Allah a havale ediyorum ama nasil bu yasadiklarimi unutacağım. Düğünüm bile olmadi. Gelinlik bile giymedim. Nisanda düğünüm vardi iptal ettirdi. Hic sucum günahım kötü sozum olmadi. Yasadiklarimi hazmedemiyorum
Böylesinin yanına asla kar kalmaz. Her şerde bir hayır vardır. Pisliğinde boğulsun adi herif! Aileler ne diyor? Onun ailesi?

X