Çok çaresiz, huzursuzum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Terapiye git ama aynı zamanda seni kişisel gelişime iletişim teknikleri konusunda kitaplar okumaya başlarsan faydası olur diye düşünüyorum
Senin bunun idrakinde olman çok büyük bir farkındalık
Hem öyle ben ettim bana da benim gibi birisi denk gelir diye düşünüp negatif enerji gönderme evrene sen oh iyi yaptım demiyorum ki yaptığının pişmanlığını yaşıyorsun
Hadi hemen kitap ve online terapist araştırmaya başla şimdi üzülme

Terapiye git ama aynı zamanda seni kişisel gelişime iletişim teknikleri konusunda kitaplar okumaya başlarsan faydası olur diye düşünüyorum
Senin bunun idrakinde olman çok büyük bir farkındalık
Hem öyle ben ettim bana da benim gibi birisi denk gelir diye düşünüp negatif enerji gönderme evrene sen oh iyi yaptım demiyorum ki yaptığının pişmanlığını yaşıyorsun
Hadi hemen kitap ve online terapist araştırmaya başla şimdi üzülme
çok teşekkür ederim beni anladığınız için hemen başlayacağım☹️

Ayy benim gorumcem de kova veee ayni tipki sizin hareketler vardi onda da. Ama o millete ayni zamanda para veriyordu yani bir ihtiyaclarini vs karsilardi. Biraz durumu iyiydi mesela kaynimin cocugunun dershane parasini vermiş, obur gorumceme hediye vs alir harclik verirdi arada.
Dolayisiyla insanlar da hem sevdiklerinden hem bu hediyelerden dolayi ne soylese tolore ediyorlar, cekiniyorlardi. Hatta kendi kiz kardeşini bile aglatmisti bu gorumcem.

En son bana da ayni şekilde bulaşmişti 2 sene onceydi galiba. Hiç beklemedigi sekilde tepki verip bir guzel tartisip rezil ettim ortamda onu, kalabalikti ustelik baska akrabalar da vardi o aksam. O gorumceme o kadar giciktim ki icimin yaglari eridi 😂 40 sene anlatarim bunu.

Yani neyse demem o ki insanlar size bisey demiyor diye bu kadar yukselmeyin gercek hayat oyle değil. Herkes anneniz babaniz kardesiniz sevgiliniz degil.

Ailede hiç koç, aslan vs yok mu ha? Acilen koç ve aslan arkadas edinin 😂
Senin görümcenin hakkından ben iyi gelirdim mum olurdu:KK70::KK70:Aslanlığımı konuştururdum azcık ya:rolleyes:

Senin görümcenin hakkından ben iyi gelirdim mum olurdu:KK70::KK70:Aslanlığımı konuştururdum azcık ya:rolleyes:

Kadina en basindan beri kıldım zaten arada ufak tefek seyler soyleniyordu, aklinca laf filan sokuyordu kendi kendine çok bisey demiyordum zaten ben laf sokmaktan sinsilikten çok anlamam ben kizarsam kavga ederim. 😂

İlk kez sinsilik yapmadan direkt tartişmaya dalarak benim sahama girmiş oldu Allah a sukur ve rezil ettim ders oldu ona o yeter bir omur zaten gorusmuyoruz o kavgadan sonra bitti yani.

Arkadaşlar merhaba. Gerek yaş, tecrübe olsun gerek bilgi görmek edinmek olsun içinizde eminim ki beni anlayacağına inandığım insanlar ablalar anneler olacaktır.
Ben küçüklükten beridir çok kırıcıyım, çok neşeli olmama rağmen o kadar sinirli ve kırıcıyım ki şu hayatta beni seven herkese karşı öyleyim. Annem babam geçmişte de beni çok seven insanları hep sözlerimle ezdim, pişman oldum. Ağladım söyledim pişman oldum.3 Sene uzak mesafe den birisini sevdim, ezdim hakaret ettim. O bana hiçbir şey söylemedi hep affettir sonra onu terk ettim. Pişman oldum annemi üzdüm babamı arkadaşlarımı ağlattım. Şu an beni seven 7 aylık sevgilimi ağlattım, ki sanki sevilmeyen ben gibi ama onlar beni hep sevdi hala seviyor. Hayatların da kötü iz bırakmak istemezdim en başta saygıyı kaybetmeyen diyen benim ama hiçbirisine uymadım kırdım. Annem sana senin gibisi gelse mum gibi olursun, ah alma diyor. Çok pişmanım özür diliyorum ama elimde olmadan kırıyorum öyle şeyler diyorum ki altında ben eziliyorum. Hiçbir erkeği ağlatmaya hakkım yokken ağlatıyorum. Üzüyorum rüyalarıma giriyor böyle kötü insanım karşıma neden hep iyi insanlar çıkıyor? Ablalar yaşım 20 cahillik olabilir ama annem o kadar iyi ki bana hep öğüt veriyor ama ben hep aynıyım değişmek istiyorum sevdiğim insan o kadar iyi ki. O kadar iyi ki ben neler diyorum ona pişman oluyorum. Hep ben diyorum ama onları düşünemiyorum sorunum nedir? Psikolojik destek almalı mıyım? Nolur yardım edin.
Ergenlik döneminde bunların yaşanması doğal ben de çok asi bir çocuktum yıkar geçerdim ama sonrasında üzüntüden mahvolurdum ama yirmili yaşlarda hala aynı yerde olmanız doğal değil.Öfke kontrolü için terapi almanızı tavsiye ederim

Kadina en basindan beri kıldım zaten arada ufak tefek seyler soyleniyordu, aklinca laf filan sokuyordu kendi kendine çok bisey demiyordum zaten ben laf sokmaktan sinsilikten çok anlamam ben kizarsam kavga ederim. 😂

İlk kez sinsilik yapmadan direkt tartişmaya dalarak benim sahama girmiş oldu Allah a sukur ve rezil ettim ders oldu ona o yeter bir omur zaten gorusmuyoruz o kavgadan sonra bitti yani.
Zaten öyleleriyle yüzleşip çat çat lafları söyleyince ağızlarını açamıyorlar bir dumura uğruyorlar:KK48:

Zaten öyleleriyle yüzleşip çat çat lafları söyleyince ağızlarını açamıyorlar bir dumura uğruyorlar:KK48:

Evet cidden hic sevmiyorum şu laf sokma işlerini zaten.

Laf sokma da oyle bariz değil yani. Hesap sorunca "ay ben oyle demek istemedim, ay ben sana demedim" diye cevirilebilecek cinsten oluyordu hep. 🙄

Evet cidden hic sevmiyorum şu laf sokma işlerini zaten.

Laf sokma da oyle bariz değil yani. Hesap sorunca "ay ben oyle demek istemedim, ay ben sana demedim" diye cevirilebilecek cinsten oluyordu hep. 🙄
Onunki danışıklı dövüş olmuş senin ki iyi olmuş haddini bilmiş

biraz kırıcı olmak genetik babam ve annemde sinirlenince kırıcı oluyorlar😞

O genetik degil. Bir nesilden sonraki nesile verilen davranis bozukluklari. Sizin de kücük ken kalbinizi yeteri kadar kirmislardir. Terapi alip düzeltebilirsiniz. Ama anneniz ve babaniz kendi davranislarini simdi sizdede görüyorlar. Sasirmadim. Böyle ani sinirlenmeler bos yerden gelmiyor

Ailenizi veya sizi çok seven sevgilinizi kaybetme korkunuz olmadığı için böyle davranıyorsunuz. Dışardaki insanlara melek gibi olduğunuza eminim, hep öyle olur. Evlenince ailenizin, eğer sizin gibi biriyle evlenirseniz de sakin kalıp alttan alan sevgilinizin kıymetini anlayacaksınız. Bu zaten olacak ama siz şimdiden kıymetlerini bilirseniz ilerde çok daha mutlu olursunuz. Eğer anlattığınız kadar varsanız terapisiz düzeleceğini sanmıyorum.

biraz kırıcı olmak genetik babam ve annemde sinirlenince kırıcı oluyorlar😞
Yok artık daha neler 🤣 genetik miymiş . Öğrenilmiş davranıştır bunun adı . Çocuk anne babasından ne görürse onu yapar . Ha bazı kişiler vardır , beyinlerinde bazı işlevsel bozukluklar vardır , seri katil olurlar , onları istisna tutuyorum . Burçlarla da alakası yok bence , tandığım kova insanlarından böylesi tepkiler hiç görmedim .
Seninki biraz kendi çöplüğünde horozlanmak . Bir evcil hayvanınız olsa belki iyi olabilir size .

muhtemelen sadece nazınızın geçtiği, sizi alttan alan insanlara karşı böylesinizdir. ama yarın öbür gün onların tahammülü bittiğinde neye uğradığınızı şaşırırsınız. çünkü kimse kimsenin nazını çekmek, hakaretlerini işitmek zorunda değil. terapiye giderseniz yardımı olur fakat "ben zaten sinirliyim, ben zaten kırıcıyım" cümlelerini hayatınızdan çıkarmak kaydıyla. bu cümleler insana da içten içe bir güven veriyor. "ben zaten kırıcı biriyim, herkes beni böyle biliyor. ne de olsa alttan alırlar biraz geçince de özür dileyeyim" tavrı beyninize yerleşmiş artık. kendinizi bu konuda törpülemeyi öğrenmelisiniz.

Arkadaşlar merhaba. Gerek yaş, tecrübe olsun gerek bilgi görmek edinmek olsun içinizde eminim ki beni anlayacağına inandığım insanlar ablalar anneler olacaktır.
Ben küçüklükten beridir çok kırıcıyım, çok neşeli olmama rağmen o kadar sinirli ve kırıcıyım ki şu hayatta beni seven herkese karşı öyleyim. Annem babam geçmişte de beni çok seven insanları hep sözlerimle ezdim, pişman oldum. Ağladım söyledim pişman oldum.3 Sene uzak mesafe den birisini sevdim, ezdim hakaret ettim. O bana hiçbir şey söylemedi hep affettir sonra onu terk ettim. Pişman oldum annemi üzdüm babamı arkadaşlarımı ağlattım. Şu an beni seven 7 aylık sevgilimi ağlattım, ki sanki sevilmeyen ben gibi ama onlar beni hep sevdi hala seviyor. Hayatların da kötü iz bırakmak istemezdim en başta saygıyı kaybetmeyen diyen benim ama hiçbirisine uymadım kırdım. Annem sana senin gibisi gelse mum gibi olursun, ah alma diyor. Çok pişmanım özür diliyorum ama elimde olmadan kırıyorum öyle şeyler diyorum ki altında ben eziliyorum. Hiçbir erkeği ağlatmaya hakkım yokken ağlatıyorum. Üzüyorum rüyalarıma giriyor böyle kötü insanım karşıma neden hep iyi insanlar çıkıyor? Ablalar yaşım 20 cahillik olabilir ama annem o kadar iyi ki bana hep öğüt veriyor ama ben hep aynıyım değişmek istiyorum sevdiğim insan o kadar iyi ki. O kadar iyi ki ben neler diyorum ona pişman oluyorum. Hep ben diyorum ama onları düşünemiyorum sorunum nedir? Psikolojik destek almalı mıyım? Nolur yardım edin.
Çok gençsin,sanırım güzelsin ve akıllı da sanıyorsun kendini (olabilirsin de )..gençliğinin verdiği asilik ve acımasızlığın var.Elbet olgunlaşacaksınız.İleride karşınıza çıkacak insanlar ve en önemlisi Hayat Size,öğretecek ve gösterecektir ki,Anne Babayı üzmenin ve ağlatmanın ne kötü birşey olduğunu.Yapmayın,kendinize yararlı uğraşlar,hobiler bulun.Kitap okuyun bol bol.Özellikle de Klasikleri,Size yol gösterecektir.

Bence destek alın faydasını görürsünüz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X