Çok eski olmayan sevgilimin yaptıkları ve yeni sevgilisiyle mutluluğu. Baş edemiyorum bu duyguyla.

Kimse nasıl inanmadı senden başkasını sevdiğine ? Bu kadar şiddete yalana hakarete cidden seni sevdiğini mi düşünüyorlar ve sende cidden böyle mi düşünüyorsun bak bunu ciddi söylüyorum git destek al sevgi böyle bir şey değil

Olan olmuş. Zamanı geriye alamayız. Ama bu saatten sonra herşey senin elinde. Üzülmeyi bırak, gözünde ki perdeyi kaldır ve önüne bak. Sorgulama sorguladıkça daha cok saplanıp kalırsın. Kendine değer ver. Değmeyecek insan için kendini üzmeye değer mi ? Şu an elbette üzgün kırgın hissediyorsun ama geçecek. Sen istersen daha çabuk gecer.

öyle bi dünya var mı ya? Pamuk gibi kocalar sevgililer var. Niye herkes dövsün sövsün

3-5 sene sonra tekrar bu ilişkiyi hatırladığında iyi ki ayrılmışım diyeceksin.
Bir iki otur ağla ama sakın barışma.
Adam bildiğin sorunlu baştan sona.
Düşünme bile seni seviyor mu sevmiyor mu.
Diğer kızla mutlu olsunlar de geç.
İki de fakir sevindir.

Ay belki cinsiyetçilik yapıyorum bu konuda ama ağlayan erkek görmeye dayanamıyorum ya, çok itici. Hele böyle şeylere ağlarken.
Neye ağladığı önemli tabiki nolur beni bırakmaağğğğğğ diye ağlamak başka. Eşi doğum yaparken ağlamak başka

Sevgilim dediğiniz ruh hastası kişi sizi aldatıyor affediyorsunuz, size şiddet uyguluyor affediyorsunuz, siz güya onunla evlenmeye mecbur kalın diye sizinle birlikte olmak istiyor, annesine özel hayatınızı ifşa ediyor bir de üstüne siz o....u damgası yiyorsunuz ama o şizofren için annesi olacak kadın yapar erkektir diyor ve siz yine affediyorsunuz. Adam sizle konuşurken kendisine sözlencek birini buluyor siz sırf gitmesin diye yine tamam affettim diyorsunuz. Ne komiksiniz gerçekten bu kadar mı acizsiniz? Bu kadar mı değersiz sizin duygularınız? Neden bu kadar küçüldünüz bu iğrenç insanlar karşısında? Siz gerçek misiniz cidden şaşırıyorum burada böyle şeyler okuyunca. Daha fazla kafanızı bu insanlarla meşgul edipte zamanınızı boşa harcamayın bence kurtulduğunuza şükredip sadaka falan verin.

Bak seni ne kdr cok seviyorun dur aglarken foto atayim mi diyordu bu kisimda sen de kopmadin mi ya?? Cocuk ruh hastasiymis. Seni de boyle siddet hakaret yalan dolan iceren bi iliskinin normal olduguna inandirmis. Sen de hastalanmissin. Sansin varmis ki kurtulmussun. Once sen kendine deger verceksin ki baskalari da versin.

"Benim.kendime neden saygim yokta siddete ve saygisizliga müsade ettim" diye kendinizi sorgulayacak yerde hala diger kizi düsünüyorsunuz. Adamda narsist belirtileri var siz farkinda degilsiniz. Bir kitap acip bakin onlar ne yapiyor. Tipki basta size "asigim blabla" diye yalan attiysa buna da atacak. Allah askina. "Ben söyle temiz kizdim" felan, gecin bunlar. Sizin insan iliskilerde tecrübeniz sifir o kadar belli ki. Keske bir iki erkek arkadasiniz olsaydi da ilk"asigim" dedigin tuzagina düsmeseydiniz. Ve annesi ile neden konusuyorsun. O kim?!

Ahahaha töbe töbe, gülüyoruz ama kız ciddi ciddi inanmış ya.

1 haftada aşık olmuş
Kaybetmek istemiyor cinsel ilişkiye girmek istedi hamile bıraktı
Ana oğul sözlü şiddet küfürler + fiziksel şiddet

Butun bunlara rağmen siz salya sümük ..
Kurtuldum diye sevinin bence. Herkes hakettiğini yaşar hayatınız için bile bile lades demeyin lütfen.
Böyle insanların evlilikleri de uzun sürmez yapmayın etmeyin gençler bunu kendinize..

Siz bu adama bağımlısınız. Şimdi sizi arasa yine ona dönersiniz.

Annesi beni aradı yoksa onunla ne konusucam ben. Bana deseydi ki Amourette ben artık seni sevmiyorum hislerim azaldı. Hayatıma bir başkasıyla devam edebilirim. Ben sana daha gelmem sen de bana gelme deseydi eyvallah. Hic kimse yokmus bana tapıyormuş gibi yapıp 2 günde onu sevmesi zoruma çok gitti. Muhtelemen 2 günlük bir şey değil bu uzun süredir o kızın peşinde

Anne ogul kasiniyorlar gibi geldi bana genelde insanlarin ummadiklarindan tekme yemeleri boyle olaylar sonrasinda duyulur ya o hesap ,adam siddet yanlisi ustelik yalanci ve dengesiz kiza acidim ..bence sende aci

Siz bu adama bağımlısınız. Şimdi sizi arasa yine ona dönersiniz.
Dönmem. Beni çok sevdiği için hala ilk günkü gibiyim dediği için bana verilen sevgi adına ben sana veriyordum. Son 8-9 ayda zaten şans da vermedim. Birkaç kez buluşmak dışında hep telefonda görüştük. Çünkü guvenmiyordum. Ama böyle bir şey yapacağını düşünmemiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…