cok buyuk hata yaptim !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dünden razıymış zaten.Ben 2 kez boşancaktım aılem karsı cıktı dedı.Çalışmaz ,dişini fırcalamaz,banyo yapmaz dedı.Ona ben bakıyorum dedı.Dedi de dedı.Dedımkı ben yuvanı boz dıye anlatmadım ne mal oldugunu ogren dıye anlattım.Ama zaten sızde yuva vs yokmuş .Benı sakın sebep gostermeyın dedım.Fake hesaptan yazdım.Attıgı mesJları fln attım .Dedımkı kusura bakma ben hesabı sılıyorum.kendıne ıyı vak dedım.
Boşandı mı kadın gerçekten?

Arsizliga cesaret , zinaya aşk dediler. Bir neslin ahlakini işte böyle yediler..

Tam size uygun...
Canım benım kadın ayrıldım diyor.Düşene tekmemı atalım.Ne yasadı bılmıyoruzkı ?O assagılık herıf evlı oldugunu soylemedı bence .Soyledıkten sonra devam etmesı yanlış .Ana kavul edıyor zaten.Destek vermelıyız.

Kızı asamadık ya , kusura bakmayın. Bugün sadece linçledik. Yarın falaka öngörüyoruz. Uygun mudur?

Tövbe yarabbi
Ayy carpitmayin lütfen. Kimse gelin kızı asın lincleyin demiyor. Bunu normalleştirmeniz anormal dendi size. Ne yapalım prensesi omuzlarda mi gezdirelim? Yanlışa yanlış demeyelim mi?

Canım benım kadın ayrıldım diyor.Düşene tekmemı atalım.Ne yasadı bılmıyoruzkı ?O assagılık herıf evlı oldugunu soylemedı bence .Soyledıkten sonra devam etmesı yanlış .Ana kavul edıyor zaten.Destek vermelıyız.
Kızmayın kızlar.Buraya en koru halımızde yazmıomuyuz.Bır umut destek ıstıyoruz.O adamla ılgılı her seyı sılmesını ve bırdaha donmemesını soyleyelım.Bıze bu yakısır .Lutfen canım ardına bakma .Ve karısını kendı yerıne koy.

Kızmayın kızlar.Buraya en koru halımızde yazmıomuyuz.Bır umut destek ıstıyoruz.O adamla ılgılı her seyı sılmesını ve bırdaha donmemesını soyleyelım.Bıze bu yakısır .Lutfen canım ardına bakma .Ve karısını kendı yerıne koy.
ben zaten sildim tamamen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X