Çocukları Duymak

Okudum anaokulu öğretmenliği istiyormuşsun 🥰 işimi en güzel şekliyle yapacağindan hic şüphem yok 🥰
Ben de anaokulu öğretmeniyim. Ama evde çocuk büyütmekle okul çok farkli. Evde cok daha zorlanıyorum.yeri geldi 40 çocuğa eğitim verdim ama benim biri 2lik biri 5lik iki sıpam beni dize getiriyor 🥴
Doğrudur. Evdekilerin bir naz hakkı oluyor üstümüzde. Mesela miraçin dil terapisti de kendi çocuğunu gonderiyormus. Kendisi de dil terapisti olmasına rağmen çocuğunun üstünde o otoriteyi koyamiyormus

Nasıl güzel bir anlatım, duru bir kalem, bir durup düşünmek için iyi gelen yazılardan. Bunları biliyor ancak hayat arbedesinde unutuyoruz. Hatırlamak lazım sık sık. Teşekkürler 🌸

Ne durumdasınız bilmiyorum ama evde çalışın, çıkartmadigi harfler var ise bunlarla ilgili kitaplar var. Biz R harfini cikartamiyorduk, Lali yayınları R kitabını almıştık, işe yaramıştı.
Çok teşekkür ederim 🌼 evde çalışıyoruz evet. Zaten kurs haftada iki gün 40 dk. Evdeki kısım çok daha önemli. Kitaba bakicam 🙏

4 yaşında ki kızımla aramızdaki anlaşmazlıkları düşünmekten uykusuz kalmışken okuduğum bu yazı kafamda bir şeylerin oturmasına yardımcı oldu kaleminize sağlık teşekkür ederim ❤️
Asıl vakit ayırdığınız için ben teşekkür ederim 💕 konuyla ilginizin olması bile çok güzel. Her şeyin düzeleceğini düşünüyorum
Ah.. ne güzel bir yazı. Burdan okuyan annelere güzel bir farkındalık oluşturmuşsunuz👏👏
Tesekkur ederimm güzel düşünceleriniz için 🌹🥰 biraz vesile olabilmisse bende çok mutlu olurum

X