ÇOK İSTİKRARSIZIM ZAYIFLAYAMIYORUM.

mlgsbsra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2014
10
1
25
ARKADAŞLAR.. BEN 16 YASINDAYIM 164 CM VE 64 KİLOYUM.FAKAT ÇOK İSTİKRARSIZIM KARARIMI VERİP ERTESİ GÜN VAZGEÇİYORUM.ABUR CUBUR ÇOK TÜKETİYORUM OKULA GİTTİĞİMDEN DOLAAYI SPOR ÇOK YAPAMIYORUM.. LÜTFEN YARDIM EDİ

Benim konularıma kimse cevap yazmıyor ben de sana yazayım bari. Ben de öyleydim çokçok zayıftım eskiden. Birden kilo almaya başladım 36 dan 46 ya çıktım. Amaaan hala zayıfım dedim ve tam 55 kilo oldun. Hemen vermeye başlamazsan yolun çoooooooooooooooookkkkkk zorlaşır. Vermen gereken kilo az zaten şimdi başlamazsan kısa sürede 80 falan olursun allah korusun (eğer benim gibi yaparsan tabi)

ARKADAŞLAR.. BEN 16 YASINDAYIM 164 CM VE 64 KİLOYUM.FAKAT ÇOK İSTİKRARSIZIM KARARIMI VERİP ERTESİ GÜN VAZGEÇİYORUM.ABUR CUBUR ÇOK TÜKETİYORUM OKULA GİTTİĞİMDEN DOLAAYI SPOR ÇOK YAPAMIYORUM.. LÜTFEN YARDIM EDİ
Bende kiloluyum fakat zayiflamak istediğim halde zayiflayamiyorum bu yuzden kendimden nefret ediyoruuuuum.

Yaşıtım birisini buldumm
devlet hastanesinde ücretsiz diyetisyene gidiyorum
Hep before afterlara bakıyorum çok pis hırslandım
Vericem onları
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...den-10-kilo-verdim-simdi-niye-olmasin.790129/
Gel topiğime beraber yapalım bu işi bende 16 yaşında 167 cm boyunda 61 küsürlerdeim öncelikle 55 sonra da 50 yi görmek istiyorum
Tek başına motivasyonun düşer
Birlikten kuvvet doğar
verelim ve kurtulalım şu ağırlıklardan hadi :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

canım yaşın küçük mutlaka bir sağlık sorunun var zannediyorum, insülin direnci(Homa), tiroid (TSH-T3-T4 ) lerine baktır eğer herhangi bir sorun yoksa Beylikdüzünde bir diyetisyen var Şebnem Utku verdiği takviye iğnelerle müthiş zayıflatıyor onu bir dene derim.

sabah bir çay bardağı şekersiz çay
bir orta dilim tam buğday ekmegi
1 küçük tulum peyniri
2 adet yeşil zeytin
ara
kivi yemeği planlıyorum

bende 16 yaşındayım evet devlet hastanelerinde diyetisyen ücretsiz ama yaşımız 16 olduğu için çocuk doktoru diyetisyene sevk ediyor bu da biraz uğraş verici ama kendin sağlıksız diyetler yap da demiyorum

kızlar aman ha sakın bu yaşlarda diyet yapiyim demeyin hareket edin yürüyüş yapın en basiti okuldan eve gelirken yolu uzatın tempolu yürüyün ip atlayın bu yaşlarda yapılan diyetler vücut gelişimini engelliyor cunku

X