çok acil

bildiğim kadarıyla adet döneminde hamile kalman çok çok düşük bir ihtimal. stresten ya da başka bir sebeple gecikmiş olabilir. yine de bir test yap derim ama yine de rahat ol. bence hamile değilsin.

bu sürtünme olayı pek bir kerametli sanırım kim yapsa gebe kalıyiiiakannehir
Adet döneminde kalmak biraz şans işi gibi ama belli olmaz bence sen kan testi yap kesin çıkar varsa öle bişey.
Birde biri bana şu sürtünme olayını açıklasın yahu eyce meraklandım :nazar:

Adet döneminde kalmak biraz şans işi gibi ama belli olmaz bence sen kan testi yap kesin çıkar varsa öle bişey.

valla biz o kadar uğraşıyoruz yok yumurtlama günü yok bilmem ne diye tık yok bu kızcağız sürtünmeyle falan hamile kalırsa hırsımdan çatlarım kaydirigubbakcemile3
şaka bi tarafa Allah isteyene versin istemeyene vermesin inşallaaah :eek:

bayanlar çok acil lütfen... nişanlımla adetimin 6. günü sürtünme yollu ilişki yaşadık bu ayın 27 sinde adet olmam gerekiyordu 6 gün geçti ama olmadım. çok korkuyorum hamilelikolabilir mi. adetliyken hamile kalınır mı

kalma ihtimalin düşük ama kalanda çok var.hemen test yaptır gec kalmadan

yaşamadığım için açıklıyamıycam ama moda oldu buda internette nereyi açsam bu sorun sürtünmedir giidiyo hamile kalacağını biliyon sürtünme ozaman kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

ben 4 yıldır bebek istiyom olmuyo kocişe diyimde bizde bu yöntemi deneyelim belki uğurlu gelir

Biz şu yöntemle hamile kalınıyormuş hadi onu deneyelim, yok bu yöntemle hamile kalınıyormuş hadi bunu deneyelim derken şaşkın olduk, millet sürtünmeyle hamile kalırmıyım diyor? Nasıl iş anlamadım?

adetin 6.günü zaten adet bitmis olur..bide 6 gün gecikmis olabilir ama zaten nisanlinmis dügünü erkene alin caktirmayin:))saka tabiki...insallah istedigin bi sonuc alirsin

X