çok acil

hurrem

iyilik güzellik
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2007
2.563
10
bildiğim kadarıyla adet döneminde hamile kalman çok çok düşük bir ihtimal. stresten ya da başka bir sebeple gecikmiş olabilir. yine de bir test yap derim ama yine de rahat ol. bence hamile değilsin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 644 gün geçti.

Missy

CANIM OĞLUM
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
2.423
38
38
bu sürtünme olayı pek bir kerametli sanırım kim yapsa gebe kalıyiiiakannehir
Adet döneminde kalmak biraz şans işi gibi ama belli olmaz bence sen kan testi yap kesin çıkar varsa öle bişey.
Birde biri bana şu sürtünme olayını açıklasın yahu eyce meraklandım :nazar:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2554 gün geçti.

hurrem

iyilik güzellik
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2007
2.563
10
Adet döneminde kalmak biraz şans işi gibi ama belli olmaz bence sen kan testi yap kesin çıkar varsa öle bişey.

valla biz o kadar uğraşıyoruz yok yumurtlama günü yok bilmem ne diye tık yok bu kızcağız sürtünmeyle falan hamile kalırsa hırsımdan çatlarım kaydirigubbakcemile3
şaka bi tarafa Allah isteyene versin istemeyene vermesin inşallaaah :eek:

cmrm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
5.614
7
bayanlar çok acil lütfen... nişanlımla adetimin 6. günü sürtünme yollu ilişki yaşadık bu ayın 27 sinde adet olmam gerekiyordu 6 gün geçti ama olmadım. çok korkuyorum hamilelikolabilir mi. adetliyken hamile kalınır mı

kalma ihtimalin düşük ama kalanda çok var.hemen test yaptır gec kalmadan

cmrm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
5.614
7

yaşamadığım için açıklıyamıycam ama moda oldu buda internette nereyi açsam bu sorun sürtünmedir giidiyo hamile kalacağını biliyon sürtünme ozaman kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

madamcocomo

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
12.379
1.400
sürtünme de içine girilmiyor sanırım ,nasıl hamıle kalıcan kı o zaman ,

cmrm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
5.614
7
ben 4 yıldır bebek istiyom olmuyo kocişe diyimde bizde bu yöntemi deneyelim belki uğurlu gelir

hurrem

iyilik güzellik
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2007
2.563
10
girmesede canım çok az sperm içine girse çok çabuk ilerli spermler zaten yumurtaaya gittimi taamam

bi bizim spermler bulamıyo şu yumurtayı zaten kaydirigubbakcemile3

boncukboncuk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
2.719
17
39
Biz şu yöntemle hamile kalınıyormuş hadi onu deneyelim, yok bu yöntemle hamile kalınıyormuş hadi bunu deneyelim derken şaşkın olduk, millet sürtünmeyle hamile kalırmıyım diyor? Nasıl iş anlamadım?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2510 gün geçti.

esin21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
892
8
adetin 6.günü zaten adet bitmis olur..bide 6 gün gecikmis olabilir ama zaten nisanlinmis dügünü erkene alin caktirmayin:))saka tabiki...insallah istedigin bi sonuc alirsin