cok buyuk hata yaptim !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önceki mesajlari okudunuz mu bilmiyorum ama defalarca kez söylendi. Hanımefendi insanlara saldırıya geçiyor. 5 yıl dile kolay 5 yıl boyunca adamın bosanmasini beklemiş hepimiz bunu anlayabiliyoruz kendimizi kandirmayalim. Haliyle mağdur olan tarafla empati yaptığımız için tepkilerimiz yüksek perdeden oluyor. Bana kalırsa bu hata değildir. Hata bir ya da iki kez olur. Daha önce ki bir mesajımda bahsettiğim gibi ,bile isteye yapılan bir eylem ve sonuçları var bu konuda. Ayrıca adam ayrilmasa konu sahibinin ilişkiye devam edeceği de aşikar.
Aynen katılıyorum. Böyle kadınlar(!) buraya pişman oldukları için gelmiyor. Günah çıkarmaya geliyor. Yine olsa yine yapardı. Bugün bulsa yine yapar.

Umarım oyle yapmıodur .:KK43::KK43:Aska medenı karsılamazdım.Butun aılesıne tek tek anlatırdım.
Ben de aldatan kocamı boşadım. Evli olduğunu nişanlı olduğunu bile bile konuşan kadın benim gözümde metrestir. Ayrıca konu sahibi beş yıl metres olmayı göze almış. Adam sıkılınca yhaaa çok pişmanım diyor. Yersek

Ben de aldatan kocamı boşadım. Evli olduğunu nişanlı olduğunu bile bile konuşan kadın benim gözümde metrestir. Ayrıca konu sahibi beş yıl metres olmayı göze almış. Adam sıkılınca yhaaa çok pişmanım diyor. Yersek
Iyı yapmışsınız .Bende boşadım.Aldatmadı ama bulsaonuda yapardı :):)Iyıkı boşamışım.Ah ne guzel boşadım :)

Şimdi burda çok yapıcı eleştirilerde yapılabilirdi.Samimi veya değil her mesajında pişmanlığını dile getiren bir insana böyle mi yol gösteriyorsunuz.Hata mi evet, büyük hata mı evet.Ee siz böyle işi mahalle kavgasına dönüştürünce,konu sahibine ne gibi bir yararınız dokunuyor?otomatik olarak savunma geliştiriyor o da kendince.İnsanlar hata yapar arkadaşlar insanlar çok büyük hatalarda yapar, önemli olan pişmanlığını dile getiriyorsa, yaptığı yanlışı savunmuyorsa,ona yol göstermek.Boyle linçleyerek sadece kendi öfkenizi kusarsınız, karşı tarafa bunun bir faydası yok.
Konu sahibi kardeşim, lütfen o haysiyetsizden uzak dur.Tek amacı seninle gönül eğlendirmek.Gencliginden ve tecrübesizliginden faydalanıp seni kandırmış.Seni sevdiği falan yok.Ortada bir evlilik varsa,taraflar birbirlerini sevmese dahi,senin 3.kişi olmanı aklamiyor..
Bu adam velev ki boşandı seninle evlendi, aynisni sana da yakacak,ilahi adalet var.
Yanlışından dön tövbe et.Unutma yaşattığıni yaşarsın.Yarin birgün birini çok seversin, evlenirsin ve o kadına yaşattığın bir bakmışsın ki senin başına gelmiş.

Aynen katılıyorum. Böyle kadınlar(!) buraya pişman oldukları için gelmiyor. Günah çıkarmaya geliyor. Yine olsa yine yapardı. Bugün bulsa yine yapar.
Pişman olanı anlıyoruz zaten, bir üye vardı sevgilisinin evli bir kart zampara olduğunu yeni öğrenip ayrılmıştı, acı çekiyorum diye konu açmıştı. Onun pişmanlığına inandık, güzel güzel de anlattık yani. Anlamaya gönlü olana baltaları çıkartıp saldırmıyoruz.

Siz de kendinizi karısı yerine koyun. Bu kadar medeni karşılar mıydınız kocanıza iş atan birini? Hiiiç sanmam.
kocamız bizi aldatsa gidip hayatımızda görmediğimiz karşıdaki kadını mı suçluyoruz? Yoksa yanımızda yatan kocamızı mı?
Ben kendi adıma konuşsam, allah kimseye göstermesin tabi de çok çok üzülürdüm ama kadını suçlayamazdım herhalde. 1. Derece suçlu olan kocamı parçalamaya odaklanırdım. Yani odak noktam kadın kocamı kandırdı olmazdı. Kocam bana ihanet etti olurdu.

kocamız bizi aldatsa gidip hayatımızda görmediğimiz karşıdaki kadını mı suçluyoruz? Yoksa yanımızda yatan kocamızı mı?
Ben kendi adıma konuşsam, allah kimseye göstermesin tabi de çok çok üzülürdüm ama kadını suçlayamazdım herhalde. 1. Derece suçlu olan kocamı parçalamaya odaklanırdım. Yani odak noktam kadın kocamı kandırdı olmazdı. Kocam bana ihanet etti olurdu.
Kadını niye suçlamayım? Evli olduğunu biliyorsa en az kocam kadar suçludur. Ben boşandım aldatıldım diye ama karından ayrıl beni al diye yalvaran kadın gördüm mesajlarda. Bu nasıl bi düşmüşlük? Konu sahibi beş sene beklemiş. Sizde normal bir tavsiyeyi dinler mi? Git adama yapış dememizi bekliyor. Bence de yapışsın. Karısı kurtulur

Kadını niye suçlamayım? Evli olduğunu biliyorsa en az kocam kadar suçludur. Ben boşandım aldatıldım diye ama karından ayrıl beni al diye yalvaran kadın gördüm mesajlarda. Bu nasıl bi düşmüşlük? Konu sahibi beş sene beklemiş. Sizde normal bir tavsiyeyi dinler mi? Git adama yapış dememizi bekliyor. Bence de yapışsın. Karısı kurtulur
Eminim ki çok zor günler geçirmişsin. Geçmiş olsun. Umarım şimdi herşey yolundadır. Şuan için olmasa bile ilerde eminim olacaktır.

Konu sahibi gelirsek o bu adamdan illa ayrılacak. Orda kendi elinde olan birşey yok. Ha bugün ayrılır. Önüne bakar, ha 5 yıl sonra adam bunu 3. veya 5. sevgilisi için bırakır, daha da çok zarar görür. Karısının da kocasının nasıl mal olduğunu bilmemesi biraz zor sanki. İnşallah o da en kısa zamanda kurtulur da Adam dımdızlak orotada kalır.

Pişman olanı anlıyoruz zaten, bir üye vardı sevgilisinin evli bir kart zampara olduğunu yeni öğrenip ayrılmıştı, acı çekiyorum diye konu açmıştı. Onun pişmanlığına inandık, güzel güzel de anlattık yani. Anlamaya gönlü olana baltaları çıkartıp saldırmıyoruz.
Tatlım barışmis üye 😂

Kızmayın kızlar.Buraya en koru halımızde yazmıomuyuz.Bır umut destek ıstıyoruz.O adamla ılgılı her seyı sılmesını ve bırdaha donmemesını soyleyelım.Bıze bu yakısır .Lutfen canım ardına bakma .Ve karısını kendı yerıne koy.
Hayır başından beri adamın evli olduğunu biliyor.. bile bile adamla yiyip iciyo..
Adam bosanamam dediği için de burda herkese beddua ediyo .. olmayan beyniyle

Hayırlı olsun Ahahhahaha. Umarım mutlu olur dede ile. Dedeye sahip çıkalım.
Kendi düşen ağlamaz katip, olan asıl kadına varsa çocuklara oluyor.

Karısını aldatan adamla onunla birlikte olan kadın, al birini vur ötekine durumunda. Hepsi layıklarıni bulur inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X