Çok bunaldım eşimin davranışları beni bitirdi

nur58k

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
71
14
24
Kızlar kısaca bahsedicem ben eşini şok seven üzerine çok düşen biriyim evlenmeden öncede bana karşı eşim öyleydi evlendik bi soğukluk geldi şu son 10 gündür de iyice uzaklaştı hep ben yaklaşırım ben kendimi öptürür sevdiririm ben onu geri çekmeye başladım ama dikkatini bile çekmedi umrunda değilim resmen çok yorgun geliyor ne konuşuyo ne bişey yapıyo ben soruyorum cevaplıyor bu kadar ben eşimi çok seviyorum ilgisini sevgisini merakını kazanmak istiyorum ama bunu nasıl yaparım ki çok üzülüyorum böyle uzak olmamıza

Kızlar kısaca bahsedicem ben eşini şok seven üzerine çok düşen biriyim evlenmeden öncede bana karşı eşim öyleydi evlendik bi soğukluk geldi şu son 10 gündür de iyice uzaklaştı hep ben yaklaşırım ben kendimi öptürür sevdiririm ben onu geri çekmeye başladım ama dikkatini bile çekmedi umrunda değilim resmen çok yorgun geliyor ne konuşuyo ne bişey yapıyo ben soruyorum cevaplıyor bu kadar ben eşimi çok seviyorum ilgisini sevgisini merakını kazanmak istiyorum ama bunu nasıl yaparım ki çok üzülüyorum böyle uzak olmamıza
Nekadar zamandır evlisiniz? Eşiniz nezamandır böyle?

Nekadar zamandır evlisiniz? Eşiniz nezamandır böyle?
3 senelik evliyim evlendiğimizden beri beklediğim ilgi yok ama son zamanlarda tamamen bitti diyebilirim. Ben onun için geldiğinde hazırlanıyorum üstüme başıma dikkat ediyorum güzel kokular sürüyorum ama yok dikkatini çekmiyorum ki

Isten cok yorgun gelmesi, size güler yüz gösterip iki hoş sohbet etmesine engel değil ki.
Kimsenin de ustune bu kadar düşüp, askindan ölüyorum moduna girmeye gerek yok.
Yok ama napıyım hamileyim bırakıp gideyim mi ? Ben ilk gün ki gibi seviyorum ama o niye böyle oldu anlamıyorum biri büyü yaptı diye bile düşündüm nişanlıyken üstüme titrerdi

3 senelik evliyim evlendiğimizden beri beklediğim ilgi yok ama son zamanlarda tamamen bitti diyebilirim. Ben onun için geldiğinde hazırlanıyorum üstüme başıma dikkat ediyorum güzel kokular sürüyorum ama yok dikkatini çekmiyorum ki
Konuştunuzmu hiç. Size kızdığı ya da sizden beklediği bişey var mı? Niye böyle davrandığını bi şekilde belli etmiştir.

Benimde kocama çok canım kaynıyor 2 tane iş yapıyor eşim ek iş küçük bebeğimiz var bende destek olamıyorum şuanlik . Zorla öperim kucağına otururum son birkaç aydır çok yoruldunu hali kalmadığını söyleyip karşılık pek vermiyor ama maça gitse at gibi koşar evlenince alayı aynı galiba 🥴

Yok ama napıyım hamileyim bırakıp gideyim mi ? Ben ilk gün ki gibi seviyorum ama o niye böyle oldu anlamıyorum biri büyü yaptı diye bile düşündüm nişanlıyken üstüme titrerdi
Büyü nazar değil evlenince karakter değişiyor rahatlama geliyor erkeklere büyüye muskaya yormayın aklınızı

Birakip gidin demedim, bu kadar ustune düşmeye gerek yok, itici geliyor olabilirsiniz, ben şahsen bu kadar ustume düşülmesini sevmem, kisisel sınırlara da saygi duymak gerekir.

Konuştunuzmu hiç. Size kızdığı ya da sizden beklediği bişey var mı? Niye böyle davrandığını bi şekilde belli etmiştir.
Yok hiçbirşey yok aramızda. 1 sene oldu annesini kaybettik. Bunun etkisi mi bilmiyorum. Konuştuğumda sen çok ilgi isteyen birisin diyor ama bak günlerdir ne öptü ne sarıldı bu fazla ilgi değil sıfır ilgi

Benimde kocama çok canım kaynıyor 2 tane iş yapıyor eşim ek iş küçük bebeğimiz var bende destek olamıyorum şuanlik . Zorla öperim kucağına otururum son birkaç aydır çok yoruldunu hali kalmadığını söyleyip karşılık pek vermiyor ama maça gitse at gibi koşar evlenince alayı aynı galiba 🥴
Bende öyleyim şöyle yanımda otururken bile öpesim sarılasım geliyor onun nasıl içinden bunlar geçmiyor sevmiyor diye düşünüyorum

Cinsel hayatınız nasıl? Ten uyumunuz var mı? Görev gibi mi olup bitiyor? Aldatma emareleri var mı? Bir de eşiniz beden işçisi mi? Belki çok yoruluyordur gerçekten.

Birakip gidin demedim, bu kadar ustune düşmeye gerek yok, itici geliyor olabilirsiniz, ben şahsen bu kadar ustume düşülmesini sevmem, kisisel sınırlara da saygi duymak egerekir.
Kaç gündür deniyorum doğru düzgün mesaj atmadım aramadım geldiğinde eskisi gibi ilgi göstermedim günlerdir öpmüyorum sarılmıyorum ama tık yok arkadaş ben daha napıyım

Bende öyleyim şöyle yanımda otururken bile öpesim sarılasım geliyor onun nasıl içinden bunlar geçmiyor sevmiyor diye düşünüyorum
Böyle değildi aslında uykudan kalkar gene öperdi bazen soğuduğunu hatta sevmediğimi düşünüyorum bebeğimizi sapur spur öpüyor benide yatarken ve işten gelince oda alıştığımız için mecbur gibi yapıyor

Yok hiçbirşey yok aramızda. 1 sene oldu annesini kaybettik. Bunun etkisi mi bilmiyorum. Konuştuğumda sen çok ilgi isteyen birisin diyor ama bak günlerdir ne öptü ne sarıldı bu fazla ilgi değil sıfır ilgi
Günlerce ise fazla. Yaş farkı çok mu ayrıca o kadar mı yoruluyor çok mu yorucu çalışma temposu acaba?

Cinsel hayatınız nasıl? Ten uyumunuz var mı? Görev gibi mi olup bitiyor? Aldatma emareleri var mı? Bir de eşiniz beden işçisi mi? Belki çok yoruluyordur gerçekteten
Biraz siz kendinizi geri çektiniz mi? Eşinizin davranışı nasıl oldu?
Çektim farkında bile değil şuan . Birkaç gündür işte yoğunluğu var eve de geç geliyor ondan olabilir ama farketmedi bile diyebilirim

X