ÇOK ACİL CEVAP VERİN LÜTFEN KANAMAM VAR

dicle1

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2024
125
41
4 5 haftalık hamileyim bu iki gündür lekelenme tarzında kanamam geldi köyü kahveydi sabah baktım siyah pıhtı şeklinde az kanama geldi sonra acile gittim vajinal muayene etti kanama durmuş dedi eski kanaman dedi ne demek istedi burda anlamadım beta HCG vermemi istedi verdim düşük riskim var bence yardım edin ya ne demek istedi doktor bide duphaston yazdı onu kullaniyorum bebeğe zarar vermez değil mi

Beta HCG 1621 den 861 de düştü nedeni nedir
Düşük yapıyorsun canım 🥺🥺🥺 ınsallah tez zamanda yeniden hamıle kalırsın benım de 1886 fan düşmüştü Bor gece kanamam başlamıstı ama ben normal sanıyordum ertesı gün gıttım kese yok tu Allâh yardımcın olsun

Düşük yapıyorsun canım 🥺🥺🥺 ınsallah tez zamanda yeniden hamıle kalırsın benım de 1886 fan düşmüştü Bor gece kanamam başlamıstı ama ben normal sanıyordum ertesı gün gıttım kese yok tu Allâh yardımcın olsun
Çok ama çok kötü oldum Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun psikolojim bozuldu yani kanamam geliyor ama çok hafif lekelenme tarzında değerim düştü ama cihaz bozuktur çünkü cuma günü gittim cihaz bozuk sonuç açıklanmadi dedi belki yine yanlış sonuç gösteriyordu her hangi bi ağrım da yok bilmiyorum noldugunu

Çok ama çok kötü oldum Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun psikolojim bozuldu yani kanamam geliyor ama çok hafif lekelenme tarzında değerim düştü ama cihaz bozuktur çünkü cuma günü gittim cihaz bozuk sonuç açıklanmadi dedi belki yine yanlış sonuç gösteriyordu her hangi bi ağrım da yok bilmiyorum noldugunu
İçine sınmıyor ise bir özel varsa orda kan ver

X