Çok mutsuzum umutsuzum

Adam senle niye evlensin senden alacağı hevesi almış bitmiş zaten, seni başından atmak için soğuk davranıyor, yeni heyecanlar peşinde
Su forumdaki konuları okuduğum kadarıyla konu "heves alıp başından atmaksa" erkekler bunları kendileri ile binbir hayalle evlenen eşlerine de yapıyorlar.Tum konuları okuyun yüzde doksaninin "eşim evlendi değişti ..nişanlılıkta böyle değildi,çok mutsuzum " temalı konular olduğunu goreceksiniz . Konu sahibi arkadaşımızın sevgilisinin yaptıklarını evlenince yapan erkek de çok ...kızımızın yapmasi gereken bu adamı terketmek ve önüne bakmak. Ama evlilik birlikteliği içinde bunu yaşayan kadınların işi daha da zor ..boşanmak sevgilini terketmek kadar kolay olamıyor ne yazık ki

şu bir gerçek ki,
çoğu aklı olgunluğa erişememiş ''oğlancıklar'' birlikte olduktan sonra sevgilisini cepte görüp böyle vurdumduymaz hareketler sergiliyorlar.. sanki kız arkadaşları onlara muhtaçmış gibi.. ne ahmaklık! asla vazgeçilmez olduğunu zannettirmeyin ona.

Hayatı deneyimlemesem üniversteyi başarıyla bitirmezdim. Bilip bilmeden konuşma. Erkek kafası böyle vicdansız kabul etsenizde etmesenizde. O yüzden bir kadın dikkatli adimlar atmak zorunda Yoksa ortada kalır insan. Kolay güvenilmiyor hemen yatmamak lazım hadi iyi günler size hiç ugrasamicam

hayatı deneyimlemek eşittir üniversiteyi başarıyla bitirmek :):)

Ne büyük başarı üniversiteden mezun olmak ay :)) Kalbinize göre muamele görün şu hayatta, temennim bu yönde sizin için.

Size yorum yapmak istemedim ama yaptığınız itham hiç hoş değil onun bunun altına kolay yatacak bir insanmisim gibi yazmışsınız. Guvenmis olmam bir hata olabilir ama hemen yatmak vs böyle bir şey söz konusu bile değil !!

Bekarete takmıyorum sevdim beraber oldum diyorsunuz bu sizin kendi takdiriniz
Anlasamdiniz sevgilinizle ayrildiniz
Sorun ne?
Bence kararlarinizin arkasında durun.

bas tekmeyi salak erkekler için ölmeye değmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…