Nişan Çok merak ettiğim bir konu kızlar?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Kızlar merhaba sorum şu. Yakın zamanda nişanım gerçekleşti. Nişan bohçam geldi. Şimdiii... Nişan bohçamda ki makyaj malzemelerini kullanacak mıyım yoksa evlenene kadar saklayacak mıyım? Siz neler yaptınız paylaşır mısınız? Bu arada yaza anca evlenirim 😂
Türkiye'de yaşayınca bu sorular normal ☺️ ben hiç birseyi kullanmamıştım ne olur ne olmaz diye

Ben kendi bohcami kendim hazırlamıştım sonra verdim esime dedim bunlari guzelce paketleyin susleyin getirin 😂 o yuzden o an da ihtiyacim olanlari koymustum bohcaya, hepsini de evlenmeden kullandim. Nişanlımla düğün arasinda 6 ay vardi

Ben kendi bohcami kendim hazırlamıştım sonra verdim esime dedim bunlari guzelce paketleyin susleyin getirin 😂 o yuzden o an da ihtiyacim olanlari koymustum bohcaya, hepsini de evlenmeden kullandim. Nişanlımla düğün arasinda 6 ay vardi
Ben de hepsini netten kendim seçtim sürekli kullandığım ürünleri aldırdım hep o yüzden merak ettim nasıl oluyor bu işler diye 😍

Kızlar merhaba sorum şu. Yakın zamanda nişanım gerçekleşti. Nişan bohçam geldi. Şimdiii... Nişan bohçamda ki makyaj malzemelerini kullanacak mıyım yoksa evlenene kadar saklayacak mıyım? Siz neler yaptınız paylaşır mısınız? Bu arada yaza anca evlenirim 😂
Kullan gitsin senin sonuçta onlar.. Ben kullanmıştım.. Zaten bittikçe alınacak şeyler bunlar elinizde varken neden yenisini alacaksınız ki.. Aynı şekilde evlenirken onlar bitmiş olsa yine yenisini alacaksınız.. Hem bazı ürünlerin kapağı açılmışsa siz evlenene kadar çöp olma ihtimali de var.. Bazı ürünler de hemen bitmiyor biliyorsunuz zaten evlenince bile kullanmaya devam edersiniz..

Kullan bence 😀 cunku sende damat için götüreceksin ya hepsini kullanıyor cunku erkekler o yuzden sende kullan bosver 😊 en azından benim esim o zamn kullanmıştı aldığım herseyi

X