Çok mutsuzum ve şişkoyum

Caretaker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2019
130
64
29
Kızlarrr kısa bir süre sonra düğünüm var ve 2 ay evvel aldığım gelinliğime sığmıyorum. Yardım edin şok diyet Önerin bana lütfen çok kötüyüm çoookkkk

Kızlarrr kısa bir süre sonra düğünüm var ve 2 ay evvel aldığım gelinliğime sığmıyorum. Yardım edin şok diyet Önerin bana lütfen çok kötüyüm çoookkkk

2 ayda nasıl sığamıcak kadar kilo aldınız? Diyetisyene gidin.

Gelinlik için birşey yapılabilir mi bak. Kahvaltını doya doya geri kalan öğünleri az ye. Abur cuburun paketli ürünün her türlüsündem uzak dur. Bol su iç . Bol hareket et. Meyveyi kıs ; hamur işi uzak dur. Bu dönemde aile gezmesi çok olur diyetteyim deme midem rahatsız de. Isrardan şıp diye kurtul .

Şok diyetler yapılınca çok kısa bir süre sonra o kilo hop diye geri geliyor. Tecrübeyle sabit. Ve o şok diyetler çok sağlıksız. Saat 17:00dan sonra yemeyerek, bol su içerek 1 ayda 8 kilo verdim. Ama kahvaltımı çok güzel bir şekilde yapıyordum, akşam yemeğim ise ekmeksiz ve daha az porsiyondu. Sıkma canını hiç, kilo elbet verilir.

Gelinlik 1 gün önce denedim oldu kuaför de içine zor sığdım foto çekimin de koltuk altı patlamıştı gelinliklerin modele göre değişiyor bedeni olmayabilir sen onu yaptır bnce diyetle nasıl sağlıklı olcak

ne kadar kaldı düğüne? akşam altı yediden sonra asla bir şey yeme ondan önce de bol proteinli kahvaltı yap sonraki öğünde de ağır şeyler yeme sebze yağsız et ağırlıklı ye şekeri çıkart hayatından en azından bir süre. spor yap kesinlikle. ve bol bol su

Şok diyetler yapılınca çok kısa bir süre sonra o kilo hop diye geri geliyor. Tecrübeyle sabit. Ve o şok diyetler çok sağlıksız. Saat 17:00dan sonra yemeyerek, bol su içerek 1 ayda 8 kilo verdim. Ama kahvaltımı çok güzel bir şekilde yapıyordum, akşam yemeğim ise ekmeksiz ve daha az porsiyondu. Sıkma canını hiç, kilo elbet verilir.
Peki canim bisey sorayim sabah kahvaltisinada ve ekmegi napiyorsun?
Aksam acikmiyor musun p2eki?

Ne kadar var düğüne sıkı bir spor yap mesela sabah 1 saat akşam 1 saat yürüyüş ip atlamakda çok kalori yaktırıyor squat yap

Şok diyetlerle sadece ödem atarsınız ve kilo verseniz de onu 2 katı olarak geri alırsınız. Çok sağlıksız. Akşam 6'dan sonra kesinlikle yemek yemeyin, bu kilo vermede çok etkili. Mutlaka sabah yürüyüşüne, hatta koşusuna çıkın. Üstüne 15 dk kardiyo yapsanız daha da iyi. Her yemekten önce bir bardak su için. Bir derece kurtarır en azından, olmadı korse morse gireceksiniz bir şekilde. Ama düğünden sonra salmayın kendinizi. Özellikle sporu alışkanlık haline getirebilirseniz ömrü hayatınızda kilo probleminiz olmaz.

Oglen yemeyi? Yokmuydu?
Benim de baya kilo vermem lazim ama surekli açim)))

Gelinliği denedigde arka fermuari kapanmiyordu.
2 hafta sonra gelin demişlerdi tadilat icin

gittiğde fermuar direk kapanmişti
hepiz.şasirdik

2 hafta içinde kilo vermişim stresten.
sanirim stresinizi yiyerek atanlardansiniz

bol sivi tuketin limomlu ilik su içerek gune baslayin.
insallah zayiflarsiniz

Şok diyette yağ depolarsın yine vucut dusul kalorili diyetlerde tehlikede hissedip yag depolar.Bılmıyorum düğüne me kadar var ama 2 ayda gelınlıge sıgamaman demek oi 2 ayda bu kadar kilo alman iyi değil

Diyetisyene gitmelisin ben bu halimde Ayda 4 kilo verıyorum herkesık vucudu farklıdır

Toplu cvp olsun kızlar ben stresten kilo alıyorum maalesef ve qlairista Doğum kontrol ilacım da hem iştah açtı hem aşırı ödem yaptı. Bayramdan hemen sonra düğünüm. Sağlıksız olduğunu biliyorum ama benim şok diyetle ani kilo kaybından Başka çarem yok:KK43:

Sok diyet değil de başka birşey diyeyim, kuzenim evlendi yeni, yazık kızın üstünde hiç birşey güzel durmadı. Düzgün dursun diye kaç kişi onu hazırladık. Çok üzüldük onun adına.

Benim gibi yaşa 😀 günde 2 öğün sabah kahvalti akşam yemeği ama en geç 7 ye kadar . Ertesi gün sabaha kadar yemiyorum meyveyi cook nadir kek kuruyemis abur cumur midem bulanıyor bunlardan yemiyorum. Ve bol bol stres 🙄 1 haftada süzülür gidersin. Tabi bence sağlıklı değil ben bilerek yapmıyorum vücut kabul etmiyor yiyemiyorum kiloda alamıyorum. Geçici düğünü atlatmak adına oneririm sadece sağlıklı değil çünkü

X