Saç Bakım Ürünleri Çok bakimsizim

fafama

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2014
331
135
Merhaba kızlar sabah uyanmakda güçlük çekiyorum oyüzden ise saç baş dağınık gidiyorum sosyal yasamimi da etkiliyor neden böyleyim çok duzensizim söyle iyi bir duzlestirici ya da sac kremi öneriniz var mı çok kötüyüm

Bence düzleştirici yerine fön makinesi kullan.
Akşam saçına fön çek ve hafifçe ör yatarken dolaşmasın diye, sabah aç hafif su dalgalı bir model oluyor en azından dağınık durmaz.
Uyanınca da hemen bi rimel eyeliner ruj uygula tamamdır bakımlısın işte. :KK8:

Canım her düzleştirici iyi kötü iş görüyor o çok mühim değil önemli olan sabahları ona vakit ayırabilmek :) saçın uzun mu bilmiyorum ama sabahları şekil verirken vakit kaybetmemek için boyunu kısaltabilirsin. Ya da saçın dalgalıysa köpük ile çabucak şekle sokarsın.Yapılacak işlerini de akşamdan planlamaya çalış bi yere not al.

Akşam saçına fön çek ve hafifçe ör yatarken dolaşmasın diye, sabah aç hafif su dalgalı bir model oluyor en azından dağınık durmaz.
Şu fönü bi ben yapamıyorum sanırım o yüzden düzleştirici candır diyorum

Erken yatın. Sabah kalkınca mutlaka duş alın. Ağır yiyecekler içecekler tüketmeyin. Sabah salatalık yiyin bol bol su tüketin. Gazlı kafeinli içecekleri azaltın. Gece yatarken güzel iç açıcı şeyler düşünmeye çalışın. Yatağa girdiğinizde telefonunuzu sizden uzak bir yere koyun. Krem yada düzleştirici önerim yok malesef..

Şu fönü bi ben yapamıyorum sanırım o yüzden düzleştirici candır diyorum
Bende var çok iyi bi düzleştirici ama kullanmıyorum attım pabucunu dama, fön makinası candır diyorum bende. :-)
Sanki daha az kırıyor gibi, bende ilk başta bocaladım yapamadım ama zamanla pratikleşiyorsun.
Akşamdan düzleştiriyordum sabah tekrar düzleştirmek zorunda kalıyordum eskiden.
Fön çekince öyle bir dert kalmıyor ben memnunum yani. :)

Bende var çok iyi bi düzleştirici ama kullanmıyorum attım pabucunu dama, fön makinası candır diyorum bende. :-)
Sanki daha az kırıyor gibi, bende ilk başta bocaladım yapamadım ama zamanla pratikleşiyorsun.
link gondersene

Düzleştirici çok iş bence en temizi kuaför. :)

Fafama boşver yaf senin için güzel hehehe :) Ne eğlenceli hatunsun ağzını açsan yeter boşver saçı başı :)

Ya aslında yapabilsem fön yapacağım da o meziyet nerdeeeeee saçlarımda kuru varya öyle zırt pırt yağlanma problemim de yok bi çeksem üç gün gider de işte :KK43:

Saçının boyunu kısalttır , geniş plakalı saç düşleştiricilerden al , bir de fön suyu tarzı şeylerden kullan.Remingtonun saç düzleştiricileri çok iyi paraya kıyıp al.
Eyeliner için de pratik çekmeyi öğreten videolar var youtubeda.
Rimel , fondöten , ruj vs. zaten kolayca halledilir.

Saçının boyunu kısalttır , geniş plakalı saç düşleştiricilerden al , bir de fön suyu tarzı şeylerden kullan.Remingtonun saç düzleştiricileri çok iyi paraya kıyıp al.
Eyeliner için de pratik çekmeyi öğreten videolar var youtubeda.
Rimel , fondöten , ruj vs. zaten kolayca halledilir.

Ben de Remington saç kurutucu + Airstyler var. Valla çok memnunum.

Ya aslında yapabilsem fön yapacağım da o meziyet nerdeeeeee saçlarımda kuru varya öyle zırt pırt yağlanma problemim de yok bi çeksem üç gün gider de işte :KK43:

Tamamen makinayla alakalı. Kuaförlerin kullandığı makinadan aldım fön uzmanı oldum.

F fafama her gün fön mü çekilir yahu sabah sabah. Akşamdan çek sabaha hindistan cevizi yağı ile düzelt tamamdır. Olmadı kullanışlı bir model kestir, rahat olsun.

Düzleştirici Remington tavsiye ederim ama vakit varsa sabah kuaföre git. Ben çalışırken pazartesi sabahı kuaföre giderdim. Saçım çok kuru benim de, sık yıkayamıyorum. Pazartesi, salı fön idare ederdi. Çarşamba güzel topuz yapardım, fönlü saç güzel toplanıyor. Küpe falan çarşamba geçerdi. Akşam yıkardım. Perşembe sabahı kendim düzleştirirdim. Cuma da o idare ederdi, hafta biterdi...

Ben tam bir saç özürlüyüm, elimden hiç gelmez. Saçım da sağolsun oldukça kuru ve kabarık. Hiç şekil almaz.

Dünya kadar bakım yapıyorum, pahalı-ucuz, organik-kimyasal... Herşeyi denedim. Yok arkadaş en ufak bir bakım belirtisi yok saçta. Kupkuru, tel tel... Tek çözümüm fön...

Benim sacim uzun belimde ama ince telli kurutma makinası bile kırıyor saçımi :KK43:
Bende ergenlikte cok duzlestirici yaptım saclarim cok kırildi kotu oldu.
Bende zamaninda kısacik kestirdim hic kurutma makinası bile kullaanmadim.
Her aksam dus aldigim icin saclarimi islak da olsa örup yatıyorum sabah dalgalı uyaniyorum cok rahat ettim valla.

hangi fon makinesi ? su kuaforlerdekinin ayarinda olanlardan bulabilir miyiz ki? yoksa tarak seklinde olanlardan mi diyorsunuz?

X