çok geyik şok geyik

lebara lebara canım :KK200: ben tam tamina on günlük bir tatile çıktım o kadar iyi geldi ki. Sosyal medyadan ve topikten uzak kaldım ama çok iyi geldi. Sizler nasilsiniz

aaa harika olmuş çok sevindim! bana da o 2 günlük bile çok iyi gelmişti, oh süper olmuş.

hepiniz daha da iyi olun kızlar :dua: güzel haberlerinizi bekliyorum

ya utandım:KK23:
ama tak etti artık allahım ağız tadıyla bir okutmadılar topiği

ben de sustum sustum ona patladım zaten :KK70: uzun zamandır keyif alamıyordum topicten. bir de fala şöyle uzağım bilmemne. ay kardeşim biz de eskisi gibi baktırmıyoruz ama böyle şeyler mi yazıyoruz :KK70: düşüncelerimizin tercümanı oldun gerçekten antonie antonie evde alkışlayasım gelmişti okurken. bir de ncarenot ncarenot da güzel verdi ağzının payını ehihih

Gelmiş yine gıy gıy kaç gündür... topikten başka yerde sosyalleşemiyor bunlar :emir_bebek:
Hızlandırılmış topik kullanma kursu olsa keşke...

bana okuma sana oku diyen mi var demişti nasıl bir sahipleniştir böyle :KK70: :KK70:
buna ek olarak birde uzaktan izleyip ara ara yazan "takip ediyorum kimsenin falı çıkmıyor boşa baktırıyorsunuz" diyen, çıkmamasına sevinenler var :KK70:

bana okuma sana oku diyen mi var demişti nasıl bir sahipleniştir böyle :KK70: :KK70:
buna ek olarak birde uzaktan izleyip ara ara yazan "takip ediyorum kimsenin falı çıkmıyor boşa baktırıyorsunuz" diyen, çıkmamasına sevinenler var :KK70:
Desperate housewives ' lar sizi:KK76:
Hayatın içinde hiç olanlar burada birsey olup kendilerini iyi hissetmek için insanların üzüntüsünü diline dolar... bu doğal bir süreç, geçtik geçiyoruz... gelip ona buna laf sokmak patalojik bir ruh halidir ki, hiç geçmez... ömürlüktür.... :KK50:sallayın gitsin. 3 sene sonra dÖnen nişanlım, 10 sene sonra dönen eskimiş bir sevgilim var... illa ki dönüyorlar da köprünün altından çok sular geçmiş oluyor. Onlarda bittiğinde ne üzülmüştüm beeee.... o zaman ne fal biliyordum ne topik vardı o_Oo_O
Ölmedim burdayım.... yıkılmadımmmm ayaktayımmmmm :KK52:

Eger şu hayatta mutluluğu hak etmeyen insan toplulugu varsa onlarda tam olarak bu kişiler başkalarının üzüntüsüne sevinen insanları hiç bir şekilde anlayamiyorum

Desperate housewives ' lar sizi:KK76:
Hayatın içinde hiç olanlar burada birsey olup kendilerini iyi hissetmek için insanların üzüntüsünü diline dolar... bu doğal bir süreç, geçtik geçiyoruz... gelip ona buna laf sokmak patalojik bir ruh halidir ki, hiç geçmez... ömürlüktür.... :KK50:sallayın gitsin. 3 sene sonra dÖnen nişanlım, 10 sene sonra dönen eskimiş bir sevgilim var... illa ki dönüyorlar da köprünün altından çok sular geçmiş oluyor. Onlarda bittiğinde ne üzülmüştüm beeee.... o zaman ne fal biliyordum ne topik vardı o_Oo_O
Ölmedim burdayım.... yıkılmadımmmm ayaktayımmmmm :KK52:

öyle güzel özetledin ki, köprünün altından çok sular geçince hiçbir değeri ederi kalmayınca çıkageliyorlar, bana da hep öyle oldu hissediyorum yine öyle olacak.. Ve tabi yine yıkılmayacağız :KK50:

Eger şu hayatta mutluluğu hak etmeyen insan toplulugu varsa onlarda tam olarak bu kişiler başkalarının üzüntüsüne sevinen insanları hiç bir şekilde anlayamiyorum

kesinlikle öyle, başkasının acısıyla kendi acısını pansuman etmek acizliktir. Herkes zorlu zamanlar geçiriyor aynı anda olmasa da hepimiz atlatacağız hayattaki zorlukları :KK200:

Selam kızlar, lebara lebara selam yengecim. Valla benim durumlar saçma sapan bir hal aldı. Açıkcası artık ne merak içindeyim ne de fal analizi kasmaya vaktim var.

Biz buluştuk bi kez daha. O kadar. Evet fallarım çıktı. Evet tarihi tutan oldu. Ama bu kadar yani. Adam döncek dediler, adam döndü. Sonra? Benim kafamdaki soru işaretleri bana yetiyor. Net olmayan bir adamı kaldırcak gücüm yok. Canı isterse arar o yine kesin ama ben sıkıldım artık. Geysu ısrarla bekle diyor daha neyi bekleyeceğim acaba! Sinirimi Geysu'dan çıkarcam bu gidişle :KK70:

Özetle yoğunluk ve bir gelişme olmamasından ötürü giremedim siteye. Umarım herkesin hayatı yolunda gidiyordur. Öpüyorum hepinizi. Yine geleceğim. :KK68:

Selam kızlar, lebara lebara selam yengecim. Valla benim durumlar saçma sapan bir hal aldı. Açıkcası artık ne merak içindeyim ne de fal analizi kasmaya vaktim var.

Biz buluştuk bi kez daha. O kadar. Evet fallarım çıktı. Evet tarihi tutan oldu. Ama bu kadar yani. Adam döncek dediler, adam döndü. Sonra? Benim kafamdaki soru işaretleri bana yetiyor. Net olmayan bir adamı kaldırcak gücüm yok. Canı isterse arar o yine kesin ama ben sıkıldım artık. Geysu ısrarla bekle diyor daha neyi bekleyeceğim acaba! Sinirimi Geysu'dan çıkarcam bu gidişle :KK70:

Özetle yoğunluk ve bir gelişme olmamasından ötürü giremedim siteye. Umarım herkesin hayatı yolunda gidiyordur. Öpüyorum hepinizi. Yine geleceğim. :KK68:

yengem sesinin çıkmasına sevindim çok. akışına bırak bakalım, en güzeli öyle oluyor. hepinizin en güzel haberlerini bekliyorum

Binnaz topiği ne hale gelmiş öyle "kızlar bence şöyle yapın, böyle yapın...dua ediyorum ama bana tepki gösterenleri duamın dışında tutuyorum...izliyorum kimsenin falı çıkmıyor dediğime geliyorlar..." laflarıyla imalarıyla dolmuş içim bayıldı.:ruh:
Dualar böyle bencilce olmaz, inşallah hepimiz güzel günler göreceğiz:KK68:

Binnaz topiği ne hale gelmiş öyle "kızlar bence şöyle yapın, böyle yapın...dua ediyorum ama bana tepki gösterenleri duamın dışında tutuyorum...izliyorum kimsenin falı çıkmıyor dediğime geliyorlar..." laflarıyla imalarıyla dolmuş içim bayıldı.:ruh:
Dualar böyle bencilce olmaz, inşallah hepimiz güzel günler göreceğiz:KK68:
Ay zaten o muhabbetten kactik buralara :KK43:

ay durun erkenden sevinmeyelim, daha banı açılmadı :)

o biraz zor artık bence. bu kadar azardan sonra aynı şekilde dönerse hep birlikte gömeriz tarihin tozlu sayfalarına :KK70: ama inanın okuduklarımdan sonra yazasım gelmiyor!

Kafa göz dalarım yetti gari... beni banlarken onuda banlarlar. .. Siz rahat edin en azından... özelim lebo da var... ordan görüşe çıkarım ben size :KK200:

çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu :KK70:

Son düzenleme:
X