Çok bunaldım çok üzülüyorum desteğe ihtiyacım var

Çok istiyorum kızlar kurtulmayı düşünmemeyi beynimi ele geçiriyor resmen kafayı yiyecek gibiyim.
Ve tüm bunlara rağmen hep kendisi haklı oluyor.
Psikolojik baskıyla beni haksız çıkarıyor.
E iletişimi kesin, size ulaşmasını engelleyin. Yetişkin insansınız, kendinize sahip çıkın. Kurtulmayı istiyorsanız kurtulursunuz. Herkes ne yaparsa kendi kendine yapar. Siz izin vermedikçe kimse size bi şey yapamaz.

Seven insan aramadan durabilir mi ? Yazmadan sormadan durabilir mi ?
Sevgilimle tartıştık birbirimizi engelledik.Bana göre ben haklıyım ona göre o.
Ne ben arıyorum ne de o.3 gün olacak neredeyse içim acıyor duramıyorum aramak istiyorum ama gururuma yediremiyorum.
Daha önce de aynı şekilde tartıştık arayan ben oldum.Hakli olduğum yerde suçlu konumuna düştüm.Yine aynısı olsun istemiyorum.
Ben bu haldeyken o üzülmüyor mu diye düşünmekten kafayı yiyorum.
Bitti mi diye düşünmekten :KK43:
Birilerinden fikir almaya ihtiyacım var çevremde kimse yok konuşabileceğim.
Kendimi buraya attım 🥺
Çalışmam gereken sınava bile çalışamıyorum
Onun kendini hakli gördüğü olayı anlatayım kısaca.
Beni tek başıma dışarı bırakmak istemiyor,gidemezmisim çıkamazmışım yanımda biri olmadan,kısıtlıyor resmen bende dinlemedim çıktım işimi halledip döndüm çıldırdı.
Ve buna rağmen haklı olan oymuş.Beni engelleyen o.
Bende ona karşılık engelledim.

Böyle bir ilişki içinde olman kendine saygısızlık.
Böyle kısıtlamanın, aşırı karışmaların sonucu genellikle aldatılmadır.
Çünkü kesin o rahat durmuyor aynısını senin de yaptığını düşünüyor ondan kısıtlıyor. Kişi kendinden bilir işi.
Senin aklın fikrin yok da onun aklıyla hareket ediyorsun, annen baban bile bir şey demezken ona ne?
Erkeklere fazla müsamaha göstermek sizi çok sevmesini sağlamaz, aksine ezik gösterip tepenize binmesine neden olursunuz.
Sen kimsin de bana karışıyorsun sanane aklım fikrim var deyip ayrılın.

Ayrıca sınavlarına çalış yaşın hep 20 olmayacak 40 yaşında napacaksın. Dünyanın bin bir türlü hali var kendine yetecek hale gel önce.

Bak işte yanlış cümlende başlıyo. Sen değerlisin . Sadece okadar kendinden veriyosun ki basitleşmişsin. Ayy kaç yaşındasın bilmiyorum ama inan benimde böyle bi ilişkim vardı 18 li yaşlarımda 4 sene bu şekilde sürdü. Şimdi 29 yaşındayım başkasıyla evliyim bitanem . Kendimi üzüyodum yıpratıyodum ailesiyle görüşüyodum sonra bi anda bi bıraktım. Aileside kendiside şok . Döniym diye uğraştılar ama boşşş bitirdim kafada. Lütfen tek erkek o değil milyonlarca insan var kendine gel. Sana değer veren kaybetmek istemeyen psikolojik hırpalamayan biriyle ol . Dışarı çıkmakta ne var. İhanet yok bişi yok. Asla taviz verme aynaya bak özgüvenini giy.
25 yaşındayım 🥺
Çok kötü şeyler yaşadım beni benlikten çıkardı 😭
Güvensizlik var kısıtlama var küfür var
Hayatımın hatasını da onunla yaşadım birlikteliğim de oldu 🥺

Böyle bir ilişki içinde olman kendine saygısızlık.
Böyle kısıtlamanın, aşırı karışmaların sonucu genellikle aldatılmadır.
Çünkü kesin o rahat durmuyor aynısını senin de yaptığını düşünüyor ondan kısıtlıyor. Kişi kendinden bilir işi.
Senin aklın fikrin yok da onun aklıyla hareket ediyorsun, annen baban bile bir şey demezken ona ne?
Erkeklere fazla müsamaha göstermek sizi çok sevmesini sağlamaz, aksine ezik gösterip tepenize binmesine neden olursunuz.
Sen kimsin de bana karışıyorsun sanane aklım fikrim var deyip ayrılın.

Ayrıca sınavlarına çalış yaşın hep 20 olmayacak 40 yaşında napacaksın. Dünyanın bin bir türlü hali var kendine yetecek hale gel önce.
Haklısınız 😥 teşekkür ederim

25 yaşındayım 🥺
Çok kötü şeyler yaşadım beni benlikten çıkardı 😭
Güvensizlik var kısıtlama var küfür var
Hayatımın hatasını da onunla yaşadım birlikteliğim de oldu 🥺

Ayrılmak kurtulmak falan istemiyorsun ki.
Ayrılmak istiyorsan söyleyeyim yöntemi en yakın arkadaşından rica et dediğim mesajı atar mısın diye.

"Sen benim ailem değilsin bir şeyim değilsin kim oluyorsun da nereye gideceğimin iznini alıyorum senden benim aklım fikrim yok mu hayırdır? Kendine başka köle ya da özgüvensiz birini bul. Bir daha sakın arama."

Al bu mesajı göndersin bitir bu kadar basit.

Özür diliyor beni kırdığı zaman incittiği zaman.
Ama yaşadığım şeyleri unutturmuyor özürleri.
Sadece bu değil her tartışmada küfür bile ediyor şahsıma aileme.
Ve ben buna rağmen bırakamıyorum hastalık gibi oldu bende.
Yapılan her türlü eleştiriye açığım kafayı yemek üzereyim iyi değilim.
Niye böyle arızalı tiplerin elinde oyuncak oluyorsunuz?Ne demek tek başına dışarı çıkamazsın,anan mı baban mı?Çok sinirleniyorum böyle şeyleri okuyunca,otur derslerine çalış.

Çok sinirleniyorum böyle konulari gördüğümde gencecik bir kadın mağara hayatından çıkamamış herif için katlandigi şeylere bak izin alıp dışarı çıkmak yanında birisi olması şartı var bir de ama işte insan kendine saygı duymazsa karşısındaki tabi ki duymaz
Yemin ederim benim de kızım var ve büyüyor yavaş yavaş babasıyla elimizden geldiğince özgüvenli kendine saygılı bilinçli büyütmeye cabalayiyoruz.gercekten böyle birşeyin içinde olduğunu bilsem kızımın inme iner bana izin almak dışarı çıkmak için bir insan neden izin alır buna nasıl müsade eder vallahi aklım almıyor.

Ailesi dışarı yollamasa evden bile kaçmaya kalkar kızlarımız ama üç günlük erkek böyle kısıtlamalar yapınca ağzının içine bakarlar sevgi sanıp.
Aramayın direk ayrılın şimdiden böyle ilerde camdan baktırtmaz sizi. Kendinize bu aşağılamaları hak görmeyin

e olsun birlikteliğin dünyanın sonu değil. Artık öyle şeylere takılan var mı ya. Ne yani bişi yaşadın diye hayatını mı zindan ediceksin. Sen beni dinle gönder bu cocugu

e olsun birlikteliğin dünyanın sonu değil. Artık öyle şeylere takılan var mı ya. Ne yani bişi yaşadın diye hayatını mı zindan ediceksin. Sen beni dinle gönder bu cocugu
Zaten konuşmuyoruz 3 gün olcak

Zayıf taraf güçlü taraf var bu iliskide sevgilinizde ipleri eline alma ve karar veren olma arzusu var ....eşit bir ilişki yok yani....ilişkinin dinamiği ve sürme sebebi bunlar...ya geri durur taviz vermeye devam eder ona teslim olursunuz ya ilişkiniz biter.Sevgiliniz bu açık açık ortada.O nasıl diyorsa öyle olacak öyle davranacaksınız . Çünkü siz dusunemezsiniz kafa bu.....İster devam edin özür dileyin alttan alın ister aldığınız yere bırakın hayat sizin....Sizinki hep onunla bu cümlelerin dediği gibi geçecek......

ya ben açıkcası bu tip durumların taa forumlara falan yazılmaya başlandığı zaman o ilişkinin bitmesi yada eni konu sorgulanması gerektiğini düşünüyorum. ilişkinle ilgili birçok şey sorabilirsin burada ama bu ilişkinin bel kemiği olan bi konu, sevme, sevilme, kendine saygı mevzusu. sen üzülürken üzülmediğini falan düşündüğün kişi ile şu an barışsan bile sağllıklı ilişki cok zor yürür. o ilişki eni konu biter. kafanda kişilik, yada sevgi anlamında soru işareti bıraktıran, buralardan medet umduran bi insandan olmaz yani kısaca. bugun değilse yarın zaten olmaz, net bu.

X