Çok korkuyorum

Ailem maalesef yatili bir ise izin vermez.Sizce su an pisman olan esime geri donmemem dogru bir karar mi
Evlilikten ne beklediğini açık açık söyle ona hatta abart ve acımasız isteklerin olsun ve o senden ne bekliyor söylet zorla ! Çünkü söylemeyi bilmez erkek anlamaz.
Hatta garanti versin sana bir daha seni üzmeyeceğine dair Nasıl garanti verir bilmem ama ben olsam mehir adı altında bir kılıf bulur maddi bir şey alırdım. Biliyorum tuhaf oluyor ama zaten batmış bir tarafi evliliğin buna bozuluyorsa bozulsun gitsin inceldiği yerden kopsun. Ama döneceksen maddi bir güvence vermesi şartını koyardım asla da dokunamayacağı bir para veya altın falan alırdım ondan.Sözünü almak değilbaya maddi olarak almak bir daha sormaması şartı ile . Geri vermemek üzere. Böyle bir güvence veriyorsa bir şans verirdim denerdim. Ama illa kendimi garantiye alarak 2. Şansı verirdim. O maddi garantiyi vermiyorsa kuvırıyorsa ona güvenmezdim. Bitsin gitsin artık bu evlilik derdim. Hiç utanma söyle ona bunu. Beni çık üzdün nir bedeli olmalı ve kendimi güvende hissetmeliyim de Hiç kusura bakma de Gözümde sabıkalısın de hatta :) Korkma kız ! Onlar ayıp ediyor ! Bu ayıpsa ...

Haklisin. Karari aldim ama hala aci cekiyorum.
Anlıyorum evet haklısın ama geçecek gerçekten hepsi geride kalacak. Normalde anı yaşa demek isterdim ama madem durum böyle o zaman boşver anı filan geleceğe yatırım yap, güzel bir gelecek hayal et, neler yaparım diye düşün sonra bunlar için çaba harca bunlarla meşgul et kafanı. O adamlada bütün irtibatını kes ki seni mutsuz edemesin. Çünkü o biliyor seni nereden vuracağını.

X