Çok korkuyorum yardım edin

Arkadaşlar merhaba önceki konumda "artan vaka açılan okuldu" korktuğum başıma geldi işte 2 yıldır korunduk ama ne fayda
Çocuğumun sınıfında 3 gün önce bir çocuk pozitif olmuş bizim dün haberimiz oldu onu da çocuğum öğle yemeğine gelince anne ateşimizi ölçüyorlar sürekli 3 arkadaşımın ki yüksek cıktı dedi ben hemen okulu müdür-ü aradım doğruladı velileri cagirdik evlerine gönderdik ateşi olan çocukları dedi tabi ben öğleden sonra okula göndermedim ve bugün sabah çocuğum ateşler içinde uyandı😭 aşırı derecede kusuyor balgamli şekilde ben riskli gruptayim 2.dozumu yeni olmuştum napicam çocuğu bu sekilde olup bulaşmayan var mi şuan bizde belirti yok odasini ayirdik ama bilmiyorum deneyim yaşayanlar yazabilir mi?
Öncelikle panik yapmamaya çalışıp bi test yaptırmanızı öneririm en sağlıklısı bu olur

atlatır umarım bir iki güne tamamen.bayağı zaman geçti sizde de belirti olmalıydı bulaş olsaydı.çift maskeye devam edin çocuğun yanında .tekrar çok geçmiş olsun
Sağol ceycey teşekkürler, bu süreç boyunca evde, hastanede olağan üstü önlem aldık korunduk bundan dolayıda bulaş olmadı diye düşünüyorum küçük olduğu için bakmak zor oldu tabi üstünü tam değiştiremiyor işte camı aç odayı havalandir diyemiyorsun sürekli haşır neşir olduk odasına gir çık ama şükür ki bulaşmadı

Sağol ceycey teşekkürler, bu süreç boyunca evde, hastanede olağan üstü önlem aldık korunduk bundan dolayıda bulaş olmadı diye düşünüyorum küçük olduğu için bakmak zor oldu tabi üstünü tam değiştiremiyor işte camı aç odayı havalandir diyemiyorsun sürekli haşır neşir olduk odasına gir çık ama şükür ki bulaşmadı
biz de okula gidiyoruz izolikten mecbur çıktık.okulda var vakalar ama henüz kapanan sınıf olmadı.umarım bulaşmaz bizlere de.çift maske ile 7 ders yapıyor çocuk

X