Çok aci çekiyorum

En son asamada bana sen mahkemeyle ugras hicbir sey yapmiycam dedi. Hem bosanmayi isteyen o ama.onu da benim üzerime atti.Nasil bir insanmis ben bilmiyorum. Nasıl bunlari yasadim bilmiyorum. Takilan ceyregi dahi verecektim ama boşanmayı da üstüme attığı icin o masraflara harcayacagim sanirim.onun disinda 5 kurus parasini istemem
Avukat masraflarını karşı taraf ödeyecek kendi avukatına bu şekilde izah et ona göre dava açalım de. Hem kendi hem senin avukat ücretini ödesin orangutan.
Sana da cok kızgınım hızlı evlilik için ama konumuz artık senden çıkmış

Evet etti. Allah a havale ediyorum ama nasil bu yasadiklarimi unutacağım. Düğünüm bile olmadi. Gelinlik bile giymedim. Nisanda düğünüm vardi iptal ettirdi. Hic sucum günahım kötü sozum olmadi. Yasadiklarimi hazmedemiyorum
Kendinde suç arama. Bazı insanların fıtratı bu. Bazı insanlar kötüdür.
Kim bilir ilk evliliği nasıl bitti.
Acı çekmen normal çünkü hazmedemiyosun ama kendine zaman ver, geçecek. Hepsi geçecek.

Böylesinin yanına asla kar kalmaz. Her şerde bir hayır vardır. Pisliğinde boğulsun adi herif! Aileler ne diyor? Onun aile

Böylesinin yanına asla kar kalmaz. Her şerde bir hayır vardır. Pisliğinde boğulsun adi herif! Aileler ne diyor? Onun ailesi?
Onun ailesi ortada ayrilmayi gerektircek bir sey yok diyor. Ailesinin bir sucu yok. O hic kimseyi dinlemez. Ama yine de ogullarina toz kondurmuyorlqr. Bunalimdaymis, tek yasiyormus....benim günahım neydi

Ses kaydi almadim. Aradigimda açmıyor bile. Bir kalemde sildi. Ben onun 1 kurusunu dahi istemiyorum. Sadece Allah a havale ediyorum beni bu duruma düşürdüğü için..
Telefonunda rehberinden sil adını artık nasıl kaydettiysen. Sadece numara olarak kalsın. Wp falan yazışırsan üstte ismin olduğu yerde numarası gözüksün o olduğu kanıtlansın.Fatih diye kayıtlıysa o ben değilim belki annesinin telefonundan yazıştı kendi kendiyle,benim adımı annesinin numarasına kaydetti benmişim gibi diyebilir eşşek

Avukat masraflarını karşı taraf ödeyecek kendi avukatına bu şekilde izah et ona göre dava açalım de. Hem kendi hem senin avukat ücretini ödesin orangutan.
Sana da cok kızgınım hızlı evlilik için ama konumuz artık senden çıkmış
Ben onu yillar once bir yerde görmüştüm o zaman da cok etkilenmistim. Ama adını sanini hic bir seyi bilmiyordum. Yillar sonra birden karsimda.gorunce rüyada gibi hissettim çok aşık oldum. Keske hic tanimasaymisim.

Onun ailesi ortada ayrilmayi gerektircek bir sey yok diyor. Ailesinin bir sucu yok. O hic kimseyi dinlemez. Ama yine de ogullarina toz kondurmuyorlqr. Bunalimdaymis, tek yasiyormus....benim günahım neydi
Ya okuduğum en üzücü konulardan cidden. Lanet gelsin bu adama! Çok üzüldüm. Boşver kalk topla kendini. Bir daha kimseyle görücü usulü tanışma.

ilerde daha kötü şeyler yapabilirdi size iyice bozardi psikolojik olarak sizi belkide foyasi ortaya çıkmasın diye bu kadar acele ettirdi sizi her şerde bir hayır yokmu.Boyle bakmak zorundayız Allah onada verir sizede verir layigini üzülmeyin bu adam için yas tutmayın yaşı büyükmüş bide evlenmiş daha önce demek bunları görmemiştim konuda tercih etmissiniz buna da birşey diyemem yinede bu adamdan ayrılmanız hayrınıza diye düşünüyorum it atar aslan kapar demişler kapmak lafı hoş olmasada dönsün kendi layık olduğu hayata .......Belkide tarzı huyu kötü bunun bir ömür nasıl yaşanır bununla nasıl güvenilir nasıl yaslanilir..........

Kendinde suç arama. Bazı insanların fıtratı bu. Bazı insanlar kötüdür.
Kim bilir ilk evliliği nasıl bitti.
Acı çekmen normal çünkü hazmedemiyosun ama kendine zaman ver, geçecek. Hepsi geçecek.
Psikiyatrik ilaç mi kullanmam gerek, kullanmadan sanırım olmayacak.. ara ara aglamaya basliyorum çünkü is yerinde, evde..

ilerde daha kötü şeyler yapabilirdi size iyice bozardi psikolojik olarak sizi belkide foyasi ortaya çıkmasın diye bu kadar acele ettirdi sizi her şerde bir hayır yokmu.Boyle bakmak zorundayız Allah onada verir sizede verir layigini üzülmeyin bu adam için yas tutmayın yaşı büyükmüş bide evlenmiş daha önce demek bunları görmemiştim konuda tercih etmissiniz buna da birşey diyemem yinede bu adamdan ayrılmanız hayrınıza diye düşünüyorum it atar aslan kapar demişler kapmak lafı hoş olmasada dönsün kendi layık olduğu hayata .......Belkide tarzı huyu kötü bunun bir ömür nasıl yaşanır bununla nasıl güvenilir nasıl yaslanilir..........
Alkol problemi vardi, icince bana onemsiz bir seyden benim üzerime gelir benden ayrılır kotu davranirdi. Sabahta bir sey olmamis gibi davranirdi bende affederdim. Nisanliyken cogu kez böyle oldu. Hep affettim hataliyim biliyorum. :KK43: ama ona önceden kötü seyler yasamis diye merhamet ediyordum. Sevmistim de. Bundan sonrasi nasil olcak bilmiyorum..evinden çeyizimi alacagim daha..daha mahkeme olacak..

Bana sadece anlasamadik demisti ve konusmak istememisti, kendisinin ayrildigini söylemişti. Ailesi cok uzaktan akraba, ailesi iyi insanlar. Ortada bir sey yok ne ayrilmasi diyorlar. Bende dedim ama o beni istemiyor

Görücü usulü akraba evliliği yapmışsınız. Adamın ailesi, bu evlilik için adama baskı yapmış olabilir mi ? Adama: "İlk evliliğinde kendi istedigini seçtin, olmadı; bu defa bizi dinle vb" demiş olabilirler mi ?

Bu hikayede yanan siz olmuşsunuz. Nedir adamla akrabalık bağınız ? Anne babalarınız kardeş çocuğu mu ?

Alkol problemi vardi, icince bana onemsiz bir seyden benim üzerime gelir benden ayrılır kotu davranirdi. Sabahta bir sey olmamis gibi davranirdi bende affederdim. Nisanliyken cogu kez böyle oldu. Hep affettim hataliyim biliyorum. :KK43: ama ona önceden kötü seyler yasamis diye merhamet ediyordum. Sevmistim de. Bundan sonrasi nasil olcak bilmiyorum..evinden çeyizimi alacagim daha..daha mahkeme olacak..
Ne kötü şeyler yaşamış eminim öyledir gitseymis doktora iyi olup gelseymis ......bir o kadarda yaşatmıştır millete kötü şeyler ....işte kimseyi iyilestiremeyiz onlar bizi hasta eder.Birde alkolikmiş .Yani valla kurtuldunuz ama genede siz bilirsiniz daha iyisini .

Görücü usulü akraba evliliği yapmışsınız. Adamın ailesi, bu evlilik için adama baskı yapmış olabilir mi ? Adama: "İlk evliliğinde kendi istedigini seçtin, olmadı; bu defa bizi dinle vb" demiş olabilirler mi ?

Bu hikayede yanan siz olmuşsunuz. Nedir adamla akrabalık bağınız ? Anne babalarınız kardeş çocuğu mu ?
O kimseyi dinlemez sadece kendi bildiğini yapar. O yüzden baski ile evlendiğini düşünmüyorum. Cok uzaktan akraba, aynı köylü. Ben her seyi sineye cekiyordum zamanla düzelir diye ama vazgeçen o oldu. Sevilmemek çok zormuş, ben aileme.bile karsi gelip yaninda kaldim. Simdiydi seni karım olarak.gormuyorum dedi. Davranislariyla belli ediyordu ama bunu duymak canimi cok yakti

Sözde aşık olmuşsunuz ama yazdıklarınıza bakılırsa 2 ayda tanımadığınız adamla sırf evlenmek için evlenmişsiniz.
Adamda ayrı ilginç kendine nasıl güveniyorsa artık ikinci karısınıda boşanmaktan hiç çekinmiyor. Nasıl olsa sizin gibi sırf evlenmek için hemen aşık olacak çok kadın var.

Ne kötü şeyler yaşamış eminim öyledir gitseymis doktora iyi olup gelseymis ......bir o kadarda yaşatmıştır millete kötü şeyler ....işte kimseyi iyilestiremeyiz onlar bizi hasta eder.Birde alkolikmiş .Yani valla kurtuldunuz ama genede siz bilirsiniz daha iyisidoktora

Ne kötü şeyler yaşamış eminim öyledir gitseymis doktora iyi olup gelseymis ......bir o kadarda yaşatmıştır millete kötü şeyler ....işte kimseyi iyilestiremeyiz onlar bizi hasta eder.Birde alkolikmiş .Yani valla kurtuldunuz ama genede siz bilirsiniz daha iyisini .
Cevrem hep oyle diyor kurtuldun diyor ama ben hala bu adamin nesini seviyorum bilmiyorum..beni kiran cok şey söyledi, çok kötü davrandi, böyle bir adam nasıl yastiga basini rahat koyuyor, nasıl ölecek. Ben ona hakkimi.hic helal etmeyecegim

Kadın buna üzülmeyecek de neye üzülecek? Ben de bu üstenci tavrı anlamıyorum
Cikiyorum bende konudan adamın alkol sorunu varmış alkol alıp alıp ayriliyirmus nisanliyken yaşı büyükmüş üstelik ikinci evliligiymis üstelik ilişki kötüymüş nerden tutsam sonuç belli zaten geçmiş olsun zaten iyi bir sonuç mucize olurdu

Alkol problemi vardi, icince bana onemsiz bir seyden benim üzerime gelir benden ayrılır kotu davranirdi. Sabahta bir sey olmamis gibi davranirdi bende affederdim. Nisanliyken cogu kez böyle oldu. Hep affettim hataliyim biliyorum.
:KK43:
ama ona önceden kötü seyler yasamis diye merhamet ediyordum. Sevmistim de. Bundan sonrasi nasil olcak bilmiyorum..evinden çeyizimi alacagim daha..daha mahkeme olacak..

Yalnız bacım, sen de bile bile lades demişsin.
Sevdim deyip bütün bunları görmezden gelmek de ne bileyim yani.
Hep diyorum, KK'da öyle konularla karşılaşıyorum ki "var arkadaş, nasıl sevmekmiş bu" diyorum.
İnsan önce kendine değer verecek ve daha da önemlisi ona değer vereni sevecek.
Sevgi, sana her türlü eziyeti edip canına okuyan adamın tüm eziyetlerine katlanmak demek değildir.
Yine ucuz kurtulmuşsun, bu adam seni terk etmeden senin ondan ayrılacağın yokmuş.
Bir de hamile kalsaydın asıl ondan sonra "ah kafam" derdin.

Bakınız, sizin filmin devamını yaşamış bir üye.
Alkolik bir eş, evimden çıkmayan beni sevmeyen bir kaynana ve 2 masum çocuk

Son düzenleme:
Cevrem hep oyle diyor kurtuldun diyor ama ben hala bu adamin nesini seviyorum bilmiyorum..beni kiran cok şey söyledi, çok kötü davrandi, böyle bir adam nasıl yastiga basini rahat koyuyor, nasıl ölecek. Ben ona hakkimi.hic helal etmeyecegim
Konu sahibi siz bana yazdınız yorumuma adam alkol alıyordu nisanliyken benden ayrılıp duruyordu diye böyle biriyle ne olacaktı başka .....sevdim merhamet ettim demişsiniz Allah etseydi.....yaşı büyük ikinci evliliği definiz yani bu sonuç supriz olmamalı belli imiş bu adam devam etseniz ne olacaktı bı çocuk sonra alkol sonra da gene boşanma .......adamda iyi bı taraf yokki çoğu kadın Alkolik sorunlu ikinci evliliği olacak olan yaşı büyük birinden kaçar bence.....anladım sevdiniz ama bir yandanda kurtuldunuz nişanlı iken düzeltmeye calismasaniz daha evla olurmuş.....ondada hata var bunları bile bile evlekmekle sizdede

X