Saç Bakım Ürünleri Çok bakimsizim

Valla ben de pek beceremezdim önceden. Ama şimdi epey ilerlettim işi. :KK53:
Bugün altı üstü alışverişe gidecektim. Banyosu, kıyafeti, saçı, makyajı 2 saat hazırlanmışım, nasıl ama? :KK53:
Saçlara diplerden uçlara kadar hafifçe düzleştirici ile geçiyorum. Fazla yapmıyorum ama, çalı gibi durmasın yeter mantığında oluyor bu. Sonra uçları da kalın tutamlar halinde maşalıyorum. Sonra kafamı öne atıp, şöyle bir silkeliyorum saçları, oluyor sana bu kırık fön. :KK53: Düzleştiricim fakirin, ama pek tavsiye etmem daha iyileri çıkmıştır, benimki eski. Maşam da öyle.

Makyaja gelirsek temel malzemeleri edinmelisin. Fondoten bana ağır kaçtığı için bb krem kullanırım, yazın parlama yapmasın diye de üzerinden pudra ile geçerim. Ten rengi bir far, biraz kalem veya eyeliner. Bolca da rimel, nude tonlarda da bir ruj işini görür. Eğer az daha renk katayım dersen şeftali tonlarında allık edinebilirsin. :kahve:
Elin hızlıysa yarım saatte bile çıkabilirsin yani, şu saydıklarımla. :KK48:

Eğer make up vloggerları gibi detaylı makyaj yapmıyorsanız bir pudra, allık, rimel sürmesi ve kalem çekmesi maximum 10 dakika. Saçınızı da akşamdan halledip yatarsanız gayet de bakımlı oluverirsiniz.

Ayol sac ılla sabah yapılır dıye bı kaıde mı var aksamdan yap yat nlcak sankı benm saclarım uzun calıstgm zamanlar sabah yapmaya kalksam bır bucuk saat ayrmam lazım hemde snucunda kabarık ve tulerık bısı cıkıyr ortaya aksamdan yıkardım kendı kendıne kururdu tamamen kuruyınca dıbını duzlestrıcı uclarına masa yapardım on numara bes yıldız sac olur sabah kalknca tarama geregı bıle duymam tavsıye ederım makyaJ olaymda basıttr goz cevresıne kapatıcı uygularım esmer oldgım ıcın gz etrafım uykusuzken kyu renk olyo onun ıcın... snrasında eyelıner snra rımel bıttı ruJ bıle surmem tam gunluk kullanım mduma gecmıs olurum bylece :KK70:

hangi fon makinesi ? su kuaforlerdekinin ayarinda olanlardan bulabilir miyiz ki? yoksa tarak seklinde olanlardan mi diyorsunuz?
Bende kuaförümden aldım, kendisi arkadaşım toptancısına sipariş verdi çok memnunum. wattı önemli zaten, toptan kuaför malzemeleri olan yerlerde bulabilirsin
fönün mü düzleştiricinin mi

Ya aslında yapabilsem fön yapacağım da o meziyet nerdeeeeee saçlarımda kuru varya öyle zırt pırt yağlanma problemim de yok bi çeksem üç gün gider de işte :KK43:
benimde çok kuru o yüzden düzleştirici kötü yapıyor fön iyi geliyor banada

Birde pantene belirgin bukleler diye nemli saça uygulanan kremi var gratisde gibi birçok yerde bulunuyor yani geceden bile duş alsan sabah saça uygula mis gibi hafif hava katıyor jöle vari sertlikte sağlamıyor doğal duruyor

Bakımsız değilsin tembelsin.

Sabah değil, Akşamdan hallederim.
Duştan çıktıktan hemen sonra otururum ayna karşısına saçlarımı düzlestireceksem düzleştirirm maşa yapacaksam yaparım hali hazır hale getiririm. tırnaklarımı törpüler ojelerimide sürerim ve yatarım o sekilde yaparsan eğer sabah papaz gibi bi saçla bakımsız suratla ellerle gitmek zorunda kalmazsın. En azından yüzünü yıkar hızlı bi makyaj yaparsın.
Saçlarına 2 dakikalık rötüş atarsın tamamdır.

X