Biraz uzun oldu ama yorumlarınızı bekliyorum :(

mrbbnlndn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2017
128
88
27
Arkadaşlar,dün tartıştık.
Ve hemen bitirme lafını kullanabiliyor,kolayca vazgeçebiliyor bende sinirlendim engelledim her yerden o da aynı şekilde karşılık verdi.Daha önceki tartışmada 2,3 gün konuşmadan durabildi,hayır yani ciddiyiz de aileler biliyor falan.
Ben konuşmadan duramıyorum ama beceremiyorum bunu her tartışmada arayan taraf ben oldum haklı da olsam.Bu sefer aramayı düşünmüyorum 🥺
Çok üzülüyorum ne yapmam gerek bilmiyorum etrafımda konuşabileceğim kimse de yok.
Bu kadar kolay bi şekilde vazgeçmesi beni mahvediyor.Yan yana olunca veya aramız iyiyken sevgisini hissediyorum ama böyle en ufak tartışmada bitme noktasına getiriyor konuşmuyor.
Ne istediğini anlamıyorum kötü biri de değilim ailesi çok değer veriyor ve çok seviyor beni.Kendi ailem gibi.
Daha geçen gün yanıma gelme planları yapıyordu ayarlıyorum falan diyordu.
Arkadaşlar sabah annesinden mesaj attı,kendisini engellediğim için ulaşamıyordu.Yine beni suçlar şekilde konuştu tabi ,engelledin her yerden vicdan yok gibi gibi.Yazıp yazıp annesinden de engelledi bende hiç bisey yapmadım ulaşmaya da çalışmadım.
Şimdi kuzeni arıyor,hastaneye kaldırıyoruz hiç iyi değil diyor.Blöf mü gerçek mi anlayamadım.
Ne yapmam gerek bilmiyorum.
Aramak istemiyorum kuzenine durumu hakkında bilgi verirsin dedim tamam dedi.

İkiniz de çok çocuksu davranıyorsunuz cidden, hem ulaşmasını istiyorsun hem engelle bu ne perhiz? Lütfen ne istediğinizin bilincinde olun çift olarak. Kesinlikle blöf yapiyor. Ne olmuş hastanelik? Şahsen seviyorsam giderim gözle görmeye. Hem yalan mı sıkıyorlar çıkar.

Arkadaşlar sabah annesinden mesaj attı,kendisini engellediğim için ulaşamıyordu.Yine beni suçlar şekilde konuştu tabi ,engelledin her yerden vicdan yok gibi gibi.Yazıp yazıp annesinden de engelledi bende hiç bisey yapmadım ulaşmaya da çalışmadım.
Şimdi kuzeni arıyor,hastaneye kaldırıyoruz hiç iyi değil diyor.Blöf mü gerçek mi anlayamadım.
Ne yapmam gerek bilmiyorum.
Aramak istemiyorum kuzenine durumu hakkında bilgi verirsin dedim tamam dedi.
Klasik ya, serumlu foto da atar. Bence asla ulaşmayın bir şey de demeyin.

Neden iyi değilmiş? Ne olmuş mesela? Siz mesaj atmayıp engelleyince üzüntüden kalp krizi mi geçirmiş? Bunlar gama'nın yukarıda söylediği gibi çok çocuksu hareketler.

zırıl zırıl dişil enerjili erkek, hiç sevmem 😀 serumlu kol fotosu görmeden inanmam deseydin 🤣

O engel sonrasında kalkacaksa hic engellemeyin. Ya da engelliyorsanız hiç bir şekilde dönüş yapmayın.
Bu kadar ciddiyse iliskiniz kolay kolay bitirme lafinin gecmemesi gerektigini birbirinize asilamalisiniz.

X