çok acil istanbulda boşanma avukatı arıyorum

benim boşanma davama bakan konusunda uzman bır avukatım var ıstersen onu yonlendırebılırım boşandım 2 sene once allah razı olsun cok buyuk yardımı oldu her ıstedıgımızı koparıp aldık lazımsa halen yönlendırebılırım
Bana tardimciolurmsnz
"Arkadaşlar istanbul da bildiğiniz çok iyi boşanma avukatı varsa yazabilir misiniz"

Öncelikle çok geçmiş olsun. Pek çok boşanma davası ile ilgilendim ve hala ilgilenmekteyim.
Eğer sorununuzu biraz olsun anlatabilirseniz.Yardımcı olmaya çalışırım.

benim boşanma davama bakan konusunda uzman bır avukatım var ıstersen onu yonlendırebılırım boşandım 2 sene once allah razı olsun cok buyuk yardımı oldu her ıstedıgımızı koparıp aldık lazımsa halen yönlendırebılırım
Bana da yardimci olurnusunz

Merhabalar arkadaşlar,

Eskiden avukattım, şimdi ise akademisyen. Buraya bakıyorum da, sadece 1-2 mesajı olan arkadaşlar sırf reklam için hesap açmış ve avukat tavsiyesinde bulunuyor. Lütfen avukatınızı seçerken dikkat edin zira avukatlık gerçekten zor iş.

Size şiddetle tavsiye edeceğim harika bir avukatım var. Adı Beyza, telefon numarasını isteyene ulaştırabilirim. Harika olması, hem bir terapist hem de cevval bir hukukçu olmasından kaynaklı. Kendisini avukatlık yaparken tanımıyordum, kuzenimin boşanma davasına bakmıştı kendisi ve inanılmaz sonuçlar aldı, bir hukukçu olarak ben bile takdir etmiştim, bir konuşun derim, İstanbulda ve Adanada ofisi var, herkese bol adaletli günler dilerim, sevgiler.

Merhabalar arkadaşlar,

Eskiden avukattım, şimdi ise akademisyen. Buraya bakıyorum da, sadece 1-2 mesajı olan arkadaşlar sırf reklam için hesap açmış ve avukat tavsiyesinde bulunuyor. Lütfen avukatınızı seçerken dikkat edin zira avukatlık gerçekten zor iş.

Size şiddetle tavsiye edeceğim harika bir avukatım var. Adı Beyza, telefon numarasını isteyene ulaştırabilirim. Harika olması, hem bir terapist hem de cevval bir hukukçu olmasından kaynaklı. Kendisini avukatlık yaparken tanımıyordum, kuzenimin boşanma davasına bakmıştı kendisi ve inanılmaz sonuçlar aldı, bir hukukçu olarak ben bile takdir etmiştim, bir konuşun derim, İstanbulda ve Adanada ofisi var, herkese bol adaletli günler dilerim, sevgiler.
Merhaba soyadını ve telefonunu verebilirmisiniz acil teşekkürler

Baronun vereceği ücretsiz avukat menfaatlerinizi çok iyi savunmayabilir. profesyonel bir boşanma avukatından destek almanızı tavsiye ederim.
Tuttuğunu koparan, dürüst bir avukat tanıyorum. Olayları epey ayrıntılı ele alır. Çok talep gören biri, inanmadığı davayı da almaz. Yoğunluğu oldukça fazla. Birde çok hızlı iş görür. Umarım size faydası olur. Avukatın ismi ....
Bende rica ediyorum acil lütfen teşekkürler

Merhabalar arkadaşlar,

Merhaba hem bir avukat ismi önermişsiniz hem de kendiniz avukatsınız.
Hem önerdiğiniz avukatın ismini,telini,adresini rica ediyorum.
Hem de birkaç genel sorum olacak
Mal paylaşımı eşler arasında mı yapılıyor ?
Çocuklar katılmıyor mu?
Mallar örneģin yarıya yarıya olunca sorumsuz karşı taraf çar çur ederken sadece diğer taraf çocuklarınin gelecegi icin mal birakacak ve cocuklar magdur olacak.
Nafaka vs. istemiyoruz ama malların sadece eşler arasında değilde ailedeki 4 kişi adına paylaşılmasını istiyoruz.

Ornegin annemin uzerinde olan birkac sey paylasilirken nasil olur?
Karsi taraf yarisini alir mi?

Bunun disinda malin kaynaginin parasinin nereden geldigi kanitlanirsa kanitlayan kisinin hakki cogalir gibi birsey okudum ama
evlendikleri zaman bizim oralarda takilar kadinindir oyle kabul edilir
gerci bu sene duyduguma gore haberlerde kanunda oyle sayiyormus.

takilan takilar ve annemin ailesinin geri kalanini vermesiyle arazi aliyorlar sonra ev yapiyorlar.

Tapu karsi tarafa oluyor annemin babasinin eski kafasi yuzunden.

bu yuzden annemden habersiz satiyor.
Kardesim ogrenince belli bir kismini harciyor annem geri kalanini kurtarip kendi uzerine aliyor.

Bu arada karsi taraf calissa da kendi ailesine senelerdir kredileri cekip cekip daire aldiklarinda,sikistiklarinda dagitip duruyor.

Ama bunu kilifina uydurdugu icin kanit gosterecek bitmeyen borclardan baska birsey yok.

Borcu yapiyor annem arkasini topluyor bu son diyor.
Bir bakiyoruz onu bahane etmis bunu yapmis haberimiz olmadan yine cekmis birsey aliyor gibi gozukup alttan yine tutup kendi tarafina dagitmis.

Bunlar kanitlanabilecek seylerde degil

kisacasi mal paylasimina eslerle birlikte cocuklar da dahil ediliyor mu ?

Sorularima da kisaca cevap verebilirseniz cok sevinirim?

Evlendikleri zaman hiçbir şeyi karsi tarafin ailesi karsilamayip butun yapilan masraflar annem ve karsi taraf evlendikten sonra odenmistir.
Esyalar,gelinlik,damatlik,dugun salonu vs.
Bunun disinda ayni koylu olsalarda karsi taraf ist. geleli birkac sene falan olmus bu yuzden takilan takilarin cogunlugu annemin cevresinden gelmistir.
Annemin ailesinin yardim parasi vermesinin sebebi ise zorla boyle bir aileye vermis olmalaridir.
Bu arada biz iki kardeste reşitiz mal paylasimi icin gerekir mi bilemiyorum ama

Merhaba hem bir avukat ismi önermişsiniz hem de kendiniz avukatsınız.
Hem önerdiğiniz avukatın ismini,telini,adresini rica ediyorum.
Hem de birkaç genel sorum olacak
Mal paylaşımı eşler arasında mı yapılıyor ?
Çocuklar katılmıyor mu?
Mallar örneģin yarıya yarıya olunca sorumsuz karşı taraf çar çur ederken sadece diğer taraf çocuklarınin gelecegi icin mal birakacak ve cocuklar magdur olacak.
Nafaka vs. istemiyoruz ama malların sadece eşler arasında değilde ailedeki 4 kişi adına paylaşılmasını istiyoruz.

Ornegin annemin uzerinde olan birkac sey paylasilirken nasil olur?
Karsi taraf yarisini alir mi?

Bunun disinda malin kaynaginin parasinin nereden geldigi kanitlanirsa kanitlayan kisinin hakki cogalir gibi birsey okudum ama
evlendikleri zaman bizim oralarda takilar kadinindir oyle kabul edilir
gerci bu sene duyduguma gore haberlerde kanunda oyle sayiyormus.

takilan takilar ve annemin ailesinin geri kalanini vermesiyle arazi aliyorlar sonra ev yapiyorlar.

Tapu karsi tarafa oluyor annemin babasinin eski kafasi yuzunden.

bu yuzden annemden habersiz satiyor.
Kardesim ogrenince belli bir kismini harciyor annem geri kalanini kurtarip kendi uzerine aliyor.

Bu arada karsi taraf calissa da kendi ailesine senelerdir kredileri cekip cekip daire aldiklarinda,sikistiklarinda dagitip duruyor.

Ama bunu kilifina uydurdugu icin kanit gosterecek bitmeyen borclardan baska birsey yok.

Borcu yapiyor annem arkasini topluyor bu son diyor.
Bir bakiyoruz onu bahane etmis bunu yapmis haberimiz olmadan yine cekmis birsey aliyor gibi gozukup alttan yine tutup kendi tarafina dagitmis.

Bunlar kanitlanabilecek seylerde degil

kisacasi mal paylasimina eslerle birlikte cocuklar da dahil ediliyor mu ?

Sorularima da kisaca cevap verebilirseniz cok sevinirim?

Merhabalar,

Vaktim oldukça kısıtlı olduğundan size avukatın numarasını vereyim. 0532 6630185 Beyza hanım.

Sevgiler,

size tavsiyem asla şirket avukatı veya boşanmadan anlamayan sıradan bir avukata gitmeyin. eşimin kuzeni yanlış bir avukatla zinadan dava açtı 3 sene sürdü ve davayı kaybettiği için boşanamadı. sonra atamer diye bir hukuk bürosuna başvurdu ve sorunsuz boşandı.

Telefon numarası için çok teşekkürler.
Sanırım yakın zamanda gerekecek.
Belki boşananlardan ya da içinizde avukat olupta cevap verebilecekler varsa diye sormadan geçemeyeceğim.

Bizim başımızdaki öyle birşey ki herşeyi tezgahı kurup sattırıp sattırıp bizi sıfıra indirip bu arada da asalak 6 kardeşinin her haltına koşup bizim hayatımızı öyle mahfedip geriye dönüp baktığında ayağa kalkmışlar diye görmek istemeyen hastalıklı pisliklerden.
Geriye dönüp yaptığı çektiği banka borçlarını çıkarıp bu dönemlerde annemin ailem diye destek lazim evlilik budur iyi gün kötü gün diye pisliğin sözüne inanıp sattığı mallarin tarihleri tapudan belirlendiğinde bankalara yaptiği borçlardan hiç haberimiz olmadi zaten aşağılık ailesi istedikçe çekip verdiği için ne yapılabilir bilmiyorum
Bunun dışında biz 3 kişiyiz şahit gösterebilecek kimsemiz de yok zaten.
Şimdi insanlar hep yamuk zaten.
Bu şahit eksikliği bir sorun olur mu?
Ayrıca şuan yaptığı son borçları ödemeden çekip giderse o pisliğin yaptığı borçları biz ödemek zorundaymışız güya
Geçenlerde herşeyi sat diye annemi ikna etmek için iki pisliği eve getirmiş onlar anneme öyle söylemişler çok saçma bence ama kanunda ne diyor bilemiyorum tabi böyle birşey var mı bilen var mı?
Şuan yapılan planlardan tam haberimiz olmadığı için başlayan bir süreçte yok o yüzden bilenler cevap yazabilirse kafamızda bazı şeyler şekillenir

Diyelim ki birinin evlilik içinde zina olayı var bunun olduğunu gösteren deliller arasında ne yer alır?
Örneğin bir resim çeksem yeterli mi?
Ya da telefonda kayıtlı bir resmi telefonda kayıtlı olduğu şekilde çeksem o telefonun kisiye ait olup olmadigi sorunu var nasil kanitlanir ise yarar mi?
Boşanırken bütün mal varlıgı esler arasinda mi yapilir?
Cocuklar dahil edilir mi?

Tekrar aynı seyleri sordum ama suan olaylar belirsiz kardesim askerde o bir gelsin diye bekliyoruz.
O yüzden yine de hic ilgimiz olmadigindan konular hakkinda pek bilgimiz yok.
Nette de kaba tanimlar var.
Bizim olaya uymuyor.
En önemlisi ise baskalarina cektigi yedirdigi ve kac kere pisligin borclarini temizledik onu sat ver yetisememistir destek olalim aileyiz vs gibi aptalliklar yuzunden bu sefer de bu pislige kullandirmak istemiyoruz artik kendimizi

Bu kadar sormamın sebebi bu şahsın bir tane abisi pislik var avukat yanında çalışıyor yıllardır hersey o pislik sayesinde aşagılık ne derse o olur.
Bize gelen o 2 kişiden biri o gun tanistigimiz biriydi gerci kadin sonradan etrafa bakti diger pislige uymadi vazgecti zaten.
Ama digeri iste bayagi atti tuttu vs. bilenler cevap yazarsa cok sevinirim

Arkadaşlar istanbul da bildiğiniz çok iyi boşanma avukatı varsa yazabilir misiniz...

Merhabalar. İstanbul'da bildiğim çok iyi bir boşanma avukatı var. Benim de boşanma davam ile o ilgilendi ve tez zamanda ,nefis bir sonuç aldım. Özel mesajdan adresini, bilgilerini verebilirim size. Çok anlayışlı ve alanında uzmandır kendisi, beni çok memnun etti

İşinin ehli istanbul dan boşanma avukatı gerekiyor banada onerebilwceginiz biri varmı yakın zamanda dava almış ve ücreti ne kadar teşekkür ederim simdiden

merhaba, istanbul'da bildiğim ve hatta benim boşanma davama bakan ve tez zamanda cok iyi sonuclar aldığım bir avukat var. Alanında uzman biri, tavsiye ediyorum. İletişim bilgilerini özel mesajdan atabilirim isterseniz, bir görüşün, eminim memnun kalırsınız

Merhaba arkadaşlar. ''İstanbul'da boşanma avukatı arıyorum'' başlığını gördüm ve bunu yazma gereği duydum. Kendini sosyal mecrada vs vs tanıtan ,övdüren fakat yüz yüze gelindiğinde iki kelimeyi dahi bir araya getiremeyen, işinin ehli olmayan yığınla avukat var. Bunun azizliğini malesef ki ben de yaşadım. O kadar zaman, emek,para boşa gitti. O yuzden, işinin ehli olan kişilerle yola çıkmak önemli bu konuda. Benim de en sonunda memnun kalabildiğim bir avukatım oldu. Keşke en başında onunla çıksaymışım bu yola. Dediğim gibi ince eleyip sık dokuyun bu konuda, sizin de zamanınız emeğiniz vs boşa gitmesin. Onca sıkıntı yaşadım avukatlar konusunda, ama sonuncusu bu sıkıntılara değdi diyebilirim, hem alanında uzman, hem de zaman israfı vs olmadan halletti davamı. Gönül rahatlığıyla önerebilirim size, özelden mesaj atmanız yeterlidir

Merhabalar bende geçen ay boşandım.istanbulda ikamet ediyorum isteyen arkadaşlara bilgisini paylaşabilirim... şu kadarını söyleyebilirim kendisi hakikaten davamla çok ilgilendi Allah razı olsun iyikide gitmişim..

Merhabalar, İstanbul-Kartal'da Anadolu Adliyesi'ne yakın konumda bir büro tavsiye edebilirim. Kendileri çok ilgili ve mesleklerini severek yapıyorlar. Sorularınızı sıkılmadan ve anlayabileceğiniz şekilde cevaplıyorlar. Sizin için ama en çok da boşanma nedeniyle zarar görebilecek çocuklarınız için dava açısından en doğru yolu öneriyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, eğer acil bir boşanma avukatı arıyorsanız, mutlaka Dogruavukat.com'a bir bakın derim. O siteye kayıtlı avukatları inceleyin, öyle karar verin.
Ben avukat ararken, bu sitedeki tüm tüm boşanma avukatlarını inceledim, konuştum. Sonra kararımı verdim ve pişman olmadım. 6 yaşındaki çocuğumun velayeti + hak ettiğim bir nafaka miktarını ve kendi durumuma özel bir tazminat miktarını kazandım.
Avukat ararken iki kritere dikkat edin
1) Kendi şehrinizde olması (bakın bu çok önemlidir, her zaman kontak halinde olabileceğiniz biri lazım. Çünkü psikolojik olarak da bu sizi iyi hissettirir.)
2) Boşanma alanında kaç davaya bakmış ve sizin davanızla ne kadar ilgileniyor. (Ne yazık ki bazı avukatlar iş yükü dolu olmasına rağmen sizin davanızı alıyor ve bir daha hiç ilgilenmiyor. Dava sonucu mesela diyelim 10 alacakken, 2 alıp kalıyorsunuz, veya dava çok uzun sürüyor vs.)
O yüzden avukat seçimi önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bu davalarda avukatlara ödenen ücretler nasıldır. Davaya göre değişiyodur muhtemelen ama boşananlar ne kadar ödediniz mesela

Ben istiyorum benim davam baya çekismeli olacak sanirim 2bucuk senedir evliyim sevgili esim 2 senedir calismiyor evi hep ben idare ettim simdi benim kazanip biriktirdiğim mal ve paradan pay alacagini idda ediyor bana ozellikle verdiğim emeklerin bosa gitmemesine yardimci olacak biri lazim yardimci olur musunuz.

Merhaba hanımlar 3 ay önce çekişmeli olarak boşandım sağolsun avukatım bayağı yardımcı oldu istanbul da boşanma avukatı arayanlar varsa bakırköyde ofisi olan Av. Güçlü Şan'ı tavsiye ederim.

X