Çok garip bir olay içindeyim ama anlamsız gelen bazı şeyler var

yorgunanaaa

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2023
63
31
29
Yaklaşık bir hafta önce sosyalmedya hesabımda uzun süredir ekli olan biri mesaj attı ancak tanımıyorum öylesine kabul ettjm. Yaşadığım il ilceyi iş yerimi biliyordu profilden . Ben çok fazla konuşmak istemedim çok farklı yapilardayiz görünüre göre . Ama uzun zamandır hikayelerimi beğenip yorum yapıyordu. Neyse kendisi de benim gibi 2 sene önce eşinden ayrılmis yurtdışında yaşıyor. 2 gün önce bir çiçek geldi çalıştığım yere kendisi yollamış bugün tekrar geldi . Ne düşüneceğimi ne tepki vereceğimi bilemedim şans istiyor sözde

Çalıştığınız yeri siz mi söylediniz? Sosyal medyadan tanıştığım kişiler oldu ama hiçbirine ev adresi, iş adresi vermedim🤷🏻‍♀️

Hakkınızda bu kadar bilgiyi nereden öğrenmiş ? Sadece instagramdan bu kadar şey öğrenmesi mümkün değil. E devletinize hakim olmuş gibi her şeyi bilmesi çok garip ve korkutucu. Bence uzak durmakta yarar var.
Bunları öğrenmesi çok kolay google aramasıyla bu tür bilgilere çok rahat erişebiliyor insan.

UZun süredir ekli biri.... tanımıyorum..... kafa yapılarımız farklı..... komuşmak istemiyorum..... ama gönderilerini storylerini beğeniyo.... yaşadığın yeri iş yeri adresine kadar biliyo.... nasıl bi tehlikede olduğunun farkında mısın,???????
Sosyal hayatta birşey paylaşmadığım ortak alanım olmayan bi insanı neden sosyal medyama ekliyimde fotoğraflarımı görsün bepensin yorum yapsın iş adresime kadar bilsin TANIMADIĞIM BİR İNSAN.... çok ilginç geliyo bana

Yani konuyu actiginiza göre ilginizi çekmiş o kadar haklı yorumlar varki olumlu yorum nasıl yaparım bilemedim.İl ilçe iş yeriniz açık mış zaten.O nedenle nerden bulmuş diyemem.Sosyal medya sosyal çevre gibi oldu oradan tanışıp evlenende var başı derde giren de var.Copcatanlarin işinin sosyal teknolojik alternatifi artık böyle bakıyorum.Burda esas olan sizsiniz sizin bir insanı tanıma değerlendirme kapasiteniz işin kilidi burada kimi burnunun ucundakini taniyamiyor bırak dünyanın yurdun bir ucundakini tanısın.Yani konu açma şeklinize göre istemiyorsanız silin gitsin.Denenebilir derseniz yazarsınız.Ha sonucu bilemem.Konu actiginiza göre silip geçebilirdiniz de yani.

X